برگزیده های پرشین تولز

مشکل پخش 4k در Ps4 pro

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
سلام

یه سوال جالب در مورد pro !

یه فیلم 4k حدودا" حجمی بالاتر از 10 یا 20 و حتی 40 گیگ داره ; حالا ما بخواهیم از این قابلیتی که تازه اضافه شده به pro استفاده کنیم و فیلم 4k با کنسول ببینیم چجوری یه فیلم با این حجم رو بر روی هارد با فرمت FAT 32 بریزیم که نمیشه ریخت و در نهایت نمیشه دید ؟!!
چرا میگن پخش فیلم 4k میسر شد ; چرا نمیگن پخش کلیپ 4k میسر شد !!
اینکه بشینیم cut کنیم یه فیلم پر حجم رو به 20 تا فایل که بشه ریخت روی FAT 32 که اصلا کار خنده داریه و یا اینکه استریم یا شبکه کنیم با MEZZMO که بدون شک تو دقایق اول قطع میشه بخاطر بیت ریت بالا !!

واقعا راهی نداره ؟!
جالبه کسی هم ندیدم سوالی بپرسه .
حدود 7 یا 8 تا فیلم 4k با کیفیت HDR که حدود 40 تا 50 گیگ حجمش هست دارم و موندم چجوری ببینم اونم من که معمولا" یه راهی پیدا میکنم .

کسی بود که راه حلی داشت ممنون میشم راهنمایی کنه

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
با PSXDownloadHelper از طریق کامپیوتر باید منتقل کنی فیلم رو کنسول بعد ببینی.

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
با PSXDownloadHelper از طریق کامپیوتر باید منتقل کنی فیلم رو کنسول بعد ببینی.
دوست عزیز با این برنامه امکان انتقال فیلم به کنسول نیست و فقط فقط میشه بازیها و دیتای بازی رو انتقال داد .
متاسفانه این راهش نیست و کلی درگیر این مسئله هستم

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داداش شما هارد اکسترنالت رو exfat بکنی میتونی بالا4 گیگ انتقال بدی کنسولم میشناسه فیلمتم میبینی دوشواری نداره که

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
داداش شما هارد اکسترنالت رو exfat بکنی میتونی بالا4 گیگ انتقال بدی کنسولم میشناسه فیلمتم میبینی دوشواری نداره که
داش یه ضرب المثل بود در مورد قیف و قیر ; یادته که حالا شده جریان ما ; همونطور که گفتی بدون دوشواری اون مشکل حل شد و یه دوشواری جدید پیش اومد !!!
فیلم 4k با کیفیت HDR رو پلی پرو پخش نمیکنه !!!!
راستش روم نشد بگم ایکس باکس بازها بخندند به ریش سونی ; اصلا 4k رو پخش نمیکنه ; فقط با بیت ریت خیلی پائین رو پخش میکنه .
اینو چیکار کنم آخه !!
آخه این سونی چش شده ; اون از تلوزیون هاش که یه جاشون میلنگه اینم از این !!!
البته آپدیت جدید رو زدم ها 5.00 رو میگم

Last edited:

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داش یه ضرب المثل بود در مورد قیف و قیر ; یادته که حالا شده جریان ما ; همونطور که گفتی بدون دوشواری اون مشکل حل شد و یه دوشواری جدید پیش اومد !!!
فیلم 4k با کیفیت HDR رو پلی پرو پخش نمیکنه !!!!
راستش روم نشد بگم ایکس باکس بازها بخندند به ریش سونی ; اصلا 4k رو پخش نمیکنه ; فقط با بیت ریت خیلی پائین رو پخش میکنه .
اینو چیکار کنم آخه !!
آخه این سونی چش شده ; اون از تلوزیون هاش که یه جاشون میلنگه اینم از این !!!
البته آپدیت جدید رو زدم ها 5.00 رو میگم
یعنی توی اپدیت 4 کار میکرد ؟
و بله سونی واقعا شورشو در اورده این ا بازیهاش که نمیده بیرون این از بازیهای رایگانش و غیره اینم از این

