برگزیده های پرشین تولز

مانیتور

nimalogan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ارزانترین مانیتور ال سی دی 16 و 19 اینچ چه قیمت هست مارک اصلا مهم نیست و کارایی هم مهم نیست فقط ال سی دی باشه و در بازار موجود باشه لطفا راهنمایی کنید

new user

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
میخواستم بدونم مانیتور LG W2486L تو ایران هستش؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تو سایت مادیران باشه یعنی هست . اگر نباشه اون موقع است که باید بگردی ببینی شرکتی اورده یا نه.

new user

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مشخصه که تو سایت مادیران نیست وگرنه اینجا نمی پرسیدم
چون این مانیتور رنکینگ فوق العاده ای داره شرکتی رو نمیشناسین که آورده باشه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
یه سر بازار ایران بزن . مخصوصا طبقات 2 و 3 . ببین شاید اونجا آماری ازش داشته باشند.

kamivh1

Registered User
لایک‌ها
6
سلام من قصد خرید مانیتور lcd یا led دارم. ولی نکته ای که برام خیلی مهمه اینه که چشم رو اذیت نکنه و کیفیت و شفافیت و روشنایی خوبی داشته باشه. این دو نکته برام خیلی مهمه روشنایی نرمال نه زیاد تیره باشه و نه زیاد روشن و چشم رو اذیت نکنه. چون من زیاد پشت سیستم هستم. و با هر کاری سازگار باشه یعنی مخصوص بازی یا .... نباشه.

momo000000

Registered User
لایک‌ها
385
سلام من قصد خرید مانیتور lcd یا led دارم. ولی نکته ای که برام خیلی مهمه اینه که چشم رو اذیت نکنه و کیفیت و شفافیت و روشنایی خوبی داشته باشه. این دو نکته برام خیلی مهمه روشنایی نرمال نه زیاد تیره باشه و نه زیاد روشن و چشم رو اذیت نکنه. چون من زیاد پشت سیستم هستم. و با هر کاری سازگار باشه یعنی مخصوص بازی یا .... نباشه.

اگر اساتید اجازه بدن و اسم این برند اسوس رو نیارن
بنده به به شما فقط یه پیشنهاد دارم اونم BX2285 سامسونگ هست در غیر اینصورت میتونید هر برند دیگه ایی رو خریداری کنید
چون شما میخواهید پول بدید (پولتون رو دور بریزید)

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
led شفافیتش زیاده و اصلا به همین خاطر هم هست که طرفدار پیدا کرده
بنظرم ال سی دی بگیرید و شفافیتش رو کم کنید
با احترام به نظر دوستان شخصا ال جی پیشنهاد میکنم چون گارانتی اش حرف اول رو میزنه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان قیمت lcd رایانه 32 اینچ چقدر هست؟ چه مارک هایی هست و پیشنهاد شما برای خرید چیه؟

بالا