• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مارکت اپلیکیشن(نظربدید)

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
درود بر دوستان عزیز،اگر در جای نامناسب تاپیک زدم لطفا انتقال دهید ممنون ،

دوستان بنده سایت اپلیکیشن دارم با بازدید عالی که ::::

بیش از 70٪ بازدیدکنندگان دانشجو هستند (دانشجو های رشته های ای تی /گرافیک ) و 30٪‌بقیه هم میشه گفت 15٪ آن خدمات/فروشگاه و.. کسانی که وب مستر هستند/موبایل یا رایانه کار میکند و برنامه نویسی و 15٪ بقیه هم بازدید کننده عمومی
سایت سئو مبتدی شده اما با این روزانه بالای 50ورودی در گوگل داریم
سایت بازدید کننده ثابت زیاد داره
سایت برای همکارانی که در بالا گفتم شناخته شده هست بخصوص در منطقه یک (تهران و شمیران)
از نظر طراحی خیلی عالی کار شده و همین طور سرعت بالای داره ،در حدی که توسط دانشگاه شهرداری تهران تایید کارشناسی شده و 6ماه بر روی سایت/سرور آنها بودیم (منظور سرور میزبانی نیست جزو سایت های بودیم که از داخل اورگان/سازمان میشد وارد شد)
و خیلی امکانات دیگر ،از همه نظر کامل و بی نقص هست بجز یک مورد اپلیکیشن زیاد نداریم نسبت به سایت های دیگه حدود 700 اپلیکیشن اپلود شده در سایت اما بزودی ارتقاء میدهیم و بیشتر میکنیم
اندروید،ای او اس،ویندوز در سایت قرار داره ،الان میخوام برای سایت یک مارکت ایجاد کنم
بنده بانک کامل نرم افزاری یا همان اپلیکیشن (بازی/برنامه/تم) از اندروید و ای او اس دارم ،از همان ابتدا (اردیبهشت سال گذشته) قرار بود مارکت طراحی بشه که با توجه به تجربه این کار را نکردیم و الان میخواهیم طراحی کنیم ،به عنوان ورژن اول میخوام محدود باشه در حد (بارگزاری،جست و جو،مدیریت دانلود و چند امکان دیگر مانند عضویت و پرداخت) تا در آینده ابدیت هم فعال کنیم با امکانات دیگر

حالا سوال من از شما ،چه پیشنهادی برای این دسته سایت ها و مارک دارید
و مورد دیگر من بیشتر میخوام بر روی ای او اس مانور بدم تا اندروید ،چه پیشنهادی برای جذب کاربر و تبلیغات دارید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
بزای تبلیغات می تونید از صبا ویژن و شبکه تبلیغات استفاده کنید. بر اساس موضوع هم تبلیغات رو فیلتر کنید تا فقط در سایت های مرتبط با موضوع موبایل تبلیغات نشان داده شود.

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
بزای تبلیغات می تونید از صبا ویژن و شبکه تبلیغات استفاده کنید. بر اساس موضوع هم تبلیغات رو فیلتر کنید تا فقط در سایت های مرتبط با موضوع موبایل تبلیغات نشان داده شود.
شخصا تبلیغات نکردم که بگم خوب هست ... اما دوستانی که تبلیغات کردن گفتن جالب نیست و ارزش آن قدر هزینه را نداره
حالا دقیق هزینه هارا نمیدانم اما انگار میان از سایت های مانند پرشین تولز بنر اجاره میکنن و با تغییر قیمت حالا بالا یا پایین تر میفروشن ،درسته؟ چون تو سایت هاشون این طوری برداشت کردم

imagarozili

Registered User
لایک‌ها
25
نخیر اینطور نیست.
پرشین تولز و ... خودشون داوطلبانه ثبت نام میکنن و کد صبا ویژن و ... رو قرار میدن.
مبنا هم فکر کنم بر اساس کلیک باشه.

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
ممنون,نظر درباره خوده اپلیکیشن و...

imagarozili

Registered User
لایک‌ها
25
شما لینک سایت رو بذار تا نظر بدیم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
شما لینک سایت رو بذار تا نظر بدیم

پست اول را بخوانید نیاز به سایت نیست عزیز... الان گذاشتن سایت اشتباه هست

شما از نظر صاحب/استفاده کننده گوشی اسمارت فون چه انتظاری و چیزی از سایت و مارکت دارید؟ هم اندروید هم ای او اس
چه پیشنهادی دارید....

imagarozili

Registered User
لایک‌ها
25
ux خوبی داشته باشه.
پاپ آپ نداشته باشه.
ریسپانسیو باشه.
سبک باشه.
سرعت لینکاش بالا باشه.
متنوع باشه.

