• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش PS3 اسلیم 320 گیگ کپی خور

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک فروند PS3 اسلیم 320 گیگ کاملا بچه خونگی و سوسول تر و تمیز به فروش میرسد
هنوز کلی توش بازی دارم که بازی نکردم از Nino Kuni گرفته تا بازی های انحصاری جدید
دلیل فروشمم خرید دوربین CANON D650 هستش که تو این تاپیک نوشتم و دوربینم رو هم میخوام بفروشم تا CANON رو به امید خدا بخرم

http://forum.persiantools.com/t408827.html
خداییش دستگاه خیلی تمیزه ، زیاد اهل بازی نیستم ، فقط هارت و پورت بازی کن ها رو دارم خداوکیلی
باهاش 2تا آنچارتد تموم کردم و یه Heavy Rain ,و یه Tom Raider همین و بس
کل 320 گیگ پر از بازی هستش به همراه 20-30 تا تم

همونطور هم که تو عکس ها میبینید به همراه کنسول به دسته اضافه فوق العاده تمیز و یه بازی Final Fantasy و یه کوله Original خود Playsation هستش که خودشون نزدیک 200 هزار قیمتش ِ
خواهشا قیمت پـَرت ندید ، خواهش میکنم ، با دوربین های DSLR ]م معاوضه میشه به همراه همون دوربینی که بالا زدم

23663471658424669192.jpg

34743597998090349323.jpg

58831004584315484536.jpg

Last edited:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. آقا کاش با Samsung galaxy note N8000 تعویض داشتید :( . اگر تامل بفرمائید تا یکی دوروز آینده من این دستگاهم رو بفروشم سیستم شمارو ور میدارم. ضمنا. به کوله و اینها نیازی ندارم و اگر خود دستگاه رو محبت بفرمائید عالی میشه.

1200 کنسولتون + 150 دسته اضافتون رو ورمیدارم.

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
207
1 ملیون ت با دودسته

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1 ملیون ت با دودسته

داداش الان فت رو این قیمت میدن خدایی ، بعدش هم عرض شد دسته ی اضافه به همراه کوله و یک بازی تقدیم میشه ، اینها تکی به دردم نمیخوره دیگه ، نیازمند دوربین هستم :D

THE HATCHER

Registered User
لایک‌ها
102
قیمت کیف چنده.من می خرم

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. آقا کاش با Samsung galaxy note N8000 تعویض داشتید :( . اگر تامل بفرمائید تا یکی دوروز آینده من این دستگاهم رو بفروشم سیستم شمارو ور میدارم. ضمنا. به کوله و اینها نیازی ندارم و اگر خود دستگاه رو محبت بفرمائید عالی میشه.

1200 کنسولتون + 150 دسته اضافتون رو ورمیدارم.
پ.خ شد

قیمت کیف چنده.من می خرم
عزیز آخ ِ من کیف خالی به دردم نمیخوره ، کوله پشتی هستش این و به قدری ضخیم و مقاوم هست که حتی میشه ازش به عنوان کیف لپ تاپ نیز استفاده کرد ولی متاسفانه فقط با کنسول ، و اگر هم کنسول رو جدا گانه فروختم به شما حتما اطلاع خواهم داد

سپاس

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
من بدون دسته اضافه و وسایل دیکه 1 ملیون خریدارم. فورا . نظرت چیه؟ کدوم شهری شما؟

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من بدون دسته اضافه و وسایل دیکه 1 ملیون خریدارم. فورا . نظرت چیه؟
عزیزم تاپیک رو کاش قبل از پست دادنت میخوندی کامل ، همه رو با هم میفروشم ، نهایت کوله پشتی رو نگه دارم برای خودم یا به صورت جداگانه بفروشم ،

