برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهي در مورد شغل !

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام به تمامي دوستان
يك نظر خواهي از دوستان مي خواستم
اول اينكه من در شهرستان هستم !
من قبلا مغازه كامپيوتري داشتم و در اون زمان درآمد خيلي خوبي داشتم ، ولي به دلايلي (كه خدا ازشون نگذره :()
مجبور شدم از اين كار بيام بيرون و سرمايه و هر چي كه داشتم از دست دادم ، الان نزديك به چهار ساله كه از اين كار اومدم بيرون ، ولي جديدا دوباره بدون مغازه دارم كارهايي مي كنم !
الان تصميم گرفتم دوباره مغازه بزنم
فقط يه چيزي ، با توجه به اين كه قراره تقريبا از صفر شروع كنم ، به نظر شما همين كار كامپيوتر رو ادامه بدم يا برم تو كار موبايل (البته اين رو بگم سر رشته زيادي از موبايل ندارم)
ولي يكي از دوستان مي گفت بري تو كار موبايل بهتر از كامپيوتره ، حالا دوستان راهنمايي كنند كه كدوم كار در آمدش بهتره !
با توجه به اين كه سرمايه زيادي هم ندارم
از تمامي دوستان سپاسگذارم

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

منم مغازه داشتم اصلا در نمی اره.
بعضی روز ها 2000 ت هم دشت نمی کردیم!
صد در صد موبایل بهتره ولی به نظر من کار هایی
که نیاز به مغازه نداشته باشه بهتر در می اره
در نظر اول راحترین و رند ترین کار زدن مغازه کامپیوتره
برای جوون ها ولی وقتی یکی دو ماه حساب کتاب
می کنی می بینی ضرر هست.

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
خدا لعنتشون کنه که جوونای با استعداد این مملکت رو بیکار کردن که مجبور بشن برن شغل آزاد . خودشون ( پیر و پاتال ها ) نشستن رو صندلی قدرت و اداره نشین شدن بیرون بیا هم نیستن . بیاد بیرون جوونا برن تو .

به قول سیاوش قمیشی عزیز :

بیرون بیا خودت باش تو آدمی نه برده
همیشه باخته هرکس شکایتی نکرده
عاشق زندگی باش زندگی شغل و پول نیست
تو امتحان بودن برده بودن قبول نیست

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام

منم مغازه داشتم اصلا در نمی اره.
بعضی روز ها 2000 ت هم دشت نمی کردیم!
صد در صد موبایل بهتره ولی به نظر من کار هایی
که نیاز به مغازه نداشته باشه بهتر در می اره
در نظر اول راحترین و رند ترین کار زدن مغازه کامپیوتره
برای جوون ها ولی وقتی یکی دو ماه حساب کتاب
می کنی می بینی ضرر هست.

ممنون از راهنمائيت ، چيز بهتري به ذهنت ميرسه :(

خدا لعنتشون کنه که جوونای با استعداد این مملکت رو بیکار کردن که مجبور بشن برن شغل آزاد . خودشون ( پیر و پاتال ها ) نشستن رو صندلی قدرت و اداره نشین شدن بیرون بیا هم نیستن . بیاد بیرون جوونا برن تو .

دوست عزيز لعنت كمشونه
تك تكشون ، كاش ميشد تو شرايط جونايي مثل خودم قرار مي گرفتن ، ببينم چقدر مي تونن طاقت بيارن و ديونه نشن :(

چرا تو زمينه تجارت اينترنتي وارد نميشي؟!

تو زمينه تجارت اينترنتي تجربه خوبي ندارم
چند تا سايت داشتم ، اما دريغ از 1 ريال ، دوست ندارم دوباره اشتباهات گذشته رو تكرار كنم ;)

دوستان ديگه ، چيزي به نظرشون نمي رسه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630

كي گفته
البوم اخره؟

چرا تو زمينه تجارت اينترنتي وارد نميشي؟!

