• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی سایت پاپ آپ معتبر

alirezas666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
اگه میشه یک سایت پاپ آپ معتبر بهم معرفی کنید ( اگه میشه یه مدرک پرداختی هم بزاربد)

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
سلام
facenama
کم میده ولی همیشه برقراره!

omid2iran

Registered User
لایک‌ها
195
سلام . سیستم پاپ آپ ادز با سابقه همکاری 1.5 ساله . واریزی ها کمتر از 24 ساعت . تعرفه و شمارش بالا .
بنده خودم نزدیک 7 ماهی میشه از این سیستم استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشته . باز هم تصمیم دست خودتون هست .

hadi_m0935

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ایران پاپ آپ رو امتحان کن.

adbox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سايت popup94.ir را پیشنهاد میکنم
اگر سایت دانلود دارید سایت ادتولز را پیشنهاد میکنم با کوتاه کردن لینک دانلود به ازای 1000 کلیک چهار هزار تومن دریافت میکنید
خودم استفاده میکنم روزی 10 تومن درمیارم
هم پاپ 94 و ادتولز پشتیبانی خوبی دارن

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
سايت popup94.ir هم کلاهبرداره
خودش گفته از يک سيستم ديگه هم در کنار سيستمشون ميتونيد استفاده کنيد بعد موقع پرداخت ميگه تخلف کرديد
پول آدم رو ميخوره بعد توي ليست پرداختي ها به عنوان پرداخت شده قرار ميده

http://s3.picofile.com/file/8188498476/Screenshot_137_.png
http://s3.picofile.com/file/8188498484/Screenshot_138_Copy.png
شما اگر ادم درست کاری هستید باید قبل از ثبت نام و هنگام ثبت نام قوانین رو کامل بخونید .
بند 9 قوانین
9-مجاز به استفاده از یک سیستم دیگر در کنار سیستم ما هستید ، در صورتی که در هنگام چک کردن روزانه و یا هنگام پرداخت بیشتر از یک پاپ اپ در کنار پاپ آپ ما داشته باشید درآمد شما بلوک خواهد شد و پرداختی همان دوره انجام نمیشود. ( توجه کنید که با پاپ اپ ما همزمان با هر کلیک بیشتر از 2 عدد پاپ اپ باز نشود .)
امیدوارم به جای توهین کمی مسئولیت پذیر باشیم

adbox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
وطن پاپ را هم امتحان کنید به تازگی افتتاح شد
امیدواریم بتوانیم کاربرانمان را راضی نگه داریم

mojtaba120

Registered User
لایک‌ها
60
سايت popup94.ir هم کلاهبرداره
خودش گفته از يک سيستم ديگه هم در کنار سيستمشون ميتونيد استفاده کنيد بعد موقع پرداخت ميگه تخلف کرديد
پول آدم رو ميخوره بعد توي ليست پرداختي ها به عنوان پرداخت شده قرار ميده

http://s3.picofile.com/file/8188498476/Screenshot_137_.png
http://s3.picofile.com/file/8188498484/Screenshot_138_Copy.png
دوست عزیز پاپ اپ 94 موجودی من رو هم بالا کشید.
کلاهبرداری هاشون داره زیاد میشه

omid2iran

Registered User
لایک‌ها
195
سیستم پاپ آپ ادز برترین سیستم پاپ اپ در ایران . به چند علت معلوم :
1- تعرفه و شمارش بالا و ثابت
2-واریزی در کمتر از 24 ساعت
3- سابقه 1.5 ساله بدون حاشیه
4- رتبه الکسا 20 ایران
و از همه مهم تر این که پاپ آپ ادز مثل سیستم های دیگه هیچ وقت غیر فعال نبوده و هیچ وقت کاهش قیمت نداشته .
Popupads.ir

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
irpopup بهترین شمارش و پرداختی منظم
شمارشش حرف نداره

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
فیس نما یک تقلبی میکنه
وقتی که کاربر از مویابل و تبلت باشه در انتهای کد جاوای خودش یک چیزی اضافه میکنه شبیه به این:
document.write('<iframe width="0" height="0" src="tg://join?invite=Dv3uoUGDSJyhJbLl74oN9g"
این کار باعث میشه کانال تلگرام ناخواسته باز شه یعنی نه فقط در حالت پاپ آپ خیر اون که باز میشه در حالت عادی وقتی باموبایلی وهنوز هیچ کلیکی نکردی کانال تلگرام باز میشه
حالا ممکنه شما تست کنی و براشما باز نشه دلیلش هم اینه که پروتکل tg:// فقط در برخی موبایل ها کار می کنه و در برخی موبایل ها این پروتکل در مرورگر بلاک شده بخاطر همین گوه کاری ها که برخی ها آی فریم باز کردن بزور کانال باز کردند

