• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل در نصب کرک CityEngine 2014 روی ویندوز 8.1

javid_14

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
برنامه CityEngine 2014 رو نصب میکنم و برنامه Arcgis-10.2-LicenseManager رو هم نصب میکنم
اما بعد از این که فایل های کرک رو کپی میکنم، استارت LicenseManager از کار میافته ( هر چقدر روی استارت کلیک میکنم، تغیری نمیکنه) .احتمالا مشکل از ویندوز 8.1
اگه کسی تونسته این برنامه رو روی ویندوز 8.1 اجرا کنه، لطفا روش کرک برنامه رو توضیح بده.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
طبقه اظهارات سایت سازنده اش این نرم افزار فقط روی نسخه 64 بیتی ویندوز 8.1 کار میکنه
نسخه کامل و کرک شده اون رو میتونید از اینجا دانلود کنید

javid_14

Registered User
لایک‌ها
6
طبقه اظهارات سایت سازنده اش این نرم افزار فقط روی نسخه 64 بیتی ویندوز 8.1 کار میکنه
نسخه کامل و کرک شده اون رو میتونید از اینجا دانلود کنید
اتفاقا روی ویندوز 8.1 64بیتی نصب کردم
این لینک خودش کرک شده است؟ یعنی بعد از نصب نیازی به کرک کردن نداره؟
ممنون از پاسختون

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
اتفاقا روی ویندوز 8.1 64بیتی نصب کردم
این لینک خودش کرک شده است؟ یعنی بعد از نصب نیازی به کرک کردن نداره؟
ممنون از پاسختون
توی این لینک کرک هم وجود داره، شما نصب کنید بعد کرک کنید.

javid_14

Registered User
لایک‌ها
6
ظاهرا مشکل حل شد

خب نیاز میدونم یه توضیحی بدم.چون ممکنه خیلی ها به این مشکل روبرو بشند. من برای نصب این برنامه مجبور شدم ویندوزم رو دوباره نصب کنم، ولی مشکل کرک حل نشد.
خب روش کار سخت نیست و فقط باید به اینترنت متصل شوید.

در واقع مشکل من در مراحل کرک گرفتن از برنامه بود. در مرحله آخر کرک، وقتی که تمام فایل های کرک را کپی کردم و در برنامه ArcGIS_License بخش Start/Stop License Service، روی start کلیک میکردم ، هیچ تغییری مشاهده نکردم. .یعنی license server status رانینگ نمیشد.و هیچ تغییری در این بخش صورت نمیگرفت. مثل شکل زیر:

در این صورت به اینترنت متصل شوید و برنامه CityEngine 2014 را اجرا کنید(پنجره ArcGIS_License را نبندید) .

ممکن است حدود 15 دقیقه طول بکشد تا برنامه به طور خودکار ،اطلاعات را از اینتر نت دریافت کند(شاید هم بیشتر). سپس برنامه اجرا میشود و میتوانید پنجره ArcGIS_License را ببندید.

توجه کنید که قرار نیست وقتی روی استارت ArcGIS_License کلیک میکنید، تغییری ملاحظه کنید.
البته نمیدونم برنامه به طور کامل فعال شده یا نه ! ولی برنامه CityEngine 2014 اجرا میشه.

فایل های ضمیمه

• 0415.jpg
    0415.jpg
    51.6 KB · نمایش ها: 2

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بالا