• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار ارسال انبوه وایبر + نرم افزار ساخت شماره مجازی نامحدود

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان

دیدم ملت بدجوری افتادن رو این نرم افزار هرکی به هر کی هم هست ، مورد داشتیم طرف 400 تومن داده!!!!!!!!:D
من این نرم افزار رو دارم قیمت خود نرم افزار 40 هزار تومان (viber rider ) سرچ نکنین الکی رایگان نیست تو نت :D
یه نرم افزار هم هست که میتونین باش شماره نامحدود تولید و اکتیو کنید ، حالا چرا شماره؟
وقتی پی ام ارسال میکنین نهایتا 4000 تا با 1 شماره میشه ارسال کرد بعدش وایبر بلاکتون میکنه و باید شماره جدید اکتیو کنین
هر کی میگه 20000 با ی شماره میفرسته راسش چرندیاته با فیل شکن زور بزنه 4000 شماره ارسال میکنه
قیمت این نرم افزار هم 40 هزار تومان هست ، هر کس هم شماره مجازی بخواد بخره هر شماره 2000 تومان
اگر اعتماد میکنید از ما که بخرید اگر لازم دارید ، اگر هم که اعتماد ندارین برین از اون گرونا بخرین :D

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
دوستان اگه شماره مجازی هم خواستن هر شماره مجازی با فعال کردن 1500 تومن هست

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
اتفاقاً تو یکی از سایت ها به صورت رایگان لینکش رو گذاشتن
کسی اگه خواست پ.خ بده تا براش بفرستم لینک سایت رو
البته نرم افزار ساخت شماره مجازی رو نداشت

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
من نرم افزار شماره مجازی رو دارم
هرکی خواست 40 ت

ahchoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان

دیدم ملت بدجوری افتادن رو این نرم افزار هرکی به هر کی هم هست ، مورد داشتیم طرف 400 تومن داده!!!!!!!!:D
من این نرم افزار رو دارم قیمت خود نرم افزار 40 هزار تومان (viber rider ) سرچ نکنین الکی رایگان نیست تو نت :D
یه نرم افزار هم هست که میتونین باش شماره نامحدود تولید و اکتیو کنید ، حالا چرا شماره؟
وقتی پی ام ارسال میکنین نهایتا 4000 تا با 1 شماره میشه ارسال کرد بعدش وایبر بلاکتون میکنه و باید شماره جدید اکتیو کنین
هر کی میگه 20000 با ی شماره میفرسته راسش چرندیاته با فیل شکن زور بزنه 4000 شماره ارسال میکنه
قیمت این نرم افزار هم 40 هزار تومان هست ، هر کس هم شماره مجازی بخواد بخره هر شماره 2000 تومان
اگر اعتماد میکنید از ما که بخرید اگر لازم دارید ، اگر هم که اعتماد ندارین برین از اون گرونا بخرین :D

سلام میخواستم ببینم برنامه ساخت شماره مجازی اوتوماتیکه؟؟؟
ومیشه چند تا شماره مجازی ساخت در طی چه مدی؟؟؟؟

بالا