برگزیده های پرشین تولز

مطالب سریالی در مورد کیش و تور کیش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
از امشب می خوام در مورد تور کیش و به صورت کلی اطلاعاتی از کیش و حتی گردشگری مطالبی در سایت کیش نتس بزارم.شما عزیزان هم می تونید مطالب رو به صورت روزانه یا حداکثر به صورت هر دو روز یه بار سایت رو آپدیت می کنم.امیدوارم بتونم مطالب مفیدی تو سایت بزارم چه در مورد کیش و چه در مورد گردشگری به صورتی که همه شما عزیزان بتونید از این سایت کمال استفاده رو بکنید.اطلاعاتی که قرار می دم به صورتی هست که شاید واسه همه افرادی که چه از کیش دیدن کردن و چه افرادی که تا حالا کیش نرفتن مفید باشه.پس با من همراه باشید.

اطلاعاتی خلاصه از کیش و تور کیش
تور کیش و تور لحظه آخری کیش واسه خیلی از ما ایرانی ها خیلی مشهور هست به طوری که شاید تو خانواده یکی دو نفر به کیش رفته باشن.پس شاید اطاعاتی راجب این شهر زیبا داشته باشید.جزیره کیش در جنوب ایران قرار داره که میشه گفت از آب و هوای تقریبا نیمه استوایی برخورداره.

تور لحظه آخری کیش
(این روهم آبی زدم طرفدارهای استقلال ناراضی نباشن)

تور لحظه آخری کیش چیه؟خیلی از شما عزیزان می دونید تور لحظه آخری چیه ولی این رو واسه اون دوستانی می گم گه آشنایی زیادی با گردشگری ندارن.تور لحظه آخری ،توری هست که آژانس به خاطر پر شدن تور مجبوره با قیمت کمتری از قیمت تمام شده بده تا حداقل مقداری از ضرر خودش رو کم کنه.پس شما در دورانی که زیاد اوج کاری نیس می تونید از این جور تور لحظه آخری استفاده کنید.امیدوارم تورهای لحظه آخری خوبی به تورتون بخور با قیمت مفت.حالا مفتم نشد قیمت تور کیش شما نصف قیمت در بیاد.

خوب دیگه واسه امشب کافیه زیادی حرف زدم سرتونو درد آوردم.به زودی اطلاعات خوبی راجب مکان های دیدنی کیش و هتل های کیش و … میزارم.پس با من همراه باشید.(این عکس آخرم میزارم که فک کنید این عکس از کیش هست ولی از جزیره ای دیگه ای هست)

تور کیش و اطلاعاتی از کیش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
قسمت دوم تور کیش

قسمت دوم آموزش کیش گردی

همون طور که تو پست قبلی که اسمش تور کیش قسمت اول بود در مورد کیش و تور لحظه آخری کیش صحبت کردیم تو این مطلب به ادامه اطلاعاتی از تور کیش ،طبق قولی که داده بودیم ادامه می دم.تور مطلب قبلی بیشتر در مورد تور لحظه آخری کیش بحث شد تو این پست می خوام راجب بعضی از هتل های کیش صحبت کنم.امیدوارم که مورد پسند شما باشه.

با هم به مسافرات رفتن فکر کنیم.

هتل های سه ستاره کیش

خیلی از افرادی که به تور کیش میرن دوس دارن تو هتل های با قیمت مناسب برن.استدلال این دوستان اینه که میرن کیش که بگردن نه اینکه تو هتل های کیش بمونن.پس کیفیت هتل در حد معقولی واسشون میتونه رضایت بخش باشه.چون قیمت این هتل ها می تونه کمتر باشه و از نظر مالی در تور کیش اذیت نشن.

خوب چه زمانی باید کیفیت هتل واسه شما مهم نباشه؟اگه می خواید کلا بیرون باشید و فقط توی جزیره کیش دور بزنید و از دیدنی های این شهر زیبا لذت ببرید به هتل های سه ستاره برید، البته من این رو در فصل تابستون توصیه نمی کنم چون در طول روز دمای هوا بالاس واسه همین شما مجبورید بیشتر در طول روز در هتل بمونید.پس در تابستون توصیه می کنم اگه هتل های سه ستاره می گیرید زیادم کیفیت هتل پایین نباشه.

بیشتر هتل های سه ستاره داری کیفیت مشابه ای هستند ولی نکته مهمی که راجب این هتل ها وجود داره تعداد سال ساخت و کیفیت پاسخ دهی پرسنل هست که این خودش می تونه در کیفیت هتل کیشی که مد نظرتون هست بسیار تاثیر می گذاره.

