برگزیده های پرشین تولز

مشکل خاموش شدن مانیتور و سریع گار کردن فن ها

Daizy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه یک ماهی میشه یه مشکلی دارم اونم اینه که تو بازیا اکـثرا تو world of warcraft بعضی وقتا مانیتورم یهو خاموش میشه بعد فن ها شروع میکنن سریع چرخیدن سیستم ری استارت نمیشه مجبورم دکمه پاور رو بگیرم تا خاموش شه دمای گرافیک هم معمولیه سیستم هم حدودا 5 ماه خریدم کارت گرافیک . پاور هم دست دوم بودن کسی تا حالا همچین مشکلی داشته یا میدونه چططور حلش کنم
مشخصات :
rx 570
intel core i3 9100f
power green 380
ram 8
motherboard h310m

مسعودی

Registered User
لایک‌ها
401
درود
با یه پاور دیگه تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
البته پاور وات بالا 380 کمه برا سیستمتون

Leon1994

Registered User
لایک‌ها
300
سلام
دوست عزیز ایراد از کارت گرافیک هست
مانیتور خاموش نمیشه، تصویر میره و فن 100درصد لود میشه
این مشکل توی لود سنگین نشون میده و ایراد gpu هست

ho3in_

Registered User
لایک‌ها
1,002
پاورت خیلی ضعیف برای این سیستم...اگرم مدل قدیمی گرین باشه که دیگ هیچی...کلا 250 وات درست درمون بخاد بده...گرافیک حتما توی فشار اسیب دیده
حالا با یه پاور 500 وات درست درمون بگیر تست کن...انشالله که رفع بشه

Daizy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاورت خیلی ضعیف برای این سیستم...اگرم مدل قدیمی گرین باشه که دیگ هیچی...کلا 250 وات درست درمون بخاد بده...گرافیک حتما توی فشار اسیب دیده
حالا با یه پاور 500 وات درست درمون بگیر تست کن...انشالله که رفع بشه
این اسیبی که میگی گرافیک دیده درس میشه یا دیگه کارش تمومه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
این اسیبی که میگی گرافیک دیده درس میشه یا دیگه کارش تمومه
سلام دوستان یه یک ماهی میشه یه مشکلی دارم اونم اینه که تو بازیا اکـثرا تو world of warcraft بعضی وقتا مانیتورم یهو خاموش میشه بعد فن ها شروع میکنن سریع چرخیدن سیستم ری استارت نمیشه مجبورم دکمه پاور رو بگیرم تا خاموش شه دمای گرافیک هم معمولیه سیستم هم حدودا 5 ماه خریدم کارت گرافیک . پاور هم دست دوم بودن کسی تا حالا همچین مشکلی داشته یا میدونه چططور حلش کنم
مشخصات :
rx 570
intel core i3 9100f
power green 380
ram 8
motherboard h310m
دوست عزیز گرافیک شما حداقل پاور 450-500وات میخاد. اگر اسیب دیده باشه به راحتی قابل تعمیر نیست.حالا باتعویض پاور ببینید مشکل حل میشه یاخیر.
پاور قطعه خیلی حساسیه و اگر مشکل دار یاضعیف انتخاب بشه میتونه به کل قطعات سیستم آسیب بزنه.

Last edited:

Daizy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست عزیز گرافیک شما حداقل پاور 450-500وات میخاد. اگر اسیب دیده باشه به راحتی قابل تعمیر نیست.حالا باتعویض پاور ببینید مشکل حل میشه یاخیر.
پاور قطعه خیلی حساسیه و اگر مشکل دار یاضعیف انتخاب بشه میتونه به کل قطعات سیستم آسیب بزنه.
eshtebah shode doste aziz poweram 480 e

phantom2

Registered User
لایک‌ها
239
برنامه MSIAfterburner نصب کن بعد تو تنظیمات فرکانس گرافیک رو 100تا150مگا هرتز کم کن مثلا بزار رو 850 اینجوری بین 50 تا 100 وات مصرف گرافیک کم میشه میتونی متوجه شی مشکل گرافیکه یا باور

بالا