برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت شعر و ادب و اندیشه همراه با کلی عکس نوشته اختصاصی و طراحی شده (بدون تبلیغ و آزار و اذیت)

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سلام خدمت همه بچه های گل پی‌تی

تو این تاپیک می‌خوام مرجع و منبع شعر فارسی بهتون معرفی کنم.

خیلی سال می‌گذره که اکثراً واسه اینکه یه شعری رو بخونین می‌رین سراغ گنجور و شعر رو با قالبی خشک و بی‌روح و البته نامردی نکرده باشم که پر از محتواست گنجور ولی خلاصه می‌رید اونجا و یه شعر رو میخونید و همین!!!

خواستم این بین بگم یه سایت هست که جدیداً خیلی تر و تمیز دارن کار می‌کنن، حرف محبت اسم سایته و با دامنه nabavi.co دارن فعالیت می‌کنن، شاید بگین خب گنجور هست دیگه ! د ن د دیگه باید بگم تا الان مطمئناً گذرتون تو این ۱۰ سال گذشته که دارن کار می‌کنن به سایت حرف محبت خورده ولی دقت نکردید احتمالاً

حالا چرا میگم سایت حرف محبت ؟

یکی از عمده دلایلم اینه که اشعار رو از هر شاعری که باشه با عکس شاعر و به صورت گزیده و منتخب با عکس مرتبط با شعر و به صورت طراحی اختصاصی خاص خودشون می‌ذارن و معلومه که واقعاً وقت می‌زارن و زحمت می‌کشن
اگه ازون شعری که گذاشتن تو سایت آهنگی رو کسی از خواننده‌های مطرح و محبوب خونده باشن هم تو سایت زیر همون شعر می‌زارن واسه دانلود رایگان!(که خیلی ازین آهنگا با کیفیت اصلی واقعا کم پیدا میشه تو وب فارسی)
کلیپ شعرها رو به صورت اختصاصی با تصاویر و فیلم های مرتبط و با کیفیت خوبی درست می‌کنن و زیرنویس شعر رو هم درج می‌کنن واسه حمایت از جامعه ناشنوایان عزیز (این کارشون خدایی منو گرفت!)
درکنار همه‌ی اینا یه منبع کامل از ادب و اندیشه و معرفت هم محسوب می‌شن، منبعی از کلی کتاب، شعر، موسیقی، هنر، ادب، اندیشه، ائمه و قرآن و آموزه‌ها و پندهای مختلف از شاعرا و خردمندای معاصر
راستی اینم بگم که تو سایتشون نوشته بودن دانلودشون نیم‌بهاست (چون سروراشون تو ایرانه)

خلاصه اگه دنبال شعری می‌گشتین و می‌خواستید اونو استوری کنید، یا با آهنگ گوش بدید و لذت ببرید، یا شعر نوشته ببینید و برید تو عالم اون شعر و شاعری که قرن‌ها قبل‌تر از ما زندگی می‌کرده و مفهوم شعر رو با تفسیر تصویری بفهمید بنظرم ارزش داره که یه سری به سایتشون بزنید، منم دیدم زحمت کشیدن و وقت گذاشتن گفتم ارزش داره که حمایت کنم و معرفیشون کنم، پس کجا بهتر ازینجا که کلی هم رفیق‌های قدیمی دارم. . . .
می‌تونید گوگل کنید : حرف محبت ( یا روی این لینک کلیک کنید » Nabavi.co )

دمتون گرم

بالا