لیست هتل های سه ستاره کیش

در زیر لیست برخی از هتل های سه ستاره کیش رو که شما عزیزان می تونید از اقامت در اون ها لذت ببرید آماده کردم.امیدوارم مفید باشه واستون:

هتل آبادگران کیش hotel abadgaran kish

هتل پارسیان کیش hotel parsian kish

هتل آنا کیش hotel ana kish

هتل تماشا کیش hotel tamash kish

هتل اسپادانا کیش hotel spadana kish

هتل جام جم کیش hotel jamejam kish

هتل آفتاب شرق کیش hotel aftab shargh kish

هتل دریا کیش hotel darya kish

هتل گاردنیا کیش hotel gardina kish

با کیش نتس اطلاعات خودتون رو راجب گردشگی بیشتر کنید.

به زودی هم اطلاعات جامع تری از این هتل های خوب کیش واستون میزارم که بتونید از بین این ها یکیشونو انتخاب کنید.امیدوارم بتونم تو این پست های سریالی که واسه شما عزیزان می زارم اطلاعات شما رو راجب گردشگری بیشتر و بیشتر کنم.پس با سایت کیش نتس واسه تورهای کیش همراه باشید.با تشکر آرش امینی مدیر سایت

تور کیش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
تور کیش قسمت سوم
سلام.تو قسمت های قبلی تور کیش که عبارت بودند از اطلاعاتی از تور کیش قسمت اول و تور کیش اطلاعاتی از تور کیش و جزیره زیبای کیش واسه شما عزیزان و کاربران سایت تور کیش یعنی کیش نتس فراهم کردم که خیلی از شما عزیزان خیلی استقبال کردید و به من این انرژی رو دادید که با قدرت بیشتر در مورد کیش و تور لحظه آخری کیش واسه شما دوستان گلم مطلب بنویسم.نکته ای که وجود داره این هست که خیلی از گردشگرانی که به کیش علاقه دارن عمدتا به هتل های کیش می رند در حالی که می تونند به سوئیت های که در کیش هستن برن.یکی از دوستانی که واسه من کامنت گذاشته بود گفته بود که من وقتی کیش می رم تو هتل های کیش راحت نیستم و دوس دارم جای باشم که بتونم راحت باشم.من به این دوستمون پیشنهاد می کنم حتما حتما به سوئیت های کیش برن.اولا راحت هستن و دوما شما قرار برید اونجا لذت ببرید و نه اینکه خودتونو محدود کنید.افراد زیادی هتل ها رو ترجیح میدن ولی افرادی مثل این دوست عزیزمون دوس داره راحت باشه یا با دوستان و خانواده بتون دور هم باشن و از تور کیش خودشون لذت کافی ببرن.

تور کیش قسمت سوم

شما واسه رفتن به سوئیت های کیش می تونید با من یا بقیه دوستان تماس بگیرید که با هزینه مناسبی این سوئیت ها رو واستون اوکی کنم.شماره من 09128928651 هست راحت باشید و هر موقعه دوس داشتید تماس بگیرید.(ساعت سه نصف شب تماس نگیرد ها).

خوب امروز دوس داشتم راجب سوئیت های کیش و قیمت سوئیت های کیش اطلاعات بیشتری به شما گردشگران بدم که متاسفانه وقتم کمه و تو بخش بعدی در این مورد واستون صحبت می کنم.

کیش نتس مرجع تور کیش

تور کیش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
تور کیش قسمت چهارم

تور کیش قسمت چهارم رو با مروری روی مطالب قدیمی که گفتم در مورد تور کیش و تور لحظه آخری کیش شروع می کنم تو قسمت های قبلی که شامل تور کیش قسمت اول ،تور کیش قسمت دوم ،تور کیش قسمت سوم بودن اطلاعاتی از تور کیش و به طور کلی تور و گردشگری خدمتتون عرض کردم که می تونه واسه خیلی از شما کاربران عزیز سایت کیش نتس مفید باشه.حالا امروز هم در مورد یه سری اطلاعات دیگه از کیش و تور کیش می خوام در حد اطلاعات خودم بهتون اطلاعاتی بدم که مفید باشه واستون.

