برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در خصوص تعمیرات لب تاپ

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
با سلام خدمت دوستان
بنده یه لب تاپ لنوو z510 داشتم ( و دارم ) که چند ماه قبل طی یک اقدام نابخردانه زمانی که روشن بود کیبردش رو جدا کردم(کیبردش چن لحظه کار نمیکرد فک کردم فلتش شل شده ) که به یک باره لب تاپ خاموش شدش
که بعد از مراجعه برای ایراد یابی فرمودن ممکنه از چیپ جنوبیش باشه و بعدتر هم فرمودن چیپ جنوبیش شورت کات میده و توصیه کردن برای تعمیر اقدام نکنم چون ریسکیه و جز هزینه ممکنه دستاورد دیگه ای نداشته باشه
ما هم اقدام نکردیم و یه سیستم دم دستی خریدیم و منتظرموندیم که مادربرد این مدل تو کشور موجود شه
اما,اما,اما...موجود نشد که نشد
امروز پیش خودم گفتم شاید تشخیص اشتباه بوده باشه یا اون بنده خدا از توانایی خودش اطمینان نداشته باشه و یا تشخیصش اشتباه بوده باشه
در نتیجه برآن شدم که اینجا از دوستان راهنمایی بخوام
چه در خصوص تعمیر و نتایج احتمالی چه در خصوص تعمیر کار معتبر چه تو انجمن چه معرفی تعمیر کار معتبر خارج از انجمن
توجه = لب تاپ طی زمانی که دست بنده بوده دست کاری و یا تعمیر نشده و مشکلی هم باهاش نداشتم که البته از سرنوشت قبلیش اطلاعی ندارم
خلاصه فقط نیاید بخونید یه راهنمایی هم بکنید اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
تعمیرش هیچ ضرری نداره هزینه انچنانی هم نداره میتونی همینجوری هم بفروشی تعویض مادربرد کلا نمیصرفه تو ایران جدا از اینکه در مرحله اول پیدا کردنش هم خیلی سخته

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
تعمیرش هیچ ضرری نداره هزینه انچنانی هم نداره میتونی همینجوری هم بفروشی تعویض مادربرد کلا نمیصرفه تو ایران جدا از اینکه در مرحله اول پیدا کردنش هم خیلی سخته
والا الان یکی تو فروم بغلی گفتش که مشکل ممکنه از io باشه که با پروگرام کردن حل میشه
البته تعمیر کار اصلی فرمودن باید چیپ جنوبی تعویض بشه که هزینش دو ماه پیش قطعه + اجرت =900 ت بودش.جالب اینجاس که تعمیر کار همون زمان هم گفتن چیپ io داغ میکنه که دلیلش رو هم نمیدونستن(که الان دوستمون فرمودن کلا از io هستش ذهنم درگیر شدش که شاید تشخیص تعمیر کار کلا اشتباه بوده باشه)

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
والا الان یکی تو فروم بغلی گفتش که مشکل ممکنه از io باشه که با پروگرام کردن حل میشه
البته تعمیر کار اصلی فرمودن باید چیپ جنوبی تعویض بشه که هزینش دو ماه پیش قطعه + اجرت =900 ت بودش.جالب اینجاس که تعمیر کار همون زمان هم گفتن چیپ io داغ میکنه که دلیلش رو هم نمیدونستن(که الان دوستمون فرمودن کلا از io هستش ذهنم درگیر شدش که شاید تشخیص تعمیر کار کلا اشتباه بوده باشه)
قیمت لپ تاپ بالاست ارزش داره بدی تعمیر شه باهاش طی کن درست شه 900 ، نشه کمتر بدی البته زیاد خواسته شاید ادم منصف تری پیدا کنی کمتر بگیره

Last edited:

ایمن صنعت آریا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مراکز خوبی تو ایران هست که هم قطعات اورجینال لپ تاپ میفروشه و هم تعمیر کار تخصصی داره. پارت لپ یک نمونه شه.

بالا