برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجب این سیگنال های پولی که میذارن چیه

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
بنظرتون ارزش خرید داره
چه ارز دیجیتال و یا بورس
کسی استفاده کرده ؟ ما فقط اسکرین‌سود میذارن میخوام ببینم کسی از شما سود برده ؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
سلام.
شما اگر ترید می کنید نیازه مدیریت سرمایه هم کنید به خصوص در ارز دیجیتال. (اگر مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک نکنی به باد می ری)
تجربه من در ارز دیجیتال:
مثلا طرف میاد رو 1% سرمایه سیگنال میده و 40% درصد سود می ده، میاد می گه نمونه کارم 40 درصد سود.
در صورتی که رو 1% کل سرمایه 40 درصد سود داده و نیم درصد هم نیست رو کل سرمایه.
یا اون معامله هایی که به حد ضرر خورده رو اصلا نمیان نمی گن.
یکم تو تبلیغات اغراق می کنن.
این کانال ها هم یک شبه پول دار نمی کنن اعضا رو.
بعد مثلا 2 شب یه سیگنال می فرسته، یا 9 صبح، یا 3 بعد از ظهر...
ساعت و زمان مشخصی نداره و باید همیشه آماده باشی تا از دست ندی سیگنال ها رو، تمرکزت رو کارهای دیگه ات خیلی کم می شه.

به نظر من می شه به کانال vip ای اعتماد کرد که چند ماه سیگنال های رایگانش رو در نظر بگیرید و اگر خودتون همون موقع چک کردید و دیدید طرف چیزی بارش است، بهش اعتماد کنید.

برای بورس تجربه ندارم.

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
بنظرتون ارزش خرید داره
چه ارز دیجیتال و یا بورس
هم سود داره و هم ضرر ولی کانال های خوب میانگین سیگنال هاشون سود هست

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
بورس رو مطمئن نیستم هر چند فکر میکنم ساز و کار کلی تفاوتی نداشته باشه,اما در مورد ارز دیجیتال وقتی بازار صعودی یا به اصطلاح بولیش هست همه کارشناس و خبره و اینکاره هستن چون اساسا نیاز به سیگنال خاصی نیست,تو بازار صعودی تقریبا همه ارزها افزایشی هستن. و وقتی بازار نزولی هست همون کانالا تغییر ماهیت میدن یا میرن داخل پستو . علاوه بر این بعضی از این کانال ها که اساسا pump و dump یا اسکم هستن و شما رسما طعمه هستین (.نمونه علی حسنی) .

به طور کلی من فکر میکنم اگر کسی دانش کافی برای نوسان گیری داشته باشه هیچ وقت با سیگنال فروشی و پکیج فروشی خودش رو اذیت نمیکنه, حرف هایی مثل اینکه "ما دوس داریم بقیه هموطنانمون هم سود کنن و تنهایی پول دراوردن لذت نداره " یا "پیکج فروشی برای ما درامد جانبی هست" هم مهملاتی بیش نیست

eshagh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اصلا کلا وجوری یک شخص که هیچی تمیدونه وارد ارز دیجیتال و ترید بشه کسی میتونه راهنمایی کنه با اجازه از استارتر

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
بنظرتون ارزش خرید داره
چه ارز دیجیتال و یا بورس
به نظر من ارزش نداره خرید سیگنال
اگه بازار فیوچرز کار میکنین که نیاز به آموزش و تمرین تمرین تمرین بسیار زیاد داره
اگه هم هولدر هستین که باید یه لیستی برای خودتون تهیه کنین و تو نقاط خوب وارد بشین
به نظرم بازار سه تا اصل مهم داره آموزش تحلیل کردن + روانشناسی معاملات + مدیریت سرمایه
تو بازار فیوچرز سعی کن هر معامله ای که باز میکنی حتما استاپ لاس بذار و اینکه بیشتر از 2 درصد از کل سرمایت هم ضرر ندی تو معامله
تو بازار اسپات هم مهم اینه تو نقطه مناسبی وارد و خارج بشی و اینکه پله ای خرید کن و همیشه هم پول نگه دار برای روزهای منفی بازار

البته نکات خیلی خیلی زیاد هست که باید آموزش ببینین و وقت بذارین
بدون آموزش وارد نشین و عجله هم نکنین فرصت همیشه هست