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
برو تو سایت بازی سنتر تو فروم مربوط به ps4pro یاps4 بپرس به احتمال بالا به پاسخت برسی

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
یعنی توی اپدیت 4 کار میکرد ؟
و بله سونی واقعا شورشو در اورده این ا بازیهاش که نمیده بیرون این از بازیهای رایگانش و غیره اینم از این
تعجبم این همه صحبت از 4k یعنی فقط آپ اسکیل بازی !!
یه پلیر طراحی کردن برای کنسول اینهمه مگه سخته !
هر زمان زبان برنامه نویسی انحصاری بوده نرم افزارها ضعیف بودن برای نبودن رقابت ; فقط خوده شرکت هست که باید آپدیت بده فقط

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
امیدوارم ; ولی بعید میدونم ; اگه قرار بود پخش کنه کرده بود !
منم فک نمیکنم پخش کنه،اون بازی هایی هم که میگن 4کی هست در واقع 4کی طبیعی نیست تنها به بزرگنمایی 4کی میرسونه ،فیلم که جای خود داره

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
منم فک نمیکنم پخش کنه،اون بازی هایی هم که میگن 4کی هست در واقع 4کی طبیعی نیست تنها به بزرگنمایی 4کی میرسونه ،فیلم که جای خود داره
مشکل اینجاست تو همه جا تبلیغ میکنن قابلیت پخش 4k رو داره ما که ندیدیم ; بالای 200 کلیپ 4k دارم دریغ از پخش یکی !!!

ommolfesad

Registered User
لایک‌ها
52
حالم از سونی بهم خورده دیگه ; الان یه تلوزبون آشغال سونی گرفتم نزدیک 5 تومن ; 55 اینچ فورکی که مثلا آخرین مدل !!!
باورت میشه برای پخش فیلم 4k باهاش مشکل دارم ؟!!!
خیلی از دنیا عقب هستن و فقط تو تخصص خودشون جلو میرن ; تازه تلوزیونه اندرویدم هست ولی برنامه های خودش رو تائید میکنه برای استفاده ; خدا شاهده دارم بالا میارم از این برند ; از پی اس وان داشتم تا 4 و الان پرو ; ولی دیگه بدرد نمیخوره ; تف

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
حالم از سونی بهم خورده دیگه ; الان یه تلوزبون آشغال سونی گرفتم نزدیک 5 تومن ; 55 اینچ فورکی که مثلا آخرین مدل !!!
باورت میشه برای پخش فیلم 4k باهاش مشکل دارم ؟!!!
خیلی از دنیا عقب هستن و فقط تو تخصص خودشون جلو میرن ; تازه تلوزیونه اندرویدم هست ولی برنامه های خودش رو تائید میکنه برای استفاده ; خدا شاهده دارم بالا میارم از این برند ; از پی اس وان داشتم تا 4 و الان پرو ; ولی دیگه بدرد نمیخوره ; تف
خب هر برندی یه نقصی داره
به اون فرومی که گفتم برید کمکتون میکنن

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
اگه هنوز مشکلت حل نشده باید بگم شما یه جای کارت میلنگه!
اونم اینه نمیدونی فیلمت چه کنتینری داره(یعنی mkv یا avi یا mp4)
فیلم 4K فقط با شرایط زیر تحت کنتینر MKV پخش میشه.
Video: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
من پی اس ندارم ولی با همون برنامه mezmoo فایل سی گیگی رو به راحتی از روی کامپیوتر (ddr2) روی تلویزیون استریم میکنم بدون لگ و گیر
البته با کابل لن وصل کردم که سرعت انتقال بالاتر باشه با لپ تاپ بصورت وایرلس که چک کردم فایل بالای بیست گیگ توی بعضی از صحنه ها آهسته میشه
نکته اش هم اینه که توی برنامه mezmoo تیک ترنسکودینگ رو برداری

بالا