برگزیده های پرشین تولز

مقالات طبقه بندي شده asp.net از نو آموز تا حرفه اي

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان ،

در اين قسمت سعي ميكنيم مقالات آموزشي asp.net رو به صورت طبقه بندي شده و در هر طبقه به ترتيب از آسان تر تا تخصصي تر بياوريم . بعضي از لينك ها به خارج سايت و برخي به تاپيك هاي انجمن اشاره دارند .
اين پست دائما به روز شده و به تعداد مقالات به مرور اضافه خواهد شد .
-------------------------------------------------- مقالات -----------------------------------------------------------------------
نو آموز :

قدم اول ، آشنايي با asp.net
آشنایی با asp.net به دو روایت دیگر
فيلم هاي آموزشي asp.net به زبان انگليسي
آشنایی با مبحث فضای نام یا name space

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
متوسط :

افزودن خصوصیت paging به کنترل DataList در دات نت. (معرفي amin_lili)
افزورن attribute به تگ های Master Page از درون Content Pageو در حال اجرا. (معرفي amin_lili )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پيش رفته :

بازنويسي آدرس ها در ASP.net يا url Rewriting. (معرفي amin_lili)

X

Last edited:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
با سلام:blush:

چون بعضی از دوستان در مورد نحوه استفاده از ادیتورهای وب مشکل داشتند یک pdf در مورد نحوه استفاده از کنترل FreeTextBox که قبلا تهیه شده را اینجا هم میگزارم تا دوستان استفاده کنند.

سعی شده از ابتدا نحوه استفاده از این ابزار اموزش داده بشه که اگر چزی از قلم افتاده دوستان مطرح کنند تا کاملتر بشه .

فایل ضمیمه رو میتونید دانلود کنید.

منبع : برنامه نویس

فایل های ضمیمه

• FreeTextBox.zip
    934.8 KB · نمایش ها: 93

Avandweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمونه برنامه های مربوط به آموزش ها را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید
یک solution ایجاد کنید و محتویات برنامه ها را داخل آن paste کنید
یوزر کنترل ها UserControl
مسترپیج masterpage
کنترل های سمت سرور SERVER SIDE CONTROLS
اعتبارسنجی
مدیریت ارورها ERROR HANDLING
شناسایی و مجوز دسترسی
اشتراک گذاری
SESSION VIEWSTATE
منو menu
ارسال ایمیل
آپلود و دانلود
یک cms ساده

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دوستان سوالی داشتم :::
جدول ها رو توی sql server 2008 ایجاد کردم و با entity framework 4.0 مدل سازی کردم پروژه به زبانAsp.net MVC 4 هستش حالا میخوام با entity framework وصل شم به DB کسی میدونه چه جوری ؟؟!!

shadiyahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من فرصت را پیدا کردم تا سوالاتم را بپرسم شاید مرتبت نباشه میخواستم بدون asp چه فرقی با mvc دارد اصلن چیه من الان میخوام اموزش ساخت cms را یادبگیرم به طور کامل که وارد بازار کار شم به طور حرفه ای کدوم بهتره mvc یا php یا asp کدوم بهتره و چه جورییاد بگیرم

andishep

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من فرصت را پیدا کردم تا سوالاتم را بپرسم شاید مرتبت نباشه میخواستم بدون asp چه فرقی با mvc دارد اصلن چیه من الان میخوام اموزش ساخت cms را یادبگیرم به طور کامل که وارد بازار کار شم به طور حرفه ای کدوم بهتره mvc یا php یا asp کدوم بهتره و چه جورییاد بگیرم
mvc یه تکنولوی در asp هست!قبلا با web foroum صفحات سایت رو ایجاد میکردن ولی الان با mvc اینکارو انجام میدن!پس mvc زیر مجموعه ی asp هست!
و از php کاملتره!cmsهایی مثل wordpress و جوملا هستن که قالبهایی آماده هستن!که خیلی راحت میشه سایت زد ولی حرفه ای نیست در مقایسه با asp!
اگر asp رو یاد بگیرید یادگیری آنها راحننره

بالا