شروع بحث تور کیش قسمت چهارم

تور کیش قسمت چهارم

خیلی از دوستان راجب این ازم سوال می پرسن که تور لحظه آخری کیش و به طوری کلی کی مبلغ تور کیش ارزون تر هست که ما بریم کیش.خوب این به خیلی از فاکتورها بستگی داره ولی به طور کلی در ایام امتحانات دانش آموزان قیمت تور کیش خیلی پایین میاد چون خیلی از افراد نمی تونن به دلیل داشتن بچه های مدرسه به تور کیش برن و خیلی قیمت تور کیش پایین میاد که خودم تا 190 هزار تومان هم دیدم که خیلی مبلغ خوبیه واسه سه شب و چهار روز استفاده از تور.ایام دیگه هم میشه گفت ماه رمضان هست که با تابستان این چند سال همراه شده که این هم خودش تاثیر خودش رو می زاره یا در ایام عزاداری ها.خوب حالا گرونترین وقت های سفر به کیش نزدیک های عید هست که هم هواش عالیه هم مسافر زیاد داره.مطلب امروز کوتاه و مختصر گفتم که زیادم اذیت نشید امیدوارم از تور کیش قسمت چهارم لذت برده باشید.

شاد باشید با کیش نتس

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
تور کیش قسمت پنجم با کیش نتس

تور قسمت های قبلی راجب نکات مختلفی از کیش صحبت شد که عبارت بودن از تور لحظه آخری کیش یا سوئیت های کیش و …که تو قسمت های مختلفی راجبشون صحبت شد که در انتهای مطلب آدرس همه قسمت ها رو میزارم که بتونید از تور ارزان و با کیفیت کیش خودتون لذت ببرید.

حالا بریم سراغ تور کیش قسمت پنجم که می خوام در مورد اقامت در کیش و نحوه اسکان در این جزیره زیبا صحبت کنم.

تور کیش قسمت پنجم

تور کیش قسمت پنجم
خیلی از افرادی که دنبال سفر و تور کیش هستند می پرسن میشه که تو کیش چادر زد؟واقعیت اینه که نه.مگر این که شرایط ویژه ای پیش بیاد که اجازه بدن.در کل میشه گفت اجازه چادر زدن برای مسافران برای اقامت در کیش وجود نداره مگر این که جایی رو توسط شهرداری کیش تعیین کنن که مسافران برن اونجا که این هم خیلی بعید هست.

یکی از ویژگی های بسیار خوب کیش اینه که هتل های بسیار زیادی داره که می تونه هر سلیقه ای رو جلب کنه.مثلا میشه به هتل های بسیار گران کیش و اعیان کیش اشاره کرد که در بعضی موارد هزینه هر شب اقامت اون ها به چند میلیون هم میرسه که امروز سر صحبت ما راجب این هتل ها نیس.

هتل های 5 ستاره به نسبت ارزان قیمتی هم در کیش هستند که می شه هم از امکانات بسیار زیادی استفاده کرد هم قیمت اون ها ب نسبت هتل های که در بالا گفتم خیلی بهتره.نوع سوم هتل های کیش ،هتل های 4 ستاره هستند که میشه گفت خیلی من دوسشون دارم چون همه جور امکاناتی تقریبا دارن و قیمت اون ها هم مناسب هست.حالا شاید بگید پس قیمت ها رو نمی گی ؟ باید در جواب این دوستان باید بگم که قیمت ها متغییر هست و شما برای استفاده از تور کیش می تونید با شماره من 09128928651 تماس بگیرید تا قیمت به روز رو بهتون بگم و از شنیدن صدای شما هم خیلی خوشحال می شم.

در مورد بقیه هتل ها تو قسمت های دیگه صحبت می کنم.یه ذره مونده بود آدرس قسمت های دیگه مجموعه سریالی کیش رو واستون نزارم آدرس قسمت های دیگه به این صورت هست که تور کیش قسمت اول ،تور کیش قسمت دوم ،تور کیش قسمت سوم و قسمت چهارم هم که تور کیش قسمت چهارم امیدورام تا اینجا از ما راضی بوده باشید.سوالی داشتید تو قسمت نظرات بگید حتما جواب می دم.امیدوارم از تور کیش قسمت پنجم راضی بوده باشید.شاد باشید.

