برگزیده های پرشین تولز

فعالیت در بورس(سهام)

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
درود ,دوستان عزیز من مدتی به صورت شریکی با چند نفر کار میکردم خوب بود اما باید خودم هم فعالیت میکردم(حنس میاوردیم) الان دیگه دارم جای دیگه مشغول میشم .. چند نفر را یادامه دیده بودم ,طرف میگفت من سهام دارم... ماهم پیش خودمان فکر کردیم طرف چه قدر پول داره,جوان بود زیاد کار نمیکرد ماهی +1 درمیاورد.. اخر متوجه شدیم که با یه هزینه 200-300 تومانی.. رفته یک جا پول داده داره سود میگره,حدود 700-800 تومان, 2باز انگار باز کرده بود یا چیزه دیگه که خلاصه +1 شده بود
کجا ها هست؟ من خیلی شرکت ها و افراد را دیم که میگن شما به ما 100تومان پول بده ما کار میکنیم ماه به ماه مثلا 40تومان میدیم آخرهم 100 تومان را بعد از 1سال برمیگردانیم.. کسی هست معرفی کنه جای معتبر را؟

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
این همون نزول نمیشه؟؟؟
نه !!!!!!!!!!! اگر این طوری باشه که کل بانک ها دارن نزول میخوارن و میدن دیگه ! نزول میشه به اجبار پول بگیری و با سود پس بدی!!!
این ه مبلغی میدی و سود میگیری آخر هم مجدد اصل پول را میگیری ,با پول هم کار میشه در گردش هست

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
صندوق های سرمایه گذاری توی خود بورس هستن اینکار رو میکنن اما فکر نمیکنم سود مشخص و صد در صدی بهتون بدن اونم با این بازار بورس ایران اونم توی امسال که وضعش شدید خرابه!

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بالا