برگزیده های پرشین تولز

فروش iPad 32gb 3G+Case+Screen Guard

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همگی

تصمیم گرفتم آیپدم رو بفروشم ... دلیل هم اینه که اصلا ازش استفاده نمی کنم ... بیشتر برای اینکه ببینم چجوری خریدمش و خب کارایی خاصی براش نداشتم ... حالا هم می خوام بفروشمش...

راجع به خود دستگاه ... iPad wifi-3G 32GB ... این دستگاه کلا شاید 5 ساعت هم باهاش کار نشده ... بیشتر مدت هم خاموش تو کمد بوده .. امروز برای اینکه ازش عکس بگیرم زدمش به شارژ تا بتونم روشنش کنم ... اینقدر کار نکرده بود باتریش تو حالت استندبای هم تموم شده بود و خاموش شده بود ... خلاصه اینکه در حد تست استفاده شده ... در مورد ظاهرش هم که بچه هایی که از من قبلا وسیله ای خریدن میدونن که وسایلم رو لای پر قو نگه میدارم اینکه اصلا کار هم نکرده ... کسی یه نقطه روش پیدا کرد مجانی مال خودش ... همراه دستگاه کیف اورجینال اپل هم هستش که از روز اول روی دستگاه بود و 90 درصد اوقات تو کمد ، نو نو ... یه محافظ صفحه Capdase Screen Guard Anti-glare هم باهاشه که فرصت نشد روش بچسبونم وآکبنده ... در مورد کم کارکرد بودن دستگاه اینم اضافه کنم که حتی سیم کارت هم توش ننداختم هنوز که از قابلیت اینترنت موبایل روش استفاده کنم ... کلا در حد تست ...

در مورد قیمت ... الان این مجموعه شامل دستگاه و کیف و محافظ صفحه و هدفون روی هم 770+70+35 = 895 هزار تومان میارزه ... من قیمت رو برای کل مجموعه میزارم همون 750هزار تومان ... یعنی هم قیمت دستگاه خالی ... لطفا بحث درصد و دست دوم اینا رو هم وسط نکشین ... دستگاه در حد تست کار کرده ، همون قدری که اگه برید از مغازه بخرید تا جیل بریکش کنه و روش بازی بریزه و تستش کنید ...

راستی در مورد جیل بریک و نرم افزار و اینا هم حرفی نزدم ... اگه این خدمات رو بخواید بیرون براتون انجام بدن ازتون برای جیل بریک کردن و ریختن نرم افزار روش (که با اولین سینک به آیتونز همشون می پرن ) 30-40 تومن میگیرن ... اما من نه به عنوان بخشی از مبلغ ، بلکه فقط به عنوان حال دادن به خریدار براش دستگاه رو روی آخرین نسخه iOS که جیل بریک میشه جیل بریک می کنم و اون چند گیگ نرم افزار و بازیی رو هم که براش دانلود کردم و خیلی هاش رو هم وقت نشد که حتی تست کنم روی DVD تقدیم می کنم که همیشه داشته باشه و بتونه استفاده کنه ...

دیگه همین ... کسی خریدار بود پ.خ بده و تو سر مال هم نزنید ... اینم عکس از کل مجموعه ... و اینکه عشق است والپیپر

3a32tuvgxyhr0isjf010.jpg

a67xw7shykmio5m9gvfq.jpg

foozoolll

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت آکش امروز 710 تومن بود دوست عزیز من بدون وسایل اضافه - 530-500 خریدارم . اگه ناراحت شدید امر بفرمایید پاک کنم.

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت آکش امروز 710 تومن بود دوست عزیز من بدون وسایل اضافه - 530-500 خریدارم . اگه ناراحت شدید امر بفرمایید پاک کنم.

نه ناراحت چرا ... قیمتی که من دارم اینه ... 760 خود دستگاه ، 70 تومن کیفش ، 35 تومن پروتکتورش ... میشه 865 تومن ... حالا دستگاهی که میگم 10 ساعت هم کار نکرده و کلا تو کمد بوده و به درحد گفته زکی ... چند درصد کم کنیم خوبه ؟؟؟ 10 درصد کم کنیم میشه 780 ... 15درصد هم حتی اگه کم کنیم میشه 735 تومن ...

حالا شما گفتی بدون وسایل که من نمیفروشم بدون وسایل ، ولی جدای از اون حتی اگه قبول کنیم 710 قیمت بازاره (که من همچین قیمتی ندیدم) 530 تومن میشه 75 درصد قیمت نوش ... شما 25 درصد برای جنس درحد کسر کردی !!!

