• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

موتور جستجوی قدرتمند آنی خبر

aniseo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
وب سایت جدید آنی خبر راه اندازی شده
این وبسایت همانند شهر خبر و خبر فارسی بوده و اخبار لحظه ای را از سایت های دیگر دریافت و به صورت فرم منتشر می کند
هم اکنون بعد از 10 روز فعالیت وبسایت به پیچ رنک 1 رسیده و بازدید کننده ی خوبی را نیز دارا می باشد
دوستانی که دارای وبسایت می باشند می توانند در قسمت ثبت لینک به صورت رایگان یک هفته فید سایت خود را در وبسایت آنی خبر قرار دهند
این کار باعث افزایش بازدید شما و افزایش پیچ رنک شما خواهد شد
هم اکنون به وب سایت ما بیایید
anikhabar.ir

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424
با تشکر که کپی رایت ما رو حذف کردید
از سایر خدمات ما محروم خواهید شد :)

aniseo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ما حاضر بودیم سیستم رو با قیمت بالاتری نیز ار شما بخریم ولی شما خودتون با این قیمت پایین فروختین و وقتی هم سیستمی فروخته میشه فکر نکنم کپی رایت جایز باشه همچنین باز هم اگر در هنگام
فروش خود این مورد رو ذکر می کردین مشکلی نداشت بازم حاضر بودیم کپی رایت رو قرار بدیم ولی شما خودتون هیچ اطلاعیه مبنی بر این مسئله نگفته بودید
موفق باشید

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424
سلام
ما حاضر بودیم سیستم رو با قیمت بالاتری نیز ار شما بخریم ولی شما خودتون با این قیمت پایین فروختین و وقتی هم سیستمی فروخته میشه فکر نکنم کپی رایت جایز باشه همچنین باز هم اگر در هنگام
فروش خود این مورد رو ذکر می کردین مشکلی نداشت بازم حاضر بودیم کپی رایت رو قرار بدیم ولی شما خودتون هیچ اطلاعیه مبنی بر این مسئله نگفته بودید
موفق باشید

در صفحه خريد : قوانين و شرايط خريد ذكر شده
حذف يا ويرايش كپي رايت خلاف قوانين بوده و در صورت مشاهده مشتري از هر گونه خدمات محروم خواهد شد

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
وقتی هم سیستمی فروخته میشه فکر نکنم کپی رایت جایز باشه
همچین قانونی برای هیچ سیستم مدیریت محتوایی وجود نداره! اگه اینجور بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد! (البته منظورم در سطح بین المللی است!)
فلان شبکه تلویزیونی میره کپی رایت فلان برنامه تلویزیونی رو به قیمت های نجومی میخره ولی حتی اجازه نداره "نام" برنامشو به دلخواه عوض کنه و معمولا باید حتما آخر برنامه نام کمپانی اصلی رو بزنه.

ضمنا چون این سیستم قیمت پایینی داره، پس باید حتما موارد کپی رایتی توش رعایت بشه تا حداقل برنامه نویسش دلش به یه چیزی خوش باشه. آخه 1000 تومان پول کدوم قسمتش هست؟ پول تایپ کلماتش هم نیست!

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
در صفحه خريد : قوانين و شرايط خريد ذكر شده
حذف يا ويرايش كپي رايت خلاف قوانين بوده و در صورت مشاهده مشتري از هر گونه خدمات محروم خواهد شد

آخه فرجاد! این چه قیمتی گذاشتی!؟ البته میدونم در واقع میخواستی رایگان بدی ولی اینجور نباشه که هر کی سرخود نصبش کنه. باور کن چند بار قیمت رو خوندم تا باورم شد بله قیمت 1000 تومانه. حالا هم بیا جوابگو باش! شما چون با قیمت 1000 تومان این پکیج رو فروختی باید تا مدت 1سال به صورت رایگان مشکلات رو برطرف کنی و هر کی هم دوست داشت میتونه کپی رایت رو برداره!!! تقصیر خودته که خدمات رایگان ارائه می کنی!!

http://farjad.co/feed-pack/
قيمت سامانه : 1000 تومان

البته مطمئنا سیستم نیازمند آپدیت های بیشتری در آینده خواهد بود و افرادی که کپی رایت رو رعایت نکنن، با مشکل مواجه میشن.
مثلا در مورد قالب: فونت صفحه اول با صفحه شاخه ها یکسان نیست که بهتره یکسان بشه. / قالب ریسپانسیو نشده / در صفحه اول "لینک مطالب بیشتر..." برای هر باکس وجود ندارد و...