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
اصلا کلا وجوری یک شخص که هیچی تمیدونه وارد ارز دیجیتال و ترید بشه کسی میتونه راهنمایی کنه با اجازه از استارتر
آموزش باید ببینین و تمرین زیاد
پرایس اکشن گزینه خوبی هست
و اینکه عجله نکنین و با پول خیلی خیلی کم شروع کنین چون معمولا تو شروع پولتون میره پس بهتره با پول کم شروع کنین بعد از دیدن آموزش

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
فکر کنم سیگنال اگه برای ارز دیجیتال باشه صد درصد سایت یا کانال های خارجی بهتر و مطمئن تر هستند

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
من تا حدودی تکنیکال و فاندامنتال میدونم ولئ این بارار ماهیتش مشخص نیست کاملا شاید شانسیه و گاهی دوج میره بالا گاهی بیت کوین و ... الان ما بریم نظرات ارزهای مختلف رو بخونیم بعضیا توی قیمتهای خیلی بالاتر خرید کردن و کاملا در ضرر هستند و هیچ وقت فکر نمیکردن که از قیمت خریدشون پایین تر بیاد .

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
اول آموزش ببینید بعد وارد ترید بشید در غیر این پول تون رو از دست میدید

این سایت آموزش های رایگان از مقدماتی تا پیشرفته داره

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
پیج هلاکویی دنبال کن
آموزش های خوبی داره

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
دوست عزیز کانال هایی که تو اینستا نشستن و کلی وعده و سود های ۲۰۰ درصدی میدن کشکن
مثلا کریپتو صادقی طرف از صبح تا شب داره اسکرین شات میذاره و آر به آر ۱۰ ۷ کمتر نشون نمیده
بعد که دقت میکنی میبینی طرف ۲ تا کندل که بست میشینه استوری میکنه و کلا تایم ۵ کار میکنه یعنی شما تا بخودت بیایی تموم شده رفته

شما میتونی از کانال رایگان هلاکویی استفاده کنی که تایم بلند مدت میذاره بعضا

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
هلاکویی و بیت بد و اینا فعالم ولی یه سیگنال ده خوب باشه عالیه یه پول بدی بهش سیگنال بده خفن

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
من کانال vipسیگنال دهی هستم . کارشون خوبه .ضرر هم توش داره ولی سودش بیشتره

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,559
اینا همشون بیل فروشن
استثناء هم نداره
چون شیر وقتی سیر هست هیچ وقت شکار نمیره

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
374
کاملا منفی هست . متعصفانه چون آب گل آلود هست خیلیا زدن تو کار شکار نهنگ و نت پر شده از این جور افراد و کانال ها که اصلا مشخص نیست یارو شاگرد بناست یا چه کارست نشسته نظر کارشناسی میده🐒🦊؟!

اسکرین سود ساختنش کاری نداره - نه اینکه جعلی باشه مهم نحوه و روش گرفتن سود هست وگرنه در یکی از روش ها میشه کلی دیل شانسی باز کرد هرکدوم که جواب داد عکسشو به نشانه هنر خودمون بزاریم ملت کف کنن :cool:

سیگنال دهی امر ممکنی هست اما سوال اینجاست از کجا و کی ؟ متعصفانه بازار ایران خیلی آشفته هست و اکثرا هیچ سابقه ای ندارن اونایی هم که دارن خیلی سخته بخوان سیگنال بدن چون اصولا نیازی ندارن - به هر روی باید تحقیق بسیاری انجام داد روی منبع سیگنال -
از طرفی تایم فریم هم باید بالای 30 دقیقه تا روزانه باشه که قابلیت اجرای مناسب رو داشته باشه.

یک نکته هم عرض کنم که مسعله آموزش بسیار مطرح میشه - به شخصه بعد از مدتها تجربه به این نتیجه رسیدم که نوع آموزش ارتباط مستقیمی با نوع ترید شما که اونم مستقیما به شرایط کاری و جیب آدم وصل میشه مربوطه .

javadt

Registered User
لایک‌ها
8
به درد نخور و اکثرا به ضرر ختم شما ختم میشه
به شما نقطه ورود میده با 10 تا تی پی و اصلا هم نمیگه که کدوم تی پی خروج کنید
بعد از 6 ماه اگر قیمت رسید به تی پی 10 سریعا انتشار میدن که سیگنال دادیم با تی پی 10!!!

بالا