• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فولدر لوک

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
سلام به همه ی دوستان.

این برنامه کارش قفل کردن پوشه هاست.

فرقی که بین این برنامه با برنامه های دیگه داره اینه که: تو برنامه های دیگه اگه فولدری رو قفل کنین بعد از عوض کردن ویندوز فولدرها باز هستند. اما با این برنامه اگه ویندوز رو هم عوض کنین پوشه ها در حالت قفل شده باقی می مونن.

امکان مخفی کردن درایو ها هم وجود داره.

پسورد هم میشه رو برنامه گذاشت

دانلود از اینجا

حجم فایل: ۳۰۸KB

Last edited by a moderator:

teamwork

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان؛
با اجازه صاحب تاپیک بنده یک مطلب خیلی مهم در مورد این برنامه بگم.
من نزدیک یک سالی است که از این برنامه استفاده میکنم. پیش اومده که وقتی چند تا فولدر یا یک فولدر رو "لوک" میکنم و پسورد میذارم، بعدا که میخواستم بازش کنم ، ارور میداد که پسورد اشتباه است و فولدر رو باز نمیکرد و من تمام محتویات اون فولدرها رو دیگه نمی تونستم استفاده کنم.
این مطلب بسیار مهمی است. اگه دوستان راهنمایی می تونند در مورد این مطلب بکنند ممنون میشم.

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
سلام دوستان؛
با اجازه صاحب تاپیک بنده یک مطلب خیلی مهم در مورد این برنامه بگم.
من نزدیک یک سالی است که از این برنامه استفاده میکنم. پیش اومده که وقتی چند تا فولدر یا یک فولدر رو "لوک" میکنم و پسورد میذارم، بعدا که میخواستم بازش کنم ، ارور میداد که پسورد اشتباه است و فولدر رو باز نمیکرد و من تمام محتویات اون فولدرها رو دیگه نمی تونستم استفاده کنم.
این مطلب بسیار مهمی است. اگه دوستان راهنمایی می تونند در مورد این مطلب بکنند ممنون میشم.
من نتونیستم دانلود کنم و تست کنم
شما از cmd وارد بشو و dir بگیر . اگر اونچیزی که فکر می کنم باشه محتویات رو نشون میده . و بعد کافیه فایل قفل کننده رو پاک کنید .
لایک بزنید متوجه بشم شم پاسخ دادید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید . البته اگر توضیح بیشتر بدید .

44milad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این نیز میگذرد...

بالا