برگزیده های پرشین تولز

لینک دانلود نرم افزار

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام دوستان وقت بخیر
ما یه سایت طراحی کردیم میخوایم نرم افزار و اپلیکیشن ها رو معرفی کنیم
بعد پایین هر برنامه لینک دانلود بذاریم ولی نه لینک های ایرانی یا لینک سایت های دانلود خارجی

حالا بنظر شما لینک اصلی سازنده رو بذاریم؟
بعد اگه لینک سایت سازنده رو بذاریم از نظر سئو و ... مشکلی ایجاد نمیشه واسه سایت؟

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
سلام دوستان وقت بخیر
ما یه سایت طراحی کردیم میخوایم نرم افزار و اپلیکیشن ها رو معرفی کنیم
بعد پایین هر برنامه لینک دانلود بذاریم ولی نه لینک های ایرانی یا لینک سایت های دانلود خارجی

حالا بنظر شما لینک اصلی سازنده رو بذاریم؟
بعد اگه لینک سایت سازنده رو بذاریم از نظر سئو و ... مشکلی ایجاد نمیشه واسه سایت؟

سلام
وقتتون بخیر

نظر من اینه که یک هاست دانلود تهیه کنین و فایل ها رو داخل هاست دانلود آپلود کنین
مزیت های زیادی داره که مطمئنا خودتون میدونین
ولی نسبت به این که چه تفاوتی داره با قرار دادن لینک مستقیم از سایت سازنده میتونه موارد زیر باشه

1.(تغییر لینک ها) در بعضی سایت های نرم افزاری لینک ها ممکنه تغییر کنن, به عنوان مثال شما لینک دانلود یک نرم افزار رو قرار میدین که همیشه در سایت مورد نظر به این صورت هست

ممکنه این سایت تغییر رویه بده و لینک ها رو در آینده به صورت زیر بکنه(نسخه آپدیت)

خب شما ممکنه بخوایین تعداد زیادی لینک دانلود مستقیم از سایت های سازنده قرار بدین و برای همین چک کردن مداوم این لینک ها براتون ممکنه مقدور نباشه

2.(فیلتر و تحریم) الان همین لینکی که خدمتتون گفتم مال یک سایت هست که نرم افزار بهینه سازی مرورگر رو ارائه میده. و جالبه که این سایت هیچ نوع محتوای مجرمانه ای نداره اما فیلتر هست
پس ممکنه در آینده شما اگر لینک مستقیم قرار بدین سایت مورد نظر فیلتر بشه و شما هم اصلا خبر نداشته باشین. کاربر هم کلیک میکنه و خبری از دانلود نمیشه.تحریم هم قضیه اش به همین صورته. ممکنه بعد ها شرکت نرم افزاری بخواد ایرانیان رو تحریم کنه پس کاربران شما که اکثرا با آی پی ایران داخل سایتتون هستن با کلیک روی لینک ها به مشکل میخورن

و موارد دیگه ای که ممکنه دخیل باشه ولی به هر حال اینا مهمترین مشکلات برای سایت شما میتونه باشه
من خودم چند سال پیش به فکر زدن یک سایت با لینک مستقیم از سایت سازنده افتاده بودم اما مشکلات اینچنینی نمیزاره سایت پیشرفت کنه
هاست دانلود کار باهاش راحته و از طرفی میتونید یک امتیاز به کاربرانتون بدین که بصورت نیم بها(هاست دانلود ایرانی) فایل هارو دانلود کنن.
یک مزیت دیگه اینه که شما با بالارفتن پهنای باند سایتتون میتونید این سرویس ها رو رایگان دریافت کنید یا حتی پولی هم بابتش بگیرید اما در لینک مستقیم دادن کاری نمیتونید بکنید

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
ممنون بابت توضیحات خوب و مفیدتون
متاسفانه ما جنوب هستیم (جزیره) و بشدت سرعت آپلود اینجا پایینه (40-50 کیلوبایت بر ثانیه!!!)
قوی ترین بسته ممکن رو هم خریداری کردیم! ولی خب اصلا به چنین چیزی نمیشه فکر کرد
بارها هم رفتیم مخابرات و شرکت ها و... نمیشه که نمیشه
پس کلا این مورد رو بی خیال شدیم.

دیگه تصمیم بر این شد که برنامه ها رو فقط معرفی کنیم و حالا انتهای هر پست لینک سایت سازنده رو بزاریم!
که اونم با توضیحات شما مسلما به مشکل برمیخوره... موندیم واقعا چه بکنیم

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
ممنون بابت توضیحات خوب و مفیدتون
متاسفانه ما جنوب هستیم (جزیره) و بشدت سرعت آپلود اینجا پایینه (40-50 کیلوبایت بر ثانیه!!!)
قوی ترین بسته ممکن رو هم خریداری کردیم! ولی خب اصلا به چنین چیزی نمیشه فکر کرد
بارها هم رفتیم مخابرات و شرکت ها و... نمیشه که نمیشه
پس کلا این مورد رو بی خیال شدیم.

دیگه تصمیم بر این شد که برنامه ها رو فقط معرفی کنیم و حالا انتهای هر پست لینک سایت سازنده رو بزاریم!
که اونم با توضیحات شما مسلما به مشکل برمیخوره... موندیم واقعا چه بکنیم

خواهش میکنم

برای این مورد مشکلی که دارید یک راه حل بسیار ساده و کاربردی وجود داره اونم استفاده از اسکریپت لیچر هست
این اسکریپت که به صورت php هست یک فایل چند کیلوبایتی هست که شما اون رو داخل هاست خودتون آپلود میکنید و آدرس لیچر رو وارد میکنید در مرورگر و میرید داخلش
کافیه در این اسکریپت لینک نرم افزار مد نظرتون رو قرار بدین تا مستقیم و بدون دخالت اینترنت شما فایل مورد نظر وارد هاست دانلودتون بشه. چون به صورت مستقیم دانلود میکنه با توجه به سرعت بالای اینترنت سرور ها در عرض چند ثانیه فایل شما در داخل هاست دانلود آپلود میشه و شما فقط کاری که میمونه اینه که لینک دانلود فایل از هاستتون رو داخل سایتتون قرار بدین
بعضی از این اسکریپت ها قابلیت های مختلفی از جمله تغییر نام فایل دانلود شده رو هم دارن و میتونین تعیین کنین مثلا در پوشه فلان بعد از دانلود قرار داده بشه و ...

البته میتونید از سرور مجازی جهت استفاده های دیگر هم بهره بگیرید اما این هم هزینه های خودش رو داره و شما احتیاجی به این ندارید و برای شروع با 10 هزار تومن میتونید یک هاست دانلود با کیفیت خوب بگیرید و کار رو شروع کنید

بالا