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
تور کیش قسمت هفتم |ویژه کیش نتس

در تور کیش قسمت هفتم می خوام در مورد تور کیش و بازارهای کیش واستون صحبت کنم که می تونه مفید باشه واسه دوستانی که عاشق خرید هستند باشه.کیش از اون شهرهایی که خیلی از افرادی که خرید رو دوس دارن می تونن مطمئن باشن که اینقد بازار خرید داره که چند روز هم واسه دیدنشون کم هست.پس بریم سراغ اصل مطلب یعنی بازارهای کیش و معرفی اون ها

بازاهای کیش در تور کیش

خوب کیش همون طور که گفتم یکی از اون شهرهای پر بازار ایران هست که بهتره هست به جایی جزیره کیش بهش هم می گفتن شهر بازار چون واقعا این قد بازار تو کیش هست که من خودم به شخصه هر وقت میرم کیش نگاه می کنم چندتا بازار رو ندیدم و این بازارها تموم شدن ندارن و همه به صورتی طراحی شدن که آدم می گه کاش تور کیش رو می تونستم چند روز دیگه تمدید کنم که بتونم به همه این بازارهای خوشکل یه سری بزنم و از جا های دیدنی اون خرید انجام بدم.یکی از نکاتی هم که خیلی مهمه که باید بهش توجه کرد اینه که جشنواره های که گذاشته میشه چون جوایزش خیلی زیاد هست امکان این که شما در طول تور کیش خودتون بتونید برنده بشید خیلی زیاد هست . در کیش شما می تونید به بازار های مختلفی از جمله

بازار مروارید کیش ، بازار پردیس کیش ، بازار سارینا کیش و … اشاره کرد که خیلی خیلی بازارهای خوبی هستند.

تور کیش قسمت هفتم بازارهای کیش

همون طور که در قسمت های قبلی هم خدمتون عرض کردم برای دیدن اطلاعات مختلف راجب تور کیش می تونید به قسمت های مختلفی که از جمله اون ها میشه به تور کیش قسمت پنجم و تور کیش قسمت ششم اشاره کرد.

ما امیدورایم بتونیم اطلاعاتی رو برای شما عزیزان فراهم کنیم که بتونید از سفر خود به کیش لذت کافی ببرید و همیشه با ما همراه باشید که ما بتونیم خدمات خودمون رو به شما عزیزان عرضه کنیم.

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
تور کیش قسمت ششم همراه با کیش نتس

تو فسمت های قبلی راجب خیلی از نکاتی که ما باید در مورد تور کیش بدونیم صحبت شد(اطلاعات کامل از تور کیش و قسمت های قبلی می تونید به آدرس تور کیش قسمت پنجم ببینید.) ولی یه سری از نکات هست که باید بهشون توجه کرد مثلا این که تو کیش میشه ماشین اجاره کرد یا نه.

خیلی از افرادی که به کیش میرن چون نمی تونند ماشینشون رو با خودشون ببرن مجبور در طول تور کیش به اجاره ماشین روی بیارن واسه همین به فکر این افتادم که اطلاعاتی در مورد اجاره ماشین در کیش واسه شما عزیزان کاربر قرار بدم که بتونید از تور کیش خودتون لذت ببرید و بتونید با ماشین های که اجاره می کنید بهترین لحظات رو واسه خود و خانوداده خودتون رقم بزنید.

اجاره ماشین در کیش

معمولا ماشین های مختلفی با قیمت های مختلفی وجود داره که شما رو سر دو راهی قرار میده که کدوم رو انتخاب کنید.باید بگم خودرویی که قرار شما اجاره کنید کاملا بستگی به خودتون به سطح درآمد شما داره.خیلی از افراد دنبال ماشین ارزون هستن که باید گفت نباید زیاد دنبال ماشین خیلی ارزون برید.چون معمولا قیمت این ماشین ها از یه چیز متوسط به بالا شروع میشه که معمولا قیمت اجاره از 80 هزار تومان شروع میشه که می تونید اطلاعات دقیق رو از سایت نگاه کنید.قیمت های مختلف تقریبا میشه گفت این جوری که هیوندای سوناتا از 130 هزار تومان شروع میشه یا هیوندای النترا هم از 130 تومان شروع میشه که میشه گفت جز ارزان ترین ها هستش.

امیدوارم از تور کیش قسمت ششم لذت برده باشید.می تونید اطلاعات بیشتر رو هم در زیر ببینید.

نوع خودرو
مدل خودرو
نرخ روزانه (ریال)
هیوندای سوناتا قدیم 1300000
هیوندای سوناتا جدید 2000000
هیوندای توسان قدیم 1300000
هیوندای توسان جدید 2000000
هیوندای النترا قدیم 1300000
هیوندای النترا جدید 1800000
هیوندای جنسیس جدید 3500000
هیوندای سانتافه قدیم…..جدید 2200000 ..280000
هیوندای ولستر جدید 2100000