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
ux خوبی داشته باشه.
پاپ آپ نداشته باشه.
ریسپانسیو باشه.
سبک باشه.
سرعت لینکاش بالا باشه.
متنوع باشه.

درود و تشکر،همه رعایت شده و کلا تبلیغات نداریم چه بنر چه پاپ اپ
تا حد امکان سبک هست و بجای فایل های گرافیکی از Css استفاده شده
سرعت بالا و رسپانسیو کامل هست
از نظر طراحی دانشگاه تایید کردش
و اینکه متنوع اگر منظور اپلیکیشن هست داریم روش کار میکنیم اما درحال حاظر کاربردی هارا بیشتر میزاریم و درخواستی

---- بعد از راه اندازی مارکت اپلیکیشن های برنامه نویس ها رایگان گذاشته میشود و تمام هزینه آن (به طور مثال اگر برنامه آنها 2تومان هست) به آنها داده میشه 100٪ آن ،برای جذب برنامه نویس ...

imagarozili

Registered User
لایک‌ها
25
درود و تشکر،همه رعایت شده و کلا تبلیغات نداریم چه بنر چه پاپ اپ
تا حد امکان سبک هست و بجای فایل های گرافیکی از Css استفاده شده
سرعت بالا و رسپانسیو کامل هست
از نظر طراحی دانشگاه تایید کردش
و اینکه متنوع اگر منظور اپلیکیشن هست داریم روش کار میکنیم اما درحال حاظر کاربردی هارا بیشتر میزاریم و درخواستی

---- بعد از راه اندازی مارکت اپلیکیشن های برنامه نویس ها رایگان گذاشته میشود و تمام هزینه آن (به طور مثال اگر برنامه آنها 2تومان هست) به آنها داده میشه 100٪ آن ،برای جذب برنامه نویس ...
اونجایی که قرمزش کردم بو داره.
پس شما اگه قراره 100 درصد رو بدید به صاحب برنامه اونوقت از چه طریق میخواید پول دربیارید؟
اگه اینجوری باشه مجبورید برید سراغ پاپ آپ و بنر که.

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
اونجایی که قرمزش کردم بو داره.
پس شما اگه قراره 100 درصد رو بدید به صاحب برنامه اونوقت از چه طریق میخواید پول دربیارید؟
اگه اینجوری باشه مجبورید برید سراغ پاپ آپ و بنر که.
چه بوی داره :دی
همین الان هم سایت خیلی هزینه داره ،چون یک سایت اپلیکیشن هست هزینه سایت،سرور و... + هزینه اولیه سایت ،با این حال بعد از یک سال هنوز تبلیغات نکردیم
به صورت دائم 100٪ نیست ،برای مدتی محدود که این محدود چند ماه(حدود 6 تا 12ماه)‌ رایگان هزینه کامل میدیم به خودشان اما بعد از آن با ٪ یا همان پورسانت خیلی کم برمیداریم
اما درکل ،ماه به چند صورت امکان داره فعالیت کنیم
برای بخش اندروید مانند همان مارکت های دیگر (گوگل پلی) رایگان ها را رایگان و پولی ها را با پرداخت وجه دانلود میکنند...
اما برای ایفون خیر حالت اکانت ویژه مانند سایت های فیلم اشتراک ماهانه دریافت میکنند
به احتمال 90٪ این طوری اجرا میشه اما با این حال ،نظرات را برای همین لازم داریم
و اینکه لازم به ذکر هست اعلام کنم درباره دانشگاه :
بنده دانشجو همان دانشگاه بودم و سایت را به چند استاد نشان دادم خوششان آمد و هماهنگ کردن با رئیس دانشگاه بعد از تایید(خوشش آمد) کارشناس های شهرداری که مربوط به واحد ما بودن آمدن و صحبت و تعهد گرفتن از ما و... بقیه در پست اول توضیح دادم...
و اینکه سایت توسط شرکت با مجوز کار میکند اما از نظر مالی چون چند تا بخش هست حمایت کامل نمیشویم اما با این حال حمایت خوبی شدیم تاحالا

بالا