برای اثبات این قضیه ابتدا کد کسب درامد فیس نما را در مرورگر خود مثلا کروم باز کنید خروجی یک خط کد جاوا است که با eval شروع میشه
حالا همون کد کسب درامد رو در مرورگر موبایلتون باز کنید و یا اگر حرفه ای هستید در مرورگر فایرفاکس با افزونه تغییر useragent روی آی فون 3 تنظیم کنید
وقتی با مرورگر اندروید وارد کد کسب درامد فیس نما می شوید خط دیگری بجز خط یاد شده نمایان میشود و این همان کد باز شدن زوری کانال تلگرام است درصورتیکه هنوز هیچ کلیکی روی صفحه نخورده

با این کار فیس نما 15 ریال به شما بابت باز شدن پاپ آپ میدهد ولی برای بازشدن این همه کانال تلگرام پولی به شما نمی دهد
این درحالی است که خود همین سیستم های پاپ آپ به ازای هر نفر که به کانالی میفرستند 150 تومن از مدیر کانال می گیرند
والسلام منتظر جواب مدیران فیس نما هستیم.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوست عزیز برادرانه خدمتتون عرض میکنم که اگر بازدید بالایی دارید خودتون برای پاپ آپ اقدام کنید و نیازی نیست که از سایت های پاپ آپ استفاده کنید . خودتون پاپ آپتون رو اجاره بدید .
متاسفانه در برخی یا بهتر بگیم بیشتر سایت های پاپ آپ اتفاقاتی دیده میشه که اگر به فکر سایتتون باشید قیدشون رو میزنید .
در نهایت اگر صلاح میدونید که کد سایت پاپ آپ رو در سایتتون قرار بدید بهتون توصیه میکنم کد هر سایتی رو قرار میدید حتما موارد زیر رو چک بفرمایید :
1 . باز شدن صفحه تلگرام برای کاربران موبایل : برخی سایت های پاپ آپ برخلاف اینکه شما میخواید یک صفحه پاپ آپ باز بشه برای کاربران موبایل شما یک صفحه تلگرام بدون هیچ کلیکی باز میکنه که بسیار آزار دهنده هست و کاربرانتون رو فراری میده . بدتر اینه که حتی به شما نمیگن که این اتفاق میافته و هیچ پولی به شما نمیدن .
2 . باز شدن صفحات پاپ آپ به طور مکرر : این مورد رو حتما تست کنید . برای تست کافیه قبل از اینکه پاپ آپ برای شما باز شود کافیه از گوگل یکی از مطالبتون رو سرچ بدید و وارد سایت بشید . قاعدتا باید یک پاپ آپ براتون باز بشه اما میبینید با باز شدن هر صفحه از مطالبتون یک پاپ آپ باز میشه و تا زمانی که وارد صفحه اصلی سایتتون نشید به طور مکرر پاپ آپ باز میشه . قاعدتا وبمستران برای چک کردن کد پاپ آپ ، اول وارد صفحه اصلی سایت میشن و خب فقط یک بار باز میشه اما بیشتر کاربران سایت از گوگل وارد میشن و میان مطالب سایت شما میچرخند که پشت سر هم پاپ آپ براشون باز میشه و از سایتتون فراری میشن .
3 . سعی کنید در ساعات مختلف روز سایتتون رو چک کنید : نیمه شب و صبح و ظهر و عصر و ... . برخی سایت های پاپ آپ هستند که در ساعات خاص دو پاپ آپ با هم میگذارند .
4 . باز شدن دو پاپ آپ : گاهی شما یک پاپ آپ میخواید باز بشه اما مشاهده میشه که یک پاپ اپ از سایت خارجی باز میشه و یک پاپ آپ از جایی که پاپ آپ گرفتید .
5 . شمارش پاپ آپ ها : برخی سایت ها یک ششم آی پی شما براتون میشمرن . البته این مورد بستگی به سایتتون داره که چطوری باشه اما این اختلاف شمارش پاپ آپ بسیار مشکوک هست . برای شمارش حدودا دقیق میتونید یک روز از آی آر پاپ آپ استفاده کنید . پول کمی میده اما خب شمارشش حدودا درست تر از سایرین هست .
6 . استفاده از بک لینک در کد اسکریپت . متاسفانه دیده شده برخی افراد بک لینک هایی از سایت های مختلف رو در کدشون قرار میدن که شما بی خبر از همه جا فقط کد اسکریپت دوستان رو قرار میدید و نمیدونید که در داخل کد چه خبره .

خلاصه که دوست عزیز باز هم پیشنهاد میکنم خودتون دنبال اجاره دادن پاپ آپ سایتتون باشید و نیازی به واسطه نیست .
پیشنهاد بنده اینه حتی تا زمانی که کسی برای اجاره پاپ آپ سایتتون اقدام نکرده خودتون با یکی از فروشگاه های همکاری در فروش کار کنید که یاسل رو پیشنهاد میکنم و یک صفحه محصول در سایتتون بسازید و پاپ آپ رو به اون صفحه هدایت کنید . هم بازدید سایتتون بالا میره و پاپ آپ از سایت خودتونه هم فروش خوبی داره و قطعا سودش بیشتر از سایت پاپ آپ هست .
اگر سایتتون رو دوست دارید سعی کنید خودتون پاپ آپ رو اجاره بدید .

موفق باشید

بالا