• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکلات با Google XML Sitemaps

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58
با تشکر از راهنمایی های دوست عزیزمون مشکل برطرف شد

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
نیاز نیست برچسب ها رو توی نقشه سایت ببرید که این تعداد url ایجاد بشه

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58
نیاز نیست برچسب ها رو توی نقشه سایت ببرید که این تعداد url ایجاد بشه
ممنون از پاسخ
فقط دوست عزیز الان نقشه سایت بنده به صورتی هست که هر بخش دارای یک مپ می باشد ! البته قبلان اینجوری نبود با بروز رسانی نسخه جدید این افزونه بدین صورت در امد ! الان بنده هم مجبور شدم همه مپ ها رو ثبت کنم ! و هر ما با بوجود آمدن مپ های جدید انها رو هم ثبت کنم !
الان شما میفرمایید لازم نیست مپ برچسب ها رو ثبت کنم ؟ خوب اینحوری مشکلی پیش نمیاید /؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
ممنون از پاسخ
فقط دوست عزیز الان نقشه سایت بنده به صورتی هست که هر بخش دارای یک مپ می باشد ! البته قبلان اینجوری نبود با بروز رسانی نسخه جدید این افزونه بدین صورت در امد ! الان بنده هم مجبور شدم همه مپ ها رو ثبت کنم ! و هر ما با بوجود آمدن مپ های جدید انها رو هم ثبت کنم !
الان شما میفرمایید لازم نیست مپ برچسب ها رو ثبت کنم ؟ خوب اینحوری مشکلی پیش نمیاید /؟

نقشه برای مطالب سایت باشه کفایت میکنه و تگ ها ضرورتی نداره که در نقشه سایت قرار داده بشه ...
من چندین ساله که فقط مطالب رو در نقشه سایت میزارم و همه چی هم آرومه :)

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58
نقشه برای مطالب سایت باشه کفایت میکنه و تگ ها ضرورتی نداره که در نقشه سایت قرار داده بشه ...
من چندین ساله که فقط مطالب رو در نقشه سایت میزارم و همه چی هم آرومه :)
همین مشکل بد جور داشت حال گیری میکرد :D:general609:
به عنوان اولین دوست در پرشین تولز خوب کسی رو تور کردم :general707::):general306::general307:
ممنون:general703::general606:

بالا