برگزیده های پرشین تولز

لباس فروشی درامد داره؟چقدر سرمایه میخواد

Felix

Registered User
لایک‌ها
7

farbodfarzad59

Registered User
لایک‌ها
9
حدوده 10-12 میخوای اول
ولی 10-12 هم پشت دستت باشه

لباس زیر زنانه . ساپورت . بلوز . دامن . تیشرت زنانه بیار
کنارشم یهو کیف و کفش شیکی . یه مدل کت دامن و لباس خاصی گیرت اومد بذار

اگر مغازه زنونه زدی چشم و دلت سعی کن پاک باشه چون ممکنه بعضی دخترا و زنا شیطون هم باشن ولی کارتو اگه دایمی بخاطر یکی 2 تا لبخند خراب نکن

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
بابای من مغازه پوشاک داره.
فقط اینو بدون ماهی 6 تومن داره قسط میده.:wacko:
خودت متوجه شو که چقدر سود می کنه:lol:

saeed.star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواد جان عزیزم چه جور لباسایی داری؟:)

انواع پوشاک مجلسي دخترانه و زنانه بصورت عمده و تکي
براي مشاهده مدل ها ميتونيد به ادرس زير مراجعه فرماييد
http://pooshakmajlesi.loxblog.com
براي اطلاعات بيشتر و هرگونه سوال با ما در ارتباط باشيد
پشتيباني 24 ساعته
وايبر شماره تماس : محمدي 09373435635

saeed.star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام.لباس بستگی به زنونه یامردونه بودنش چقدرسودداره؟%؟واینکه لباس رو بایدازکجاخریدکه ارزون تموم بشه وباسودخوبی هم فروخت؟منظورمکانهایی که بایدلباسوخرید مثلابازارتهران واگربله ازکجای بازار؟یاآستارا؟یا لب مرزو...؟خلاصه ازکجا؟دوستان میتونن پیشنهادسایتو فروشگاههای خودشونو بدن واستقبال میکنم ولی آدرس اون مکانهارو هم بدن لطفا.خواهشا کمکم کنید.
پشتيباني 24 ساعته

saeed.star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

میخواهم یک مغازه بگیریم و لباس فروشی باز کنم دوستانی که داخل این کار هستنند راهنمایی کنند از کجا باید جنس ارزون و خوب بگیرم فایدش خوبه؟ لباس زنونه سودش بیشتره یا مردونه

با تشکر
پشتيباني 24 ساعته

921144045

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان برای اطلاع از وضعیت بازار و دیدن اجناس و معرفی تولیدی ها و همچنین برای ثبت تولیدی وتبلیغ خود با هزینه رایگان به این کانال سر بزنید
باتشکر
omde_sara@

s. j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

میخواهم یک مغازه بگیریم و لباس فروشی باز کنم دوستانی که داخل این کار هستنند راهنمایی کنند از کجا باید جنس ارزون و خوب بگیرم فایدش خوبه؟ لباس زنونه سودش بیشتره یا مردونه

با تشکر
سلام،کدوم شهرهستید؟

s. j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

با تشکر
من مغازه خرازی دارم ،دوستمم لباس فروشی داره همسایه امه،فعلاکلابازارنسبت به قبل خراب شده،ولی بااین حال من توصیه میکنم مغازه لباس زنونه بزنید،ازاین لباس خونگیاکه جدیدامیارن مثلاهمه چی10تومن،فکرکنم آستاراخریدمیکنن،به نظرم جواب میده،وبا10الی15ملیون کلی میتونیدخریدکنیدوباسودکمتربفروشید،وتبلیغ هم حتماانجام بدید،موفق باشید

s. j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سلام دوستان.من میخام در مورد کار پوشاک بچه گانه کمی بدونم.بهم پیشنهاد شده و علاقه هم دارم.
اگر کسی اطلاعاتی دار لطفا راهنمائی کنه.
ی مغازه کوچیک کم اجاره میخام بگیرم و با ارزون دادن جنس مشتری جذب کنم.کارهای شیک و کم قیمت تهران رو دیدم و پسندیدم،میخام نهایت جنسی که میخام بفروشم 30 تومنی باشه!لباس زیر و مجلسی و راحتی بچه گونه میخام.نظرتون چیه؟
به نظرتون برای شروع از یک مغازه کوچیک محله ای شروع کنم یا یه مغازه معمولی در یه جای شلوغ؟برم جائی که بورس لباسه یا خودم یجا تنها مغازه ای باشم که تو کار پوشاک بچگانه هست؟
،سلام،من فکرمیکنم بریدیه جای شلوغ که فروشتون ازاول خوب باشه وهمونجامغازتون جابیفته ونخواین جابجاشین وقیمتاروپایینتربدین که جذب مشتری بشه ومن که تجربشودارم فکرمیکنم خیلی همه چی روقاطی نکنید جواب نمیده،سعی کنیدرویه چیزکارکنید،یامانتووشلوار،یالباس خونگی،یالباس بچگونه،... ولی همه روباهم نیاریدچون بعدخودتونم نمیفهمیدچی به چیه،مغازه متوسط بگیریدکه اجاره سنگین نباشه واولش زیادهم جنس نیارید،موفق باشبد

921144045

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاسخ تمام سوالات شما
تمام تولیدی ها و تجارب فروشندگان
@omde_Sara

shopiranshik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا سود نداشته باشه..مخصوصا اگه بتونی محصولاتت رو خودت مستقیم وارد کنی بدون واسطه و خرج اضافی...قیمت مناسب بزنی فروش خوبی می کنی
موفق و پایدار
شیک باشید

shopiranshik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام.لباس بستگی به زنونه یامردونه بودنش چقدرسودداره؟%؟واینکه لباس رو بایدازکجاخریدکه ارزون تموم بشه وباسودخوبی هم فروخت؟منظورمکانهایی که بایدلباسوخرید مثلابازارتهران واگربله ازکجای بازار؟یاآستارا؟یا لب مرزو...؟خلاصه ازکجا؟دوستان میتونن پیشنهادسایتو فروشگاههای خودشونو بدن واستقبال میکنم ولی آدرس اون مکانهارو هم بدن لطفا.خواهشا کمکم کنید.
به نظر بنده حقیر لباس زنونه و بچه گانه فروش و سود بیشتری دارن
برا تهیه اجناس هم می تونی خودت مستقیم از خارج بیاری و بدون صرف هزینه های اضافی و البته رعایت انصاف در قیمت گذاری فروش خوبی داشته باشی قیمت مناسب باشه مشتری برات تبلیغ میکنه

شیک باشید

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
درآمد لباس فروشی عالی هست دوستی دارم با مغازه لباس فروشی الان خونه و ماشین خریده

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
آدم سه تا نیاز اصلی داره که 2 تاش ارزون هستند: خوراک و پوشاک!
همیشه شغل هایی که به خوراک و پوشاک ربط داشته باشند جواب می دن.
تو هر شرایطی میوه فروشی ها درآمد دارند، سوپرمارکتی ها همین طور... لباس فروشی هم جزو ایناس.

بالا