• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل نرسیدن بسته پستی

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام

من حدودا دو هفته پیش یه کالا از یکی ار سایت های معروف خریدم

توییه سایت پست زده که بسته از استان خارج شده و به سمت شهرستان اومده ولی هنوز همونه یعنی الان حدود یک هفته هست که قرار این بسته که با ماشین 3 ساعت طول میکشه نیومده !!!!

به پست استان زنگ زدم میگن بسته رو ارسال کردیم شهرستان به پست شهرستان زنگ میزنم میگه چیزی نیومده بعدش گفتند شاید برگشت خورده

حدود 3 4 روزه هم که گفتم شاید برگشت خورده واسم ببینم میرسه به سایتی که ازش خریدم یا نه

به سایته زنگ زدم گفتن اگه برگشت خورده باشه برسه دست ما دوباره ارسال میکنیم ولی هنوز خبری نشده

چیزی هم نیاوردند دمه خونه

الان باید چیکار کنیم ؟ کسی براش پیش اومده ؟

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
مگه سایت فروشنده مسئول رسیدن بسته به دست مشتری نیست ؟ اگه به دست من نرسه سایت مقصره ؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دوست عزیز هزینه اش رو پرداخت کردین ؟
کد رهگیری یا همن شناسه پستی رو دارین ؟
فروشگاه باید پیگیر باشه باهاشون تماس بگیرین .
از سایت پست با شناسه پیگیر باشید هر مرحله به دقت ثبت میشه .

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام

اره هزینش پرداخست شده

کد رهگیری دارم ولی الان حدود یک هفته هست زده که ار استان اومد به سمت شهرستان

مگه میشه از استان تا شهرستان 3 ساعت بیشتر نیست

الان یک هفته هست آخرین وضعیتش همینه

پست پیشتازه یعنی مسئولیتش با سایت هست ؟ اونا باید پیگیر باشن ؟

بهشون چی بگم ؟

ممنون از کمکت

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سلام

اره هزینش پرداخست شده

کد رهگیری دارم ولی الان حدود یک هفته هست زده که ار استان اومد به سمت شهرستان

مگه میشه از استان تا شهرستان 3 ساعت بیشتر نیست

الان یک هفته هست آخرین وضعیتش همینه

پست پیشتازه یعنی مسئولیتش با سایت هست ؟ اونا باید پیگیر باشن ؟

بهشون چی بگم ؟

ممنون از کمکت

خب والا یه جورایی صنف خودمونه البته من فروشگاه ندارما اما خب دیگه
مسئول رسیدن مرسوله در وحله اول فروشگاه و بعد پست هستش
فروشگاه باید پیگیر شه تا مرسوله به دست مشتری برسه
معمولا کالا ها هم بیمه دارن و اگه هزینه زیادی هم برای خرید محصول کردین و محصول گرونه در آخرین مرحله میتونید از فروشگاه و پست شکایت کنید
اما اول ببینید که آیا پست و فروشگاه پیگیر هستن یا نه ؟

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
خب والا یه جورایی صنف خودمونه البته من فروشگاه ندارما اما خب دیگه
مسئول رسیدن مرسوله در وحله اول فروشگاه و بعد پست هستش
فروشگاه باید پیگیر شه تا مرسوله به دست مشتری برسه
معمولا کالا ها هم بیمه دارن و اگه هزینه زیادی هم برای خرید محصول کردین و محصول گرونه در آخرین مرحله میتونید از فروشگاه و پست شکایت کنید
اما اول ببینید که آیا پست و فروشگاه پیگیر هستن یا نه ؟
سلام

راستش به پست و خوده فروشنده زنگ زدم

سایت فروشنده یه جورایی انگار پیچوند گفت کد رهگیری براتون ایمیل شده از سایت پست پیگیری کنید و زنگ بزنید پست استانتون ببینید چی شده

به پست استان زنگ زدم گفت شماره پیگیری بده بهش دادم دید نوشته از استان خارج شده گفت ما ارسال کردیم شهرستان و باید از اونجا پیگیر باشید

زنگ زدم پست شهرستان گفتند همچین بسته ای نیومده ( ضمن اینکه همیشه بسته ها 3 4 روزه میرسید و من تو همون موقع ها هم زنگ زدم گفتند نیومده ) و گفتند شاید برگشت خورده در صورتی که باید بیارن دمه خونه و اگه کسی نباشه کاغذ میزارن ولی اصلا هیچی

هزینشم حدودای 100 هست

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سلام

راستش به پست و خوده فروشنده زنگ زدم

سایت فروشنده یه جورایی انگار پیچوند گفت کد رهگیری براتون ایمیل شده از سایت پست پیگیری کنید و زنگ بزنید پست استانتون ببینید چی شده

به پست استان زنگ زدم گفت شماره پیگیری بده بهش دادم دید نوشته از استان خارج شده گفت ما ارسال کردیم شهرستان و باید از اونجا پیگیر باشید

زنگ زدم پست شهرستان گفتند همچین بسته ای نیومده ( ضمن اینکه همیشه بسته ها 3 4 روزه میرسید و من تو همون موقع ها هم زنگ زدم گفتند نیومده ) و گفتند شاید برگشت خورده در صورتی که باید بیارن دمه خونه و اگه کسی نباشه کاغذ میزارن ولی اصلا هیچی

هزینشم حدودای 100 هست

یه سر برو پست شهرستان گاهی مرسوله ها رو اشتباهی اینور اونور میارن و باید بری خودت بگردی
من 4-5 بار رفتم خودم گشتم و پیدا کردم :D

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
نه پست شهرستان منظورم پست شهر خودمه

به کسی که بسته هارو پخش میکنه زنگ زدم گفت فامیلیت چیه و آدرس خونتون کجاست گفتم گفت بسته ای برات نیومده

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
نه پست شهرستان منظورم پست شهر خودمه

به کسی که بسته هارو پخش میکنه زنگ زدم گفت فامیلیت چیه و آدرس خونتون کجاست گفتم گفت بسته ای برات نیومده
منم همین امروز رفتم پست قرار بود 2 تا بسته بیاد برام یکی که هزینه اش رو پرداخت کردم و یکی که رو نه اونی که پرداخت کردم رو نه اما اونی یکی رو پیگیر شدم زده تو سایت پست تحویل به بخش پخش و همچین چیزی
رفتم ازم پرسید گفت بردن برا تحویل اما چیزی برام نیاوردن
منم منظورم همون پست شهر خودتون بود برو از نزدیک بگرد ;)

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
حالا شنبه میرم پست ببینم چی میگن اگه چیزی نشد زنگ میزنم سایت فروشنده ببینم برگشت خورده یا نه اگه نخورده باشه ... :|

یه جا دیدم دکتر نوشته بود که طبق قوانین تجارت الکترونیک فروشنده مسئول رسیدن سالم جنس به خریدار هست . همچین چیزی هست ؟

a.modaresi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
از اهل خونه هم پرسیدی یا نه؟ شاید خونه نبودی خانواده یا یکی از همسایه ها تحویل گرفته باشه.
بالاخره هر چیزی ممکنه

بالا