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424
آخه فرجاد! این چه قیمتی گذاشتی!؟ البته میدونم در واقع میخواستی رایگان بدی ولی اینجور نباشه که هر کی سرخود نصبش کنه. باور کن چند بار قیمت رو خوندم تا باورم شد بله قیمت 1000 تومانه. حالا هم بیا جوابگو باش! شما چون با قیمت 1000 تومان این پکیج رو فروختی باید تا مدت 1سال به صورت رایگان مشکلات رو برطرف کنی و هر کی هم دوست داشت میتونه کپی رایت رو برداره!!! تقصیر خودته که خدمات رایگان ارائه می کنی!!

http://farjad.co/feed-pack/
قيمت سامانه : 1000 تومان

البته مطمئنا سیستم نیازمند آپدیت های بیشتری در آینده خواهد بود و افرادی که کپی رایت رو رعایت نکنن، با مشکل مواجه میشن.
مثلا در مورد قالب: فونت صفحه اول با صفحه شاخه ها یکسان نیست که بهتره یکسان بشه. / قالب ریسپانسیو نشده / در صفحه اول "لینک مطالب بیشتر..." برای هر باکس وجود ندارد و...

به قول يكي از دوستان كه در همين خصوص ميگفت خوبي كه از حد بگذرد نادان خيال بد كند :)
من خواستم كپي رايت رو يكم سفت و سخت بگيريم كه هر كودكي نتونه برش داره ولي باز گفتم با اين قيمت حتما حمايت ميكنن و خودشون بر نميدارن
ولي متاسفانه ميبينم كه دوستان با اينكه راضي هستن و به قول خودشون سريع رنك گرفتن و بازديد دارن هم رفتن كپي رايت رو برداشتن
بله نه تنها اين محصول و آپديت هاش بلكه محصولات جديدي هم اماده شده كه اين افراد نميتونن استفاده كنن ...

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
دوستان از کار فرجاد عزیز حمایت کنید .. این رسم زییایی نیست ! ..
(( روزی میرسه خودتون برنامه ای بنویسید ( هر چی ) [حتی جمع دو عدد] بعد لو بره / کرک بشه .. اون موقع حس خوبی خواهید داشت .. ))
این بنده خدا که چیز زیادی نمیخواد :| ...

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
اقا شما رایگان هم بدی میان میگن اگر بنجل نبود میفروختیش رایگان نمیزاشتی برای ملت . من اخر نفهمیدم قضیه این پیج رنک های گوگل چطوریه . مگه گوگل سایت هارم جداگونه رنک میده؟ من فکر کردم یدفه ای همه ی پیج رنک ها تغییر میکنه توی یک تاریخ غیرقابل پیش بینی پس چطوره هر جا تاپیک میزنن مینویسن ده روزه یا پنج روزه این پیج رنک گرفتیم ؟ خب کی اپدیت میشه که ما خبردار نمیشیم :D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
اقا شما رایگان هم بدی میان میگن اگر بنجل نبود میفروختیش رایگان نمیزاشتی برای ملت . من اخر نفهمیدم قضیه این پیج رنک های گوگل چطوریه . مگه گوگل سایت هارم جداگونه رنک میده؟ من فکر کردم یدفه ای همه ی پیج رنک ها تغییر میکنه توی یک تاریخ غیرقابل پیش بینی پس چطوره هر جا تاپیک میزنن مینویسن ده روزه یا پنج روزه این پیج رنک گرفتیم ؟ خب کی اپدیت میشه که ما خبردار نمیشیم :D
همه با هم آپدیت میشن :|
این آقا دامنه رنک دار ثبت کرده یا از قبل سایتی رو دامنه بوده که پیج رنک 1 گرفته
حالا خودش تو پست اول یچیزی پروند !
فک کرده مردم ... هستن
گوگل حدودا 8 الی 9 ماهی هست آپدیت نکرده

