• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قرعه کشی سایت کارت شارژ دات کام

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468

سلام به دوستان گلم
این طرح رو قرار بود بعد از عید 90 اجرا کنم ولی گفتم ابتدا واسه کاربران pt قرار بدهم.
شرایط خاصی فعلا مد نظر نمی باشد و فقط باید کاربر pt باشید
در این قرعه کشی به کسانی که مایل باشند شرکت داده شوند یک کد اختصاصی داده می شود که برای گرفتن این کد هم کافی است یک پیغام خصوصی به بنده بزنید و شماره تلفن خود را به همراه یک نام ارسال کنید.
قرعه کشی هم هر 15 روز یکبار انجام میشود و نام کاربری فرد برنده شده به همراه جایزه ای که دریافت کرده است را در همین تاپیک اعلام میگردد

شرایط هم بدین گونه هست که پس از خریداری کارت شارژ از سایت www.kartsharzh.com مبلغ های خریداری شده توسط شماره ای که قبلا اعلام کرده اید شمارش میشود و اگر بیشترین مبلغ را از بین کاربران داشته باشید در مدت مشخص شده 15 روزه برنده خواهید بود و جایزه که کارت شارژ اپراتور سیم کارت شما می باشد اهدا میگردد (البته ناقابل هست :blush: )

مبلغ ها هر 15 روز یکبار حساب می شوند و برای 15 روز دیگر از صفر شروع میشود

در این کار هم هیچگونه تقلب ، پارتی بازی و ... صورت نمیگرد و در صورت رضایت کاربران مبالغ خریداری شده در این مدت نمایش داده میشود و راست و حسینی جایزه خواهم داد
سعی میکنم با یکی از مدیران یا همکار مدیر یا یکی از بچه های قدیمی هماهنگ باشم تا زحمت قرعه کشی با دوستان باشد
خیلی خوشحال میشوم که نظرات شما را در این مورد چه پیشنهاد چه انتقاد را بدانم فقط اسپم ممنون هست و پست اسپم به مدیران گزارش می شود :happy:

دیگه حرفی نیست :D

Last edited:

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
این پست رزرو می باشد(جهت نمایش اسامی برندگان)

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
و این هم رزرو هست واسه خبری چیزی :دی

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
ثبت نام از امروز شروع شد
تاریخ قرعه کشی 90/1/1
جایزه : برای قرعه کشی اول یک کارت شارژ 2 هزار تومانی