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
عزیزم تاپیک رو کاش قبل از پست دادنت میخوندی کامل ، همه رو با هم میفروشم ، نهایت کوله پشتی رو نگه دارم برای خودم یا به صورت جداگانه بفروشم ،
دسته اضافرو میتونی همین جا بفروشی کوله پشتیتم مشتری داره قرار بذاریم اکه تهرانی؟

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دسته اضافرو میتونی همین جا بفروشی کوله پشتیتم مشتری داره قرار بذاریم اکه تهرانی؟

واقعا شرمنده ام ، اینجوری نمیتونم بفروشم ، با هم میدومشون ، وقت واسه فروش اون دیگه ندارم ، میخوام هرچه سریعتر دوربین بگیرم
این تاپیک http://forum.persiantools.com/t408827.html هم یه سر بزنید متوجه میشید که کارم اضطراری هستش ، باز هم شرمنده ام

Moh@mm@d _ N

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ، داداش قیمت اخر اخر و شرایط فروش برای من پ خ کن %

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام. آقا کاش با Samsung galaxy note N8000 تعویض داشتید :( . اگر تامل بفرمائید تا یکی دوروز آینده من این دستگاهم رو بفروشم سیستم شمارو ور میدارم. ضمنا. به کوله و اینها نیازی ندارم و اگر خود دستگاه رو محبت بفرمائید عالی میشه. 1200 کنسولتون + 150 دسته اضافتون رو ورمیدارم.
اقا یه سوال الان اکبند دسته 150 هستش پلمپش ..شما چطور دسته دومشو 150 میخرید برام سوال هستش

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا یه سوال الان اکبند دسته 150 هستش پلمپش ..شما چطور دسته دومشو 150 میخرید برام سوال هستش

داداش کلا یک قیمتی زدم براش که ایشون راضی باشند هم ما. به جاش از روی هزینه دستگاه منصفانه کم کردم و منصفانه قیمت دسته رو ثابت در نظر گرفتم.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
داداش کلا یک قیمتی زدم براش که ایشون راضی باشند هم ما. به جاش از روی هزینه دستگاه منصفانه کم کردم و منصفانه قیمت دسته رو ثابت در نظر گرفتم.
اهان حالا متوجه شدم ..برام سوال بود واقعا قیمت خوبی میخرید من به فروشنده پیشنهاد میکنم به شما بفروشه..ولی اگ تا 2 یا 3 روزه دیگه امدید بخرید خوبه ...ایشالله فنش برات بچرخه

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
gheymate tahe tahesho vasam pekh kon lotfan ......................

ehsanyari60

Registered User
لایک‌ها
23
درود بر شما دوست گرامی
قیمت؟؟؟؟؟

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
سلام.
قیمت اخر یا همون پایانی ؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. آقا دستگاهم رو فروختم بنده . شما یک لطفی کن. یک بنده خدایی کیف رو میخوان یکی دیگه دسته رو. دستگاه رو برام ارسال کن. هزینشم توافقی به سمت شما. فقط امروز اراسل کنید فردا دستم باشه . به محض ارسال هزینه رو واریز میکنم. قیمت من 1150 تا 1200 هست. باور کنید قیمت مناسبی دادم. یک دسته و کیف رو هم هین تاپیک الان خریدار داره

Drunk Punk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان کنسول فروخته شد به مبلغ 1200000 به پسر داییم ، قیمت ِ بالاتر از اون هم تو سایت بچه ها پیشنهاد کردن ولی خدا لعنت کنه این رو در بایستی رو ، مجبور شدم و فروختم ، ولی کوله اش رو ندادم ، واقعا عذر میخوام

تاپیک بسته شه

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوستان کنسول فروخته شد به مبلغ 1200000 به پسر داییم ، قیمت ِ بالاتر از اون هم تو سایت بچه ها پیشنهاد کردن ولی خدا لعنت کنه این رو در بایستی رو ، مجبور شدم و فروختم ، ولی کوله اش رو ندادم ، واقعا عذر میخوام

تاپیک بسته شه

خدارو شکر . قیمت خوبی دادی

بالا