برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار پسورد گذار روي فولدر كسي ميشناسه؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا اينجا كسي اگه يه نرم افزار خوب كه روي فولدر پسورد ميگذاره ميشناسه به من معرفي كنه.
البته يه نرم افزاري كه خودتون باهاش كار كرده باشين.
من خودم مدتي در حال گشتن دنبال اينجور برنامه هام و چندين مورد پيدا كردم از جمله:
Folder Guard
Folder Lock
Encrypted Magic Folders
و غيره
اما هيچكدون اينها اون چيزي نبوده كه به كار من بياد و هر كدوم يه محدوديت يا ضعفي داشتن.
من دنبال نرم افزاري هستم كه روي هر فولدري (هر جاي هارد) بتونه پسورد بگذاره به اينصورت كه وقتي روش كليك ميكنيم از ما پسورد بپرسه.
(نه اينكه مثلا يه فولدر بسازه يه جا و بگه هر چي ميخواي منتقل كن اون تو و يا به اين شكل باشه كه هر بار برنامه رو اجرا كني براي باز كردن قفلش..)

البته يه نرم افزار عالي پيدا كردم به اسم Folder Password Expert 2.0 كه دقيقا همون چيزيه كه ميخوام,منتهي متاسفانه shareware هست و تا رجيستر نشه علاوه بر اينكه مدت محدود ميشه ازش استفاده كرد,محدوديت حجم فولدر 30 مگ هم گذاشته.
كركش رو هم شايد چند ماهه دارم ميگزدم هيچ جا پيدا نشد (چون معروف نيست نرم افزارش)
من حاضرم 25 دلار رو ميدادم واقعا رجيستر ميشدم چون برام خيلي مهمه.اما اينجا كه نميشه..

حالا اگه كسي چنين نرم افزاري ميشناسه بگه كه ثواب داره.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اولاَ چند پيشنهاد ...
يكي اينكه اگه ويندوزت اكس پي نيست برو تو سايت من(اين پايين قابل دسترسي برو تو قسمت دانلود يه نرم افزار هست به اسم protectZ برش دار برنامه عاليه ...
يا اينكه مثلاَ به احسان بگو. تو اين پول رو به حسا احسان بريز فكر كنم بتونه برات اين كار رو بكنه ... يا اينم كه واستا من بگردم ببينم كرك اين كخ گفتي گير مياد يا نه ...

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من AB Folder Hider رو مي شناسم ولي بايد برنامه رو لود كني تا بتوني با فولدر ور بري.فكر كنم به دردت نخوره ولي امتحانش كن.البته اينم پوليه ولي دنبال كركش نگشتم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
يكي اينكه اگه ويندوزت اكس پي نيست برو تو سايت من(اين پايين قابل دسترسي برو تو قسمت دانلود يه نرم افزار هست به اسم protectZ برش دار برنامه عاليه ...
اكس پي هست..
يا اينكه مثلاَ به احسان بگو. تو اين پول رو به حسا احسان بريز فكر كنم بتونه برات اين كار رو بكنه ...
ورژن اخيرش 37 دلار هست كه نمي ارزه به پول ما..
<a href='http://www.folder-password-expert.com' target='_blank'>http://www.folder-password-expert.com</a>
يا اينم كه واستا من بگردم ببينم كرك اين كخ گفتي گير مياد يا نه ...
آخ اگه پيداش كني كه مطمئن باش يه راست ميري بهشت!! :D
اما بدبختانه بعيد ميدونم پيدا شه..من هرجا بگي گشتم دنبال كرك اين اما نيست كه نيست!
حالا مسخره اينجاست كه 6-5 تا برنامه مشابه كه بدردم نخورد كرك هاشون هم پيدا كردم اينيكي كه دقيقا همونه كه من ميخوان اصلا نيست كركش.

والا من AB Folder Hider رو مي شناسم ولي بايد برنامه رو لود كني تا بتوني با فولدر ور بري.فكر كنم به دردت نخوره ولي امتحانش كن.البته اينم پوليه ولي دنبال كركش نگشتم.

مرسي اما نميخوام برنامه رو لود كنم..يا اينكه مخفي كنه فولدرو..

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
منم نيافتمش !:(

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
<a href='http://www.tropsoft.com/pcsecurity' target='_blank'>http://www.tropsoft.com/pcsecurity</a>

ShellCrypt

Interscope BlackBox

File Protector

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
http://www.tropsoft.com/pcsecurity

ShellCrypt

Interscope BlackBox

File Protector

ممنون...هر 4 تاشو بزودي امتحان ميكنم و نتيجه رو هم اينجا ميگم..اميدوارم يكيشون حداقل اونجور باشه كه من ميخوام.

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
این برنامه توپه توپه حتما بگيرش من باهمه نوع قفلی کار کردم این از همه بهتره.
folder protector version 1.81
www.softheap.com/ffp 798 mb
اگه نتونستی بگيريش بگو تا لينکه مستقيمشو بزارم برات.
free

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
این برنامه توپه توپه حتما بگيرش من باهمه نوع قفلی کار کردم این از همه بهتره.
folder protector version 1.81
www.softheap.com/ffp 798 mb
اگه نتونستی بگيريش بگو تا لينکه مستقيمشو بزارم برات.
free

اينو قبلا ديدم..اما يه سري مشكلات داشت.
مثلا در صورتيكه روي فولدر پسورد بگذاري (نه اينكه مخفي كنه) و بعد روي فولدر كليك كني و پسورد اشتباه بزني ويندوز تا چند ثانيه كرش ميكنه..و خلاصه دردسر درست ميشه.
بعدش هم مشكل ديگش تا اونجا كه يادمه البته اين بود كه وقتي سيستم ري استارت شه اينهم غير فعال ميشه.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
سلام من يه راه حل بهت پيشنهاد مي كنم و اون اينه شما در ويندوز 98 داخل يك فولدر رايت كليك كن بعد گزينه كاستوميز ديس فولدر رو كليك كن اگه فرانت پيج داشته باشي بعد از نكست كردن با فرانت پيج دستورات اچتي ام ال اوبو ميبيني اونوقت همه رو كات كن و توي يه فايل تكست ذخيره كن ولي مواظب باش گمش نكني بعد كه كات كردي و يه جايي سيو كردي ميبيني توي فرانت پيچ ديگه هيچي نيست اونو سيو كن مواظب باش سيو از نكني بعد دگمه فينيش رو بزن مي بيني كه توي فولدرت ديگخ هيچي نيست ......اگه فرانت پيچ نداشتي كه چه بهتر با نت پد باز ميشه و همه رو كات ميكني و يه جايي توي يك فايله تكست اونو پيست مي كني نت پد اوليه رو سيو مي كني ومثه قبل .........واسه برگردوندنش هم اين كارارو بر عكس انجام بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه نرم افزار خواستي من ميتونم فیک فولدر رو با سریال نامبر بهت بدم

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
از راهنمايي ممنون.
اما من دنبال يه نرم افزار راحت و سريع هستم نه اينهمه كارهاي جور واجور و بعدشم من تو ويندوز xp كار ميكنم.

و ديگه اينكه ظاهرا تنها نرم افزاري كه اون جوره كه من ميخوام (يني پسورد بگذاره روي هر فولدر هرجا و با كليك كردن روش پسورد بپرسه و مشكل دار هم نباشه) folder password expert هست كه كركش هيچ جا وجود نداره و براي همين فعلا به همون نرم افزارهاي مخفي كننده فولدر رضايت دادم.

بالا