برگزیده های پرشین تولز

مرجوع کردن کالایه دیجیکالا

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
من به این تاپیک مشکوکم
استاتر احتمالا از عوامل بازاریابی خودشون هست تاپیک زده که جریان سازی کنه
چرا جوابش رو میدین؟ متنش رو بخونید کاملا مشخصه سرکاریه
هر چی بیشتر جواب بدین براش بهتره
ببینید اومده توی تاپیک های پربازدید ولی با بازدید فیک
توییتر همینکار رو میکنن یکی توئیت میزنه چند تا مولتی یوزر هم جواب میدن یه آمدم ساده هم باورش میشه
من خودم همه این راه های بازاریابی اسپمی و فیک رو رفتم
راحت میفهمم طرف مقابل کی هست
البته اونقدر زیرکانه اسپم میدن که سخته فهمید جریان سازی هست یا واقعا یه نفر کمک میخواد
اسپم فقط بکلینک نیست . کافیه برای اسم برند جلب توجه کنه
به هر حال موضوع تاپیک واقعی هم باشه همچنان بحث پوچ و بی فایده ای هست سرانجامی نداره
اینجا مشکلی حل نمیشه
نوک هویه خراب خخخخخ آخه نوک هویه میشه خراب باشه؟ مثلا دولا شده باشه؟!!
من که باور نمیکنم
مدیر فروم لطفا تاپیک رو قفل کنید
درود برشما. دوست عزیز سره کاریه چیه؟!!!! عزیزم یه نوک هویه خریده بودم تو مشخصات زده بود برایه هویه پنجاه وات کاربرد داره رسید بدستم دیدم برایه هویه هشتاد هم کاربرد نداشت مرجوع کردم.کجایه این عجیبه؟جنابعالی کلا انگار بخودتم شک داریا .
%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9.png

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
مشاهده پیوست 1219655
ثبت کردم ولی واریز نمیکنن
تیکت هم زدم ولی جواب نمیدن
عجب کارو باری دارن اینا مرجوعیه منو 22 دی پیکشون اومده تحویل گرفته اینا هنوز بعد این همه مدت در حاله بررسین.گرچه مرجوعیه من قیمتی هم نداره ولی در کل چرا باید حق ادمو بخورن.پیکی که تحویل گرفته بهش زنگ زدم میگه بله من اومدم تحویل گرفتم دادم به انبار. اینا هنوز دارن بررسی میکنن.

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام دوست عزیز
ببینید تا ۷ روز بعد از خرید میتونید بدون هزینه ی ارسال برگردونید به دیجی کالا
نمیدونم بعد از ۷ روز هزینه ارسال بر عهده ی خودتون میشه.
اون برگه ی بارکد رو هم نباید دور بندازید.
درود . ممنون.داداش این مرسولرو 15 دی خریداری کردم که 20 دی بدستم رسید روزه بعدش یعنی21 یه نوک هویه رو مرجوع زدم که گفتن 22 پیک میاد تحویل میگیره اومد تحویل گرفت.الان نمیدونم چیشده چه مشکلی وجود داره نه هزینشو واریز کردن نه تو پروفایل زدن که وضعیت اینه.خوده پیکی هم که تحویل گرفته میگه من به انبار تحویل دادم.خلاصه فعلا که معلوم نیست مشکل چیه.حالا ببینیم اخرش چی میشه.

Last edited:

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
IMG_
بعد از15روز از تحویل تازه میگن چهلو هشت ساعته دیگه صبر کنید۰

Last edited:

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
درود . ممنون.داداش این مرسولرو 15 دی خریداری کردم که 20 دی بدستم رسید روزه بعدش یعنی21 یه نوک هویه رو مرجوع زدم که گفتن 22 پیک میاد تحویل میگیره اومد تحویل گرفت.الان نمیدونم چیشده چه مشکلی وجود داره نه هزینشو واریز کردن نه تو پروفایل زدن که وضعیت اینه.خوده پیکی هم که تحویل گرفته میگه من به انبار تحویل دادم.خلاصه فعلا که معلوم نیست مشکل چیه.حالا ببینیم اخرش چی میشه.

درود

انشالله که مبلقش بر میگرده
یادمه یک بار از خود دیجیکالا خرید داشتم و تقریبا ۳ ساعت بعد از مرجوع کردن کالا مبلقش برگشت. (ساعت دیجیتال)
احتمالا از فروشگاه های مورد اعتماد دیجیکالا خرید داشتید که یک مقدار طول کشیده
تماس تلفنی به خود دیجیکالا رو هم حتما امتحان کنید, پشتیبانیشون خوبه

موفق باشید

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
خب بلاخره بعد از بیست روز از تحویل مرجوعی هزینه رو برگردوندن.گرچه هنوز تو پروفایل زده مرحله بعد تحویل به پیک.

بالا