به هر صورت با توجه به توضیحاتی که بالا دادم و با توجه به خدماتی که به صورت اشانتیون روی دستگاه میدم فکر می کنم اگه هزینه ارسال رو هم خودم به عهده بگیرم به راحتی 15درصد زیر قیمت بازار دارم میفروشمش که برای دستگاهی با این میزان کارکرده حیلی خوبه ...

rajabi1367

Registered User
لایک‌ها
4
به جان بچه ام اگه پول داشتم حتما ازت میخریدم! :دی

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
آقا یه بار دیگه میگم ... الان قیمت نو دستگاه رو رامین که بهترین فروشنده موبایل حال حاضر فروم هستش ( از نظر خود بچه ها حداقل) میده 810 ... من گفتم 760-770 بگیریم قیمت نوش رو ... 70 تومن هم کیف باشه و 35 هم پروتکتور ... معلومه مجموعش چقدر میشه ... بعدش برای دستگاه درحد با این میزان کارکرد ( زیر 10 ساعت) چند درصد کم بکنم ؟؟؟ واقعا میخواید بیشتر از 15 درصد کم کنم ؟؟؟ ملت اینجا گالاکسی اس 2 یکماه کارکرده و 2 هفته کارکرده رو می فروشن 7درصد زیر قیمت بازار ... بقیه هموارد هم تو همین مایه ها ، بعدش نوبت دستگاه من که میرسه قیمت ها میشه 30-35 درصد !!!! زیر قیمت نوش ... دیگه آدم نمیدونه چی بگه ...

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
کل پک رو هم آوردم رو 730 تومن ... یه ریال هم جای تخفیف نداره ... هزینه پست هم با خریدار کامل ...
قیمت روز مجموعه هم دیروز تو بازار عمرا کمتر از 875 نبودش ... 730 میشه 83 درصد قیمت آکش که با توجه به کارکرد خیلی کم دستگاه عالیه ... همین

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
یکی از مدیران بازارچه پیشنهاد داده بودن حدود 10 روز پیش که خود دستگاه و کیفش بدون محاقظ صفحه رو 700 برمیدارن و هزینه پست با من ... من اول قبول نکردم ولی بعد قبول کردم ولی ایشون منصرف شدن گویا .... به هر صورت هر کسی بخواد به همون قیمتی که با ایشون توافق کرده بودیم تقدیمشون میکنم ... اگه کسی محافظ صفحه رو هم با بقیه بخواد بهش 735 تومن میدم همه رو و پول پست هم با خودم ....

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
دوست من دلیل پشیمونی ایشون این بوده که قیمتتون برای مدل ۶۴ گیگ تی ری جی هست با کیف یه سر به ایفون ای ار بزن

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
دوست من دلیل پشیمونی ایشون این بوده که قیمتتون برای مدل ۶۴ گیگ تی ری جی هست با کیف یه سر به ایفون ای ار بزن

دستگاه با دستگاه فرق میکنه ... دستگاه من کلا 15 ساعت هم کار نکرده ... با آکبند مو نمیزنه از اون روز که صحبت مغامله شد بسته بندیش کردم و تو کمده ... اگه ازش عکس بزارم فکر میکنید آکبنده ... تمام سلفون هاش و کیسه های دور شارژر و کابل موجوده .... عین عین آکبند ...

در کنار اون بالاتر توضیح دادم که قیمت نوی دستگا معلومه و بیشتر 15 درصد زیر قیمت آکبند برای دستگاه با این شرایط عالیه ...

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
۶۴ گیگ گارانتی نقش برج ۳خریداری شده برچسب اوزاکی کیف اصلی ۷۰۰ قیمت گذاری شده و فروخته شد من

وقتی ۶۴ تی ری جی شده ۸۲۰ برادر

داداش اگه قیمتت رو جابجا کنی سریع تر فروش میره اگه قصدت فروشه واقعا گفتم یه راهنمایی کنم برو بچ بازیسنترو

در کل موفق و سربلند باشی

vagrikvagrik

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و درود...

من براتون پیام خصوصی زدم.

juolipuoli

Registered User
لایک‌ها
2
up ............................. up

Last edited:

vagrikvagrik

Registered User
لایک‌ها
0
من از ایشون دستگاه رو گرفتم و کلاهبرداری مشاهده نکردم!

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
نکنه خودش فورخته و با یک ایدی دیگه خودش خریده؟؟؟؟؟؟

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
من از ایشون دستگاه رو گرفتم و کلاهبرداری مشاهده نکردم!

مخلص واگریک عزیز ... اینا رو ولشون کن ... اون یکی که خوش کلاه برداری کرده ، دیشب مستندات من رو دید تازه ویرایش کرد متنش رو ، وگرنه اولش یه دروغایی گفته بود سلطان
بقیه هم مثل پایینیت خاله زنکن ... دنبال سوژه میگردن سرگرم باشن ... تاپیک شکایتش تایید بشه کارش تمومه ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا