برگزیده های پرشین تولز

...موسسه آموزشی...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام یکی از دوستان من چند وقتیه مجوز یک موسسه آموزشی فنی و حرفه ای که دوره های گردشگری و هتلداری برگزار میکنه را گرفته و از من درخواست کرده که مدیریت این موسسه را بر عهده بگیرم
من لیسانس گردشگری دارم و تورلیدر هم هستم

بابت اینکه این موسسه پیشرفت داشته باشه و به سوددهی برسه و جذب اعضا داشته باشه یه سری از نکات مد نظرم هست ولی گفتم یه تایپیک بزنم و از نظرات شما دوستان عزیز هم استفاده کنم

....
به نظرتون چه کارهایی باید انجام بشه تا موسسه به سودهی برسه و مردم نیز از کلاسهاش استقبال کنند؟

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
بنظر من الان تو تهران با اشباع موسسات آموزشی گردشگری مواجه هستیم که بدلایل مختلف رقابت باهاشون طاقت فرساست و به همون اندازه بازار شهرستان تشنه آموزش رسمی در بخش گردشگریه که دنبال یه موسسه هستن که بتونن آموزش ببینن و از طرفی این آموزش ارزش استخدامی داشته و یا با گذروندن این دوره مجوز شرکت در آزمونهای میراث فرهنگی(تور لیدری و مدیر فنی و ...) رو داشته باشن
بنظر من انرژی تون رو بزارین تو این بخش و مطمئن باشین موفقیتتون حتمیه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بنظر من الان تو تهران با اشباع موسسات آموزشی گردشگری مواجه هستیم که بدلایل مختلف رقابت باهاشون طاقت فرساست و به همون اندازه بازار شهرستان تشنه آموزش رسمی در بخش گردشگریه که دنبال یه موسسه هستن که بتونن آموزش ببینن و از طرفی این آموزش ارزش استخدامی داشته و یا با گذروندن این دوره مجوز شرکت در آزمونهای میراث فرهنگی(تور لیدری و مدیر فنی و ...) رو داشته باشن

سلام ممنون بابت پاسختون
موسسه ما فنی حرفه ای هستش و اصلا ربطی به میراث نداره

ولی چند تا خصوصیت داره اول اینکه مدرکش معتبر هستش و بین المللی

دوم اینکه رو این مدرک میتونن از بانکها تسهیلات اشتغال زایی بگیرن

و سوم اینکه دوره های تخصصی داریم مثلا راهنمای زائرین یا امدادگری تور یا راهنمای اردو

و اینکه من شهر یزد هستم و موسسه فنی و حرفه ای که تخصصی گردشگری تدریس کنه وجود نداره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376

به نظر شما در شروع کار برای جذب دانشجو چیکار انجام بدیم بهتره

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
خب چرا دانشجوهای این رشته رو هدف قرار نمی دید؟ چون توی دانشگاه که خدارو شکر چیزی یاد نمیدن و تسهیلاتم که تعطیل . پس برای شروع همین دانشجوهای گردشگری و زبان خارجه بهترین گزینه هست .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,905

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خب چرا دانشجوهای این رشته رو هدف قرار نمی دید؟ چون توی دانشگاه که خدارو شکر چیزی یاد نمیدن و تسهیلاتم که تعطیل . پس برای شروع همین دانشجوهای گردشگری و زبان خارجه بهترین گزینه هست .

مد نظرمون هست ولی چجوری باید هدف قرارشون بدیم مبهمه برام

بالا