• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش PS2 SONY در حد صفر با چند عدد بازی...بدو بیا تو قیمت عالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام
................فروخته شد..............
دوستان از اسم تاپیک همه چیز مشخصه

یدونه PS2 دارم برای فروش راستش استفاده شخصی شده ازش یعنی دست بچه نیفتاده که بخواد پدر دستگاهو در بیاره .
دستگاه در حد نو هستش و کمتر از 4ماه استفاده شده نو نو نو

دسته بازی اورجینال روشه در سلامت کامل

یه رم هم روشه

چندتا بازی هم به شما عزیزان رایگان داده میشه اونم به عنوان شیرینی برای خریدار محترم

قیمت بروز دستگاه در سایت معتبر دی جی کالا 425000 تومن هستش

قیمت فروش
250000 تومان همراه با لوازم

طریقه پرداخت هم اول واریز بعدش ارسال به هرجا که شما بخواهین

حزینه ارسالم با خود خریدار محترم
تا 3روز نگه میدارم اگر کسی نبود میدم مغازه دار
چون امروز نشون دادم همین قیمت میخواد
دوستان بنده2عدد مادربورد قیمت مناسب با یک عدد cpu خوب ولی خوش قیمت هم میخوام اگر کسی بخواد با هم تعویض هم میکنم

DSCF9533.JPGDSCF9534.JPGDSCF9535.JPG

آپ...........

up......................

Last edited:

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزیز جسارتا این قیمت ها فکر نکنم فروش بره.ولی به عنوان اولین پیشنهاد 220+هزینه ارسال هستم.اگرم بفرمائید پست رو ویرایش می کنم.تاپیک های بغلی رو هم ببینید

Moh@mm@d _ N

Registered User
لایک‌ها
0
من هم 240 + هزینه ارسال هستم %

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
دوست عزیز جسارتا این قیمت ها فکر نکنم فروش بره.ولی به عنوان اولین پیشنهاد 220+هزینه ارسال هستم.اگرم بفرمائید پست رو ویرایش می کنم.تاپیک های بغلی رو هم ببینید

سلام خواهش میکنم دوست گلم اگر راه داشت حتما تقدیمتون میکردم ولی خیلی ضرر میکنم من همون 300 میتونم تقدیم کنم با بازیها و مموری و هزینه ارسال هم به عهده خودم به عنوان کادو به شما.

شما درواقع دارین دستگاه اکبند میخرین اگر توجه کرده بشین هنوز سلفون دستگاه کنده نشده .4ماه استفاده شده اونم خودم نه بچه که بزنه دستگاه رو داغون کنه .از هر لحاظ بشرط

من هم 240 + هزینه ارسال هستم %

سلام داداش گلم به شما هم میتونم همون 300 تقدیم کنم و پست اولم رو ویرایش میکنم و کلا 300 میزنم همراه با لوازم و حرینه ارسال هم به عهده خودم .مطمئن باشین که ضرر نخواهید کرد دستگاه نو دارین میخرین.450 الان صفرشه اگه 30 درصد هم کم کنید بیشتر میشه کمتر نمیشه.
هرکی بخره برندست

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
آپ......300میدم حزینه پستشم با من نبود؟چندتا هم بازی دارم همشو میدم

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
همچنان موجوده..........نبود کسی؟

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
دوستان قیمت بروز شذ کسی نبود؟ فقط تا 3روز 250000 تومن:party:

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
دوستان سلام فقط تا شنبه دستگاه موجود هستش و یکشنبه میدم به مغازه دار با قیمت 250000 تومن بروبچ بیایین خدایی ضرر نداره دستگاه نو هستش و خیلی خیلی کم ازش استفاده شده
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام خدمت همه شما عزیزان گل انجمن پرشین تولز

دوستان دستگاه رو کاربر محنرم جنابvahid200 خریداری کردن .انشالله که مبارکشون باشه

ختم تاپیک

Last edited:

vahid200

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
68
دوستان سلام فقط تا شنبه دستگاه موجود هستش و یکشنبه میدم به مغازه دار با قیمت 250000 تومن بروبچ بیایین خدایی ضرر نداره دستگاه نو هستش و خیلی خیلی کم ازش استفاده شده
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام خدمت همه شما عزیزان گل انجمن پرشین تولز

دوستان دستگاه رو کاربر محنرم جنابvahid200 خریداری کردن .انشالله که مبارکشون باشه

ختم تاپیک

تایید میشه توسط بنده خریداری شد.
ممنون از استارتر عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا