• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قابل توجه دوستان شارژ فروش جهت همکاری

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
با سلام خدمت دوستان گل
یه راست بریم سراغ اصل مطلب
بنده در آغاز راه اندازیه حساب جیرینگ یه خلاقیت زدم و با استفاده از جیرینگ اقدام ب فروش شارژ میکنم
حالا چجوری :
یه شماره اعتیاری خیلی رند رو خریدم و به عنوان شماره سامانه به مشتریانم معرفی کردم اونا با ارسال شماره ای که میخوان شارژ بشه به این خط شارژ خودشون رو از من دریافت میکنن...
جزئیاتش شاید در حوصله دوستان نگنجد حالا من از انجام اینکار بصورت دستی خسته شدم و میخوام این کار رو یه نرم افزار یا یه سایت انجام بده
سامانه من حدود 80 تا عضو داره و میتونم بیشترش هم بکنم ولی چون دستی شاژ کردن خیلی سخته میخوام اینکار توسط سیستم انجام بشه
روال کار هم به اینصورت خواهد بود که مثلا بنده 500 تومن واریز میکنم بعد از طریق کد خاصی که در اختیار هر مشتری گذاشته میشه این میزان شارژ فروخته میشه ودوباره بنده مثلا 100000تومن پرداخت میکنم و کم کم فروخته میشه ...
2تا نکته مهم وجود داره
1-شارژ همیشه باید داشته باشیم
2-هم همراه اول لازم داریم هم ایرانسل
جزئیاتش رو دقیق برای دوستانی ابراز علاقه کنن برای همکاری میگم
این قول رو هم بدم که حداقل روزی 70 تا100 تومن شارژ فعلا میفروشیم و اگه طرف بتونه حسابی ساپورت کنه تا روزی 500 600 هم پیش بره
البته چند روزیه که به دوستان گفتم سامانه مشکلاتی داره و دارم حلشون میکنم و میخوام شارژ ایرانسل رو هم اضافه کنم

mj1996

Registered User
لایک‌ها
137
میتونید شرایط همکاریو برام پ.خ کنید
ممنون

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
یعنی بین دوستان کسی نیست که پول یک میلیون شارژ رو جلوتر از ما بگیره و کم کم شارژ بهمون بده
خیلی جالب شد

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
سلام و درود
hd 2 که صفحش ترک داره بدون مشکل کار میکنه وسایلشم تکمیله

img_20141109_161118-jpg.710580

بالا