برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ارسال کامنت میهن بلاگ

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
سلام

نیاز به یک نرم افزار، ربات،برنامه یا هر چیزی که اسمش رو میزارین دارم برای ارسال کامنت میهن بلاگ
میخوام به نرم افزار آدرس پست های میهن بلاگ رو بدم و به صورت اتوماتیک خودش کامنت ها رو ارسال بکنه و قابلیت حل کپجای سرویس دهنده رو داشته باشه

اگر این قابلیت رو میتونید با کانفیگ یک نرم افزار خارجی انجام بدید هزینه اش هم پرداخت میشه
اگر راهکاری هم دارید با هزینه قابل همکاری هستش

با تشکر

♥gorg♥

Registered User
لایک‌ها
13
سلام اسپمری که بتونه کد کپچا حل کنه قیمتش خیلی بالا میره اما اسپمر ارسال نظرو ارسال لینک سالم میخوای دارم خودم کد نویسی کردم

http://spammer313.mihanblog.com/

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
سلام اسپمری که بتونه کد کپچا حل کنه قیمتش خیلی بالا میره اما اسپمر ارسال نظرو ارسال لینک سالم میخوای دارم خودم کد نویسی کردم

http://spammer313.mihanblog.com/

سلام
ممنونم بابت پاسختون,این نرم افزار رو قبلا دیدم ,تنها مشکلش اینه که وقتی میخوای کد رو وارد کنی نشون نمیده
باید اول چند تا اینتر داخل متن بزنی و وقتی کد رو نشون داد کد رو وارد کنید و دکمه وبلاگ بعدی رو بزنی
خب این کمی حوصله بره,اسپمر های چند سال قبل تر از این پیشرفته تر هستن, فقط کافیه همه چیز رو بدی به برنامه و لیست رو بزنی جمع آوری کنه
سپس کافیه فقط کد رو وارد کنی و دیگه خودش اتوماتیک یکی یکی آخرین مطالب وبلاگ ها رو باز میکنه
حتی یادم میاد یک اسپمری بود داخل صفحه ارسالش 15 تا کد رو همزمان نشون میداد و فقط باید کد میزدی تو اون صفحه و این باعث میشد در چند دقیقه تعداد زیادی پیام بشه فرستاد

♥gorg♥

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
ممنونم بابت پاسختون,این نرم افزار رو قبلا دیدم ,تنها مشکلش اینه که وقتی میخوای کد رو وارد کنی نشون نمیده
باید اول چند تا اینتر داخل متن بزنی و وقتی کد رو نشون داد کد رو وارد کنید و دکمه وبلاگ بعدی رو بزنی
خب این کمی حوصله بره,اسپمر های چند سال قبل تر از این پیشرفته تر هستن, فقط کافیه همه چیز رو بدی به برنامه و لیست رو بزنی جمع آوری کنه
سپس کافیه فقط کد رو وارد کنی و دیگه خودش اتوماتیک یکی یکی آخرین مطالب وبلاگ ها رو باز میکنه
حتی یادم میاد یک اسپمری بود داخل صفحه ارسالش 15 تا کد رو همزمان نشون میداد و فقط باید کد میزدی تو اون صفحه و این باعث میشد در چند دقیقه تعداد زیادی پیام بشه فرستاد
سلام و عرض ادب
بله اسپمرهای سابق خیلی پیشرفته تر بودن منکر نیستیم
اما حدود دو سال قبل تر محدود کننده ها کمتر بودن و دست برنامه نویس ها بازتر بود
خوب الان بلاگفا بلاگ اسکای و ... اومدن وقتی فردی برنامه ای و ... بیش از دو نظر مشابه با یک آدرس مشابه ارسال کردن را میاد بلاک می کنه نظر در ظاهر ارسال میشه اما ثبت نمی شه
راه حل چیه که کاربر باید با حوصله عمل کنه
چند کپچا بودن هم یه مشکل دیگه هست که همزمان دو تا وبلاگ باز می کنی و نظر ارسال میکنی میاد بلاک می کنه دوباره
خوب راه حل چیه اینکه کاربر دخالت کنه داخل برنامه و یک دکمه اینتر بزنه تا کپچا بالا بیاد - برنامه می تونه با فرستادن یک دستور Sendkey این مورد را حل کنه اما سرویس وبلاگدهی متوجه می شه .

تنها راه کار با این هزینه همین روش هست و خیلی هم مشتری داشته
ما داخل برنامه تعریف کردیم یک معادله ریاضی ناپایدار به برنامه بده که نظر یکسان نباشه هر نظر یک متن متفاوت ارسال می کنه
و ...
خلاصه ممنون از توجه نظر شما در آپدیت های بعدی انشالله مشکلات موجود را تا جایی که بشه می خواهیم رفع کنیم

بالا