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
همه با هم آپدیت میشن :|
این آقا دامنه رنک دار ثبت کرده یا از قبل سایتی رو دامنه بوده که پیج رنک 1 گرفته
حالا خودش تو پست اول یچیزی پروند !
فک کرده مردم ... هستن
گوگل حدودا 8 الی 9 ماهی هست آپدیت نکرده

میدونم دوست عزیز گفتم که یه طعنه ای زده باشم :D جدیدا چه اینجا چه شاپ کیپر باب شده طرف میاد میگه سه ماه قبل سایت راه انداختم با کدنویسی اختصاصی و سئو مناسب الان به رنک دو گوگل رسیدم :D جالبه هیچکی هم این سوال نمیپرسه که اخه مگه میشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
میدونم دوست عزیز گفتم که یه طعنه ای زده باشم :D جدیدا چه اینجا چه شاپ کیپر باب شده طرف میاد میگه سه ماه قبل سایت راه انداختم با کدنویسی اختصاصی و سئو مناسب الان به رنک دو گوگل رسیدم :D جالبه هیچکی هم این سوال نمیپرسه که اخه مگه میشه
جالبه
هم اکنون بعد از 10 روز فعالیت وبسایت به پیچ رنک 1 رسیده و بازدید کننده ی خوبی را نیز دارا می باشد
کدوم بنی بشری تو 10 روز به پیج رنک 1 میرسه ؟‌ :eek:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,424
دوستان از کار فرجاد عزیز حمایت کنید .. این رسم زییایی نیست ! ..
(( روزی میرسه خودتون برنامه ای بنویسید ( هر چی ) [حتی جمع دو عدد] بعد لو بره / کرک بشه .. اون موقع حس خوبی خواهید داشت .. ))
این بنده خدا که چیز زیادی نمیخواد :| ...

يه مورد حمايت ديگه : bedoonim.com
جالبه درخواست پشتيباني هم داشت

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
فكر كنم تو دنيا تنها ملتي هستيم كه قانون كپي رايت رو رعايت نميكنيم

صاحب اين پلاگين كاش به قيمت 500 هزار تومن ميفروخت و تعداد انگشت شماري توانايي خريدش رو داشتند

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
فكر كنم تو دنيا تنها ملتي هستيم كه قانون كپي رايت رو رعايت نميكنيم

صاحب اين پلاگين كاش به قيمت 500 هزار تومن ميفروخت و تعداد انگشت شماري توانايي خريدش رو داشتند

نمیشه همه رو جمع بست ولی میشه گفت ماها ادمای پرتوقع و همیشه طلبکاری هستیم . همیشه حق با خودمونه . همیشه ما ضرر کردیم همیشه سود باید به ما برسه ( همیشه هم میگیم نرسیده ) . دوست عزیز اشتباه از خود شما بوده که با این کارت ارزش کارت رو پایین اوردی . اخه هزار تومن چیه به اونا توجه نکن که توی تاپیک به به و چه چه میکنن پاش برسه هم کپی رایت رو برمیدارن هم خودشون نسخه رو ( اگه بتونن ) گرونتر میفروشن . همون اولای تاپیک شما اومدم این حرف رو توی تاپیکتون بزنم بعد گفتم همه میریزن سرم پشیمون شدم :)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
خداوکیلی حذف کپی رایت کار درستی نیست ( باید تو این کار باشید که بدونید یک برنامه نویس ، طراح و... این مورد براش چقدر چقدر مهمه )
وقتی هم سیستمی فروخته میشه فکر نکنم کپی رایت جایز باشه
دوست عزیز ، جایز بودن یا نبودن کپی رایت رو شما نمیتونی تشخیص بدی ، این برنامه نویس هست که در مورد کپی رایت تصمیم میگیره!

در مورد حذف کپی رایت ، بعضی از فروشگاه های خارجی که این اجازه رو میدن ، برای حذف کپی رایت قالب حداقل 15 دلار هزینه بیشتری میگیرند.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وجود افرادی مثل mihanv توی نت باعث میشه تا یه روزنه امیدی به این خراب شده داشته باشیم :دی
مصرف کننده هایی که برای کارشون نه ارزشی قائلن و نه هدفی دارن مطمعنا به جایی نمیرسن و فقط نظاره گر پیشرفت بقین!
مهم اینه که امثال mihanv به هدفشون برسن مام با حمایتمون هم یچیزی ازشون یاد بگیریم هم یه سهمی تو نتیجه کار داشته باشیم...

