برگزیده های پرشین تولز

مشکل در تمدید دامنه ی .com (نمایندگی تمدید نکرده و باید بنده جریمه بدم...؟)

amirpcp30

Registered User
لایک‌ها
130
سلام دوستان
یک دامنه ی .com دارم که حدود ده سال از ثبتش میگذره و هرساله تمدیدش میکنم ، امسال برای تمدید شهریور ماه ایمیل یاداوری اومد از joker.com که من هم تمدید کردم (به نمایندگی ایران مثل همیشه پرداخت رو انجام دادم) ، نزدیک به دو ماه گذشته امروز چک کردم دیدم اصلا تمدید نشده (داخل پنل همین نمایندگی زده تمدید شده و 315 روز دیگه منقضی میشه) ، بهشون پیام دادم که چرا تمدید نکردید میگه تمدید شده شما باید ایمیلی که برای دامنه ثبت کردید رو وریفای میکردید تا تمدید انجام بشه (مثل اینکه تمدیدی های امسال باید یک ایمیل هم تایید کنند) اما اصلا چنین ایمیلی برای من نیومده ، بهشون گفتم ، میگن yahoo رو من yaho نوشتم برای همین ایمیل تایید نیومده ، میگم پس چطور ایمیل یاداوری برام اومده که داره منقضی میشه ، میگه دو جا ایمیل باید وارد میشده من دومی رو اینطوری نوشتم ، داخل پنل درست نوشتم برای هویز اشتباه نوشتم ، اما مگه من داخل joker.com و.. ثبت کردم؟ من فقط به همین سایت ایرانی ثبت انجام داده بودم خودشون دیگه هرکاری کردن ، حالا میگن باید 63 دلار بدم به عنوان جریمه تا تمدید بشه
چطور میتونم ثابت کنم که حق با منه و جریمه ندم؟ اینجا مثل اینکه اطلاعات هویز رو از ارشیو قدیم داره که اصلا برای من ایمیلی ثبت نشده: (اون زمان مثل اینکه از جوکر نبوده و بعدا برای تحریم ها اوردن روی جوکر که اصلا من کاره ای نبودم هرکاری کرده همین سایته کرده)
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
با سپاس

amirpcp30

Registered User
لایک‌ها
130
قشنگ تابلوئه داره بهانه میاره .
حالا خود دانید
ممنون از توجهتون
الان باید چیکار کنم؟ من هرچی بگم اونا ی چیزی میگن ، الان میتونم ببینم چه ایمیلی برای دامنه ثبت شده؟

amirpcp30

Registered User
لایک‌ها
130
دوستان برای شکایت باید از 195.ir این موضوع رو پیگیری کنم؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,092
ایمیل وری فای؟
وقتی پرداخت انجام شده :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,092
دیتابیس هم مشکل داره

jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 1146
Table 'andysheh_root.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( 'ck1hgofh4d4qf0ctccbtf5hsn1','1573411309','','0','1','0' )

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,009
ایمیل وری فای؟
وقتی پرداخت انجام شده :D
آره حتما باید ورفای بشه
من روی ایمیل ورفای بیشتر حساس هستم تا قیمت نجومی پرداخت
اگر هم ایمیل ارسال نشه تیکت میدم به هاستینگ دوباره ایمیل میاد و لینک ورفای میدم به خود هاستینگ ورفای کنه، چون من کلیک کنم ریسک تحریم بخاطر آی پی ایران هست.
ولی icnn کاش مثل nic آی آر بود، مالکیت کامل و مستقل، ولی چند لایه دلال و نمایندگی میاد وسط، مالکیت کامل شک برانگیز میشه بخصوص با وجود تحریم، قیمت دامنه هم گرون میشه

بالا