برگزیده های پرشین تولز

مشکل : neteork adapter ویندوز نداره ! لطفا کمک کنید

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم راهنمایی کنید
ویندوز تازه عوض کردم اومدم که اینترنت هم وصل کنم دیدم اروور داد
مودم من tp link -td-w8901g هستش و برای بالا اووردنش باید نصب کرد و من مرحله اول رو نکست میکنم که برم مرحله دوم میگه network adapters سیستم شما نداره و باید به devices managers برید. خلاصه ما هر کاری میکنیم نمیشه که نمیشه.
دوستان باید چی کار کنم.
مرسی

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
شما باید مدم رو با کابل با کامپیوتر وصل کنید و درایور کارت شبکه شما هم باید حتما نصب باشه .. این پیغامی که به شما میده یعنی درایور کارت شبکه کامپیوتر شما نصب نیست ..

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اگر با usb مشكلي نداشته باشيد احتمالا مشكل از كارت شبكه شماست كه ip نميگيرد براي اينكه خيالتون راحت بشه من خريد كارت شبكه d-link رو توصيه ميكنم .
نحوه نصب مودم TPLINK

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام
مرسی از پاسخ دوستان
من دو تا مودم دارم که یکیش symphony هست که بدون دردسر نصب میشه و network adapter هم بعد ادد کردن یو اس بی میاد بالا و الان با همین کاکتم.
ولی مودمی که میگم وایرلسه نصب نمیشه وقتی مودم سیمپونی رو قطع میکنم و اینو وصل میکنم network adapter من محو میشه و این مودمم ارور میده که میگه network adapter شما گم شده و باید نصبش کنید که هیچ جوره نمیشه.
دوستان کمک کنن خواهش.
اینم عکسش که اروورو میده.
vzel02c84jvvhbtdwhp.jpg

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مشكل درايور هم ميتونه باشه . درايور lan مادربرد رو اپديت كن .

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام
باز هم این مشکل احمقانه :دی
من دو تا مودم دارم که یکیش symphony هست که بدون دردسر نصب میشه و network adapter هم بعد ادد کردن یو اس بی میاد بالا و الان با همین کاکتم.
ولی مودمی که میگم وایرلسه نصب نمیشه وقتی مودم سیمپونی رو قطع میکنم و اینو وصل میکنم network adapter من محو میشه و این مودمم ارور میده که میگه network adapter شما گم شده و باید نصبش کنید که هیچ جوره نمیشه.
دوستان کمک کنن خواهش.
اینم عکسش که اروورو میده.

http://forum.persiantools.com/attachments/f38/attachment-95270d1325598858-vzel02c84jvvhbtdwhp.jpg

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
خوب سیستم اتون کارت شبکه نداره که نخواهی با USB مدم رو وصل کنی ؟

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
خوب سیستم اتون کارت شبکه نداره که نخواهی با USB مدم رو وصل کنی ؟

این مودم تی پی لینک اصلا یو اس بی نداره.... از کجا میتونم این درایور کارت شبکه رو دانلود کنم .
والا من تو این چیزا خیلی مبتدی هستمم. :دی

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
[QUOTE="AmirHesam";5815897]این مودم تی پی لینک اصلا یو اس بی نداره.... از کجا میتونم این درایور کارت شبکه رو دانلود کنم .
والا من تو این چیزا خیلی مبتدی هستمم. :دی[/QUOTE]

از طریق LAN اصلا درایور نمیخواد !! .. اون CD که روی مودم هست درایور USB داره و یه برنامه جهت تنظیم کردن مودم برای افراد مبتدی .. شما باید داریور LAN مادربرد اتون رو دانلود و نصب کنید تا این مشکل حل بشه .. اگر با CD نمیشه از سایت اش دانلود کنید ... احتمال این هم هست که LAN مادربرد سوخته یا نیم سوز شده باشه ( به علت اتصالی یا ... ) پس اول اطمینان پیدا کنید که اصلا LAN مادربرد سالمه .. میتونید از این کارتهای PCI شبکه بگیرید و نصب کنید که زیاد هم گرون نیست

بالا