• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كمك و نظر خواهي فوري از دوستان براي انتخاب كارت كپچر

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تماي دوستان عزيز و گرامي.

دوستان عزيز و گرامي قبل از هر چيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوالات من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر مي كنم.

من سوال بسيار مهمي داشتم كه مي خواستم مطرح كنم و با چند تا از دوستان ديگر هم كه در ارتباط بودم آنها نيز سوال و مشكل من را داشتند.

من ميخوام يك كارت كپچر تا 80000 تومان بخرم ولي آنقدر در تاپيكها نظرات متفاوتي است كه موندم چي بگيرم!؟

من ميخوام كارت كپچر با نرم افزار Premire Pro 1.5 و ديگر نرم افزارها به خوبي كار كنه و مشكلي نداشته باشه و البته از عهده كارهاي متوسط تا حرفه اي هم بربياد و مخصوصا" مشكل دوگانگي و متفاوت بودن صدا و تصوير را كه دوستان اشاره كرده بودند براي كپچر بيش از چند ساعت به وجود مياد را نداشته باشد.

همچنين اگر اين كارت كپچر TV هم ساپورت كنه كه ديگه عالي است البته كپچر براي من مهم تر از TV است!

من در زير چند مدل را كه به من پيشنهاد شده مينويسم:

1.Pinnacle PC TV Pro

2.Snazzi

3.VCD Pro

4.MSI

از شما دوستان عزيز و گرامي خواهشمندم كه نظر خود را در مورد اين مدلها بنويسيد و بگوييد كه من چه مدلي بگيرم؟

از مديران عزيز و گرامي هم خواهشمندم راهنمايي نموده و نظر خود را بنويسند.

باز هم از شما دوستان و مديران گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي مي كنيدو به سوالات من پاسخ مي دهيدبسيار تشكر ميكنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمند شما.

آريا

Sohrabkhan

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز من دوسالی می شه که اسنازی دارم .بد نیست اما وقتی به فرمت وی سی دی کپچر می کنم چند تا خط در گوشه سمت چپ تصویر می اندازه اما دی وی دی رو خوب کپچر می کنه.بعدش هم هر چی گشتم تا درایورشو اپدیت کنم نشد که نشد اما در کل ازش راضیم .اون موقع 130 هزار پولشو دادم اما الان مطمئنا ارزونتره و یک نکته دیگه اینکه این کارت هسته اصلی همین کارتهای ایرانیه که چند وقتی وارد بازار شده و هی تبلیغ می کنن که تکنولوجی ایرانی!!

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله من هم در مورد کپچر کاردهای Snazzi خیلی تعریف شنیدم قیمت خوب و کارایی خوب

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ايليا 2 و ايليا 3 كه همون اسنازي سابق هست از نظر كيفيت خيلي خوب هستن .

بالا