چه جوري
به منم ياد بديد

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
نظر خواهي كه اينجوري نيست شما شهرتم بگي كافي نيست
بايد اول ببيني بازار كشش داره يا نه
از اينجا هم كسي نميتونه كمكت كنه
--------------
اما اگه نظر همينجوري ميخاي
بهت بگم كه بزن تو كاره جفتش
سودشم خوبه
اكثرا همينكار ميكنن
موبايل فعاليت جانبيت باشه اصلي ترش همون كامپيوتر باشه

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا به نظر من موبایل در صورتی که سرمایه بالای 10-20 میلیون داری بسیار خوبه..من منظورت رو از سرمایه کم نمیفهمم چون که برای یکی 1 میلیون کمه باسه یکی 10 میلیون به هر حال..در مورد تجارت الکترونیک هم باید بگم منظور از تجارت این نیست که بری کلیک کنی تک تومان تک تومان جمع کنی از اون جهت هم باید گفت تو ایرا ن هنوز راه نیفتاده.........و نظر کلی من اینه که شما اول بودجه ات رو کامل بگی سود ماهیانت هم که اگه در بیاری ارضا میشی بگی تا اون وقت آدم بتونه نظر بده...
اما تجربه من: جفتشون دست زیاد شده باید سمت چیزی بری که 1- خوشت میاد 2- تجربه اش رو داری

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
تو زمينه تجارت اينترنتي تجربه خوبي ندارم
چند تا سايت داشتم ، اما دريغ از 1 ريال ، دوست ندارم دوباره اشتباهات گذشته رو تكرار كنم ;)

عزيز سايت داريم تا سايت !‌و تلاش و پشتوانه و ايده و سرمايه !:D
الان كساني هستند از اينترنت 20 برابر بيرون درميارند !:cool:

من فقط پيشنهاد كردم همين..;)

چه جوري
به منم ياد بديد

خيلي جوري ميشه :دي
ما كوچيك تر اونيم كه بتونيم پيش اساتيد اينجا نظري بديم اما اگه حداقل 1000$‌سرمايه داري بيا ياهو چند مورد بهت پيشنهاد بدم..:):)

موفق باشيد.;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
آقا به نظر من موبایل در صورتی که سرمایه بالای 10-20 میلیون داری بسیار خوبه..من منظورت رو از سرمایه کم نمیفهمم چون که برای یکی 1 میلیون کمه باسه یکی 10 میلیون به هر حال..در مورد تجارت الکترونیک هم باید بگم منظور از تجارت این نیست که بری کلیک کنی تک تومان تک تومان جمع کنی از اون جهت هم باید گفت تو ایرا ن هنوز راه نیفتاده.........و نظر کلی من اینه که شما اول بودجه ات رو کامل بگی سود ماهیانت هم که اگه در بیاری ارضا میشی بگی تا اون وقت آدم بتونه نظر بده...
اما تجربه من: جفتشون دست زیاد شده باید سمت چیزی بری که 1- خوشت میاد 2- تجربه اش رو داری

با تمام حرف ها مخصوصا قسمت تيتر شديدا موافقم.:blush:

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من چیزی که دیدم رو گفتم شاید یه خارجی یا حتی ایرانی بتونه از یه شرکت بیشتر تو ادسنس گوگل در بیاره یا یه کسی که سرمایش رو روی فروم یا یه وبسایت کامل میزاره میتونه موفق باشه ولی نه اینکه امروز اقدام کنی فردا دنبال نتیجه باشی شاید 1-2 سال کامل راه رو اشتباه بری در کل برای دوستانی که سرمایه ندارند من به شخصه چیزی که بلد نیستند رو توصیه نمیکنم چون در اینترنت ایران شما با 3-4 میلیون کاربر(که اونم محاله) سر و کار دارید که اکثرشون سرویسی که شما میدید رو نمیخواند و در دنیای واقعی ایران با 70 میلیون آدم سرو کار دارید که به عنوان مثال همشون به غذا و پوشاک نیاز دارند... اگه درست یادم بیاد ایران خودرو تو خود سایتش نوشته بود ما از رو هم کردن یه کامیون به اینجا رسیدیم...
و این هم بگم که من سرمایه ای که 4-5 سال پیش داشتم رو اگه 1 نفر بهم راهنمایی کرده بود و زمین خریده بودم الآن 100 برابر پیشرفت کرده بودم ولی همش رفت پای رفیق و.... { تاپیک منحرف شد ..شرمنده دیگه ساعت 3 صبح و ...) پس خودم کردم که لعنت بر خودم باد!

بالا