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
اینکه فقط یک سایت ورپرسی ساده هست ، دیگه کجاش هوشمنده !
جستجوی وردپرس همینطوریش تو آفسایده ، دیگه وقتی هم که تعداد مطالب بالا بره ، کلا قاط میزنه.

aniseo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمام دوستان که اینقدر لطف داشتن هر چی دوست داشتن گفتن
بعد از چند روز گفتیم بیایم به این تاییک یک سری بزنیم ببینیم چه خبر هست دیدم خیلی خبر هاست
اما جواب تمامی سوالات
1- چرا کپی رایت رو برداشتیم: چون خودشون توی قوانین نوشتن در صورت برداشتن از دیگر خدمات محرومند ما هم دیگر خدماتشون رو نمی خواهیم الان می خواهم برای برنامه نویسش یک
پیام خصوصی بدم یک بخش از سیستم رو به صورت اختصاصی بنویسه برامون خود آقای برنامه نویسش که اکانت منو بسته و هیچ اشکالی هم از نظر ما نداره طبق قوانینش رفتار کرده ولی چرا میگه ما ازشون پشتیبانی گرفتیم بره توی فرومش رو نگاه کنه من یک دونه درخواست پشتیبانی تا الان ندادم البته توی فروم یک بخش گذاشتم که اونم بیشتر یک آموزش گذاشته بودم
2- برین توی سایت های ایرانی بگردین و ببنید چه قالب های که از سایت های مثل تم فارست یا الگانت تمز ریپ شده و بدون اینکه یک قرون پول بدن از سایت های مثل http://www.themelock.com/ دانلود می کنند فارسی می کنند می فروشند ولی اصل کارشون یعنی نخریدن لایسنس قالب کاملا اشکال داره البته به نظر من هک کردن و ریپ کردن یک هنر هست و هیچ اشکالی نداره
3- درباره پیچ رنک شاید به نظر عجیب بیاد در عرض 10 روز پیچ رنک سایت بشه 1 ولی من خودم سئو کار هستم و نمی گیم خیلی حرفه ای ولی در کارم بدک نیست بر خلاف همه که میگن سئو هیچ رازی نداره ولی سئو یک راز بزرگ داره (اگه دوستان تمایلی داشته باشند من شروع می کنم همین جا به آموزش کامل سئو )
4- خود برنامه نویس این پوسته چقدر کپی رایت رو رعایت می کنه ؟ توی نمونه کارهات جناب برنامه نویس چند تا از سایت هاتو با cms از صفر نوشتی و چند تا رو تنها قالبشو از صفر نوشتی؟
اما همین نکته رو جوابمو بده ، آیا همون سیستم WHMCS رو که روی سرور هات نصبه لایسنس شو خریدی یا نال شده است؟
5- در جواب حرفی که میگن هر بچه ای : اول از همه من که خودمو در زمینه طراحی وب بچه می دونم و حق با شماست ولی در زمینه امنیت و سئو این مسئله کاملا متفاوته هر کسی تو یک زمینه کار می کنه
والا من تاکنون نه کلاس طراحی وب رفتم که یاد بگیرم و نه کلاس های سئو ، امنیت این جور چیز ها و رشتمم کلا یک چیز دیگه است و 19 سالم سن دارم انشالله به زودی پیشرفتم بیشتر میشه
6- شمای که خودتون اینقدر حرف از کپی رایت می زنید یک نگاهی به دور و برتون بندازین از سی دی های رایتی تا قالب و اسکریپت های نال شده و ... شاید ببنید
البته همه این طور نیستن در جواب دوستمون که می گفتم در سطح بین الملل هم قانون کپی رعایت میشه بره به سایت های خبری یک نگاهی بکنه یک مطلب رو با یک محتوا 20 تا سایت خبری درج می کنند ولی نصفشون کپی رعایت رو رعایت نمی کنند
دنیای اینترنت همینه
من کلا کپی رعایت رو برگردوندم سر جاش امیدوارم توی عرصه های دیگه همتون موفق باشین
عید سعید فطر هم مبارک
پایان

بالا