برگزیده های پرشین تولز

نمايش تصوير در هنگام فعال بودن فاير وال

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا بعضی از فايلهای گرافيکی بکار رفته در وبسايتها در صورت فعال بود نورتون اينترنت سکوريتی ديده نمی شوند؟
لطفاً دليلش را شرح بدهيد و راه حل نمايش انگونه تصاوير چيستند؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من تا به حال NS رو نصب نكردم اما بايد بشه از داخل تنظيمات مربوط به صفحات وب و لود شدن هاش اون رو تغيير داد, به طوري كه عكسها رو كامل مشاهده كنيد.

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fireboy8766 :
من تا به حال NS رو نصب نكردم اما بايد بشه از داخل تنظيمات مربوط به صفحات وب و لود شدن هاش اون رو تغيير داد, به طوري كه عكسها رو كامل مشاهده كنيد.
عزيزم من طراح وب هستم. من نمی خوام مشکل خودم رو حل کنم. من می خوام مشکل اون 5 درصد بازديدکنندگانی که احتمالاً اين مشکل رو دارند حل کنم. به اونا هم نمی تونم بگم چون لوگوی سايت من رو نمی بينيد بريد ieتون رو دستکاری کنيد! :D

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از pejman1358 :
عزيزم من طراح وب هستم. من نمی خوام مشکل خودم رو حل کنم. من می خوام مشکل اون 5 درصد بازديدکنندگانی که احتمالاً اين مشکل رو دارند حل کنم. به اونا هم نمی تونم بگم چون لوگوی سايت من رو نمی بينيد بريد ieتون رو دستکاری کنيد! :D

نه دوست عزيز من منظورم چيز ديگه اي بود ... منظورم تنظيمان خود نورتون سكيوريتي بود در رابطه با نمايش تصاوير !
عذر ميخوام ظاهرا واضح نگفتم.

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fireboy8766 :
نه دوست عزيز من منظورم چيز ديگه اي بود ... منظورم تنظيمان خود نورتون سكيوريتي بود در رابطه با نمايش تصاوير !
عذر ميخوام ظاهرا واضح نگفتم.
دوست عزيز فرقی نمی کنه! يه بار ديگه بخون جواب قبلی منو!

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزيز
دوست عزيز
فاير منظور شما نفهميده چرا
آخه يكي رفت پيش يكي ديگه گفت تفنگ مي خوام اونم رفت براش تفنگ اسباب بازي آبپاش آورد گفت اين چيه گفت تفنگه ديگه گفت بابا من مي خواهم باهاش آدم بكشم از اين فاصله و .... بعدش طرف رفت يك تفنگ خوب دوربين دار آورد
خوب استاد گرامي توضيح بيشتر بده تا بتونيم كمكت كنيم

تازه از لحاظ امنيتي هيچ يك از فرمت هاي گرافيكي چه پيكسلي چه ميله اي هيچ مشكلي ندارند
تازه با برنامه نويسي هاي تحت وب هم همين طور
باز نشدن لوگو يا يك مشكل خاص غير گرافيكي داره يا عكس حجم زيادي داره
شما كم كردن حجم هاي گرافيكي رو تو همين انجمن يك نگاه بنداز شايد بدردت خود يا مي وني عكستو چند تيكه كني يا از اين جور كارا
يك مشكل ديگه هم ميتونه باشه اونم اين كه كد رنگ شما تو كد رنگ هاي وب نباشه كه اين مشكل به اون 5 درصدي كه گفتي نميرسه
اگه هم در اين باره مطلبي خواستي بدوني ديگر اساتيد مي تونند كمكتون كنند
البته اگه منظور شما رو فهميده باشم

موفق باشيد
قربان شما
MHa

mahmoodreza2000

Registered User
لایک‌ها
0
aziz in chizi ke shoma migin, moshkele norton nist, moshkel az tanzimate dakhele windows hastesh ke az tooie internet tools mishe roosh kar kard va aksaran ham dar win98 ijad mishe.

;) man khodam norton karam, va bejoz norton ba chize digekar nemikonam va in moshkel ro ham ba norton nadashtam :)

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
به نقل از mahmoodreza2000 :
aziz in chizi ke shoma migin, moshkele norton nist, moshkel az tanzimate dakhele windows hastesh ke az tooie internet tools mishe roosh kar kard va aksaran ham dar win98 ijad mishe.

;) man khodam norton karam, va bejoz norton ba chize digekar nemikonam va in moshkel ro ham ba norton nadashtam :)

جوونی کجایی که ببینی اون روزا چطور نورتون بدبخت رو می کوبیدی! :D
بابا نورتون کار...بابا اینکاره...بابا سکوریتی!
آقا فایر وال فقط Zone Alarm Pro و دیگر هیچ...البته بعدش Norton Internet Security و mcafee
یادش بخیر من اولین فایروالی که پیدا کردم black ice بود...چه حالی می کردم...فکر می کردم همه هکرا رو هک کردم! بعدش دیگه همه دور وری ها اونکاره شدنو رفتن طرف فایروال Cisco!!! ;)

mahmoodreza2000

Registered User
لایک‌ها
0
Excuse me Sir

نورتون اولين آنتيويروس و آخرين آنتيويروس روي سيستم من بوده!!!

ولي تا امروز norton system work نصب نكردم و اونو ميكوبيدم به دلايل ديگه ;)

صفا سيتي ميني سيتي

بالا