برگزیده های پرشین تولز

نماینده رسمی برچسب های محافظ SMILE SCREEN GAURD

gift_card

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام ،
چندی پیش بنده آگهی ای برای فروش محصولات شرکت smile screen gaurd را در این سایت داده بودم، مدیریت سایت من را بدلیل 2 یوزره بودن بن کردند که با صحبت و مکاتبه با مدیریت بازارچه تصمیم بر این گرفته شد تا بنده تنها با همین یوزر جنسهایم را بفروشم.
در این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t201083.html

بنابر این بار دیگر آگهی را با محصولات جدیدمان ثبت کردم.
شرکت اسمایل یکی از برندهای معروف تولید کننده برچسب های محافظ screen protector برای تمامی گوشی های روز دنیاست برچسب های گوشی های شرکت اپل ، نوکیا ، HTC و سامسونگ ، سونی اریکسون و بلک بری را تولید میکند. محافظ های این شرکت ضخامت مناسبی دارند .کیفیت محصولات این شرکت نه تنها هیچ چیزی از محصولات برندهای معروفی چون griffin ، CAPDASE و ozaki کم ندارد، حتی بهتر است!

یک بار محصولات برند smile را استفاده کنید مطمئنا سمت برچسب های سایر شرکت ها نخواهدی رفت.
ScreenProtectors_btn.jpg

LeatherCase_btn.jpg

مامی محصولات Smile ، بصورت SUPER HD در دو مدل مات و شفاف( Matte and Clear) ساخته شده اند.
Reusable یا قابل استفاده برای چندین باز هستند!!
anti Bubble هستند یعنی به هیچ وجه هنگام چسباندن روی دستگاه ، زیر برچسب هوا نمیرود.
َAnti UV اشعه خورشید هستند.
Easy to stick and remove ، براحتی می چسبند و جدا می شوند.
قیمت:

همه برچسب ها شامل 30 روز گارانتی میباشند.

iphone 4 , clear series( back and front 2 pcs included

قیمت: 14 هزار تومان + 50 درصد تخفیف برای خرید دوم بصورت همزمان با خرید اول + ارسال رایگان برای تمامی نقاط ایران

--------------------------------------------------------
iphone 4 and iphone 3gs,Matte - anti Glare series (Just Front 1 pcs included

قیمت: 14 هزار تومان + 50 درصد تخفیف برای خرید دوم بصورت همزمان با خرید اول + ارسال رایگان برای تمامی نقاط ایران

IPAD 2 :HD Clear series

قیمت: 29 هزار تومان + 50 درصد تخفیف برای خرید دوم بصورت همزمان با خرید اول + ارسال رایگان برای تمامی نقاط ایران
Galaxy TAB P100 : HD Clear Series

قیمت: 25 هزار تومان + 50 درصد تخفیف برای خرید دوم بصورت همزمان با خرید اول + ارسال رایگان برای تمامی نقاط ایران

و همینطور قیمت برای سایر محصولاتی که در زیر نام میبرم نیز 14 هزار تومان است:

HTC chacha، HTC Desire، HTC Incredible ،HTC7 Mozart، HTC Trophy، HTC wildfire، HTC Flyer ، HTC HD 2, HTC Desire S,HTC Incredible S ,HTC Desire HD ,HTC desire Z , HTC HD 7 ,HTC Wildfire S

Nokia: E7 ، n8 ، C5-03 ، C6-01 ، X3-02, X12

samsung : wave 2 , i9000 , galaxy mini ,ACE

sony ericsson : X8 , X10 , X10 mini ,

Black berry: 9800, 9700
تلفن همراه:
09122598829
حسین یزدانی
----------------
سایت شرکت سازنده:
www.smile-professional.com

Last edited:

ssasan

Registered User
لایک‌ها
8
برای S8500 Wave موجود ندارید؟

mpeg2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای پشت گلکسی تب هم چیزی داری

mahdico

Registered User
لایک‌ها
12
من برای گلکسی اس خریدم از همین SMile
روش خش افتاده بعد از 15 روز!! نه که با کلید کشیده باشم روشا!! خود به خود بر اثر استفاده خش افتاده روش

gift_card

Registered User
لایک‌ها
0
من برای گلکسی اس خریدم از همین SMile
روش خش افتاده بعد از 15 روز!! نه که با کلید کشیده باشم روشا!! خود به خود بر اثر استفاده خش افتاده روش

دوست عزیز شما محافظ روی بر چسب رو برنداشتید از روی گوشی . بهتون گفتم که برچسب رو بد انداحتید و چون بهتون گفته بودم که برچسبها 30 روز گارانتی دارند، گفتم اشکالی نداره زنگ بزنید تا براتون یک عدد دیگه بفرستیم تا درست نصبش کنید. ولی اصلا تماسی نگرفتید!
در ضمن شما هم برای گلکسی اس و هم تبلت گالکسی ، اگر جنس کار بد بود که روی اون هم باید خط میفتاد؟ :)
من همینجا تا بحال به خیلیا فروختم به جناب بهزاد هم برای آیفون 4 فروختم اینارو ببینید:

کیفیت محافظ های اسمیل تایید میشه

من یدونه برا ایکس 10 خریدم واقا عالیه

از پاساژ پاییتخت ط دوم :)
سلام
من چند روز پیش 2 سری برای آیفون 4 از سری شفاف سفارش داده بودم که آقای یزدانی لطف کردند و برایم ارسال کردند .

فقط چون دستم تو گچ هست نتونسته بودم نصب کنم تا دیشب .

دیشب به هر سختی بود نصب کردم و از نتیجه کار راضی هستم .
جنسش این پروتکتورها ضخیم هست و حداقل دو برابر پروتکتورهای معمولی ضخامت دارند و یه حالتی شبیه فیلمهای رادیولوژی دارند (البته مقداری باریکتر و کاملا شفاف )
به دلیل ضخامت نصبشان تا حدی راحتر از بقیه پروتکتورها هست .
و جنسش خیلی با پدر مادر میزنه :)

فقط این بسته که من دریافت کردم ظاهرا تحت فشار قرار گرفته بود و لوازم داخل پک رو هم اثر جزئی گذاشته بودند که قطعا با مروز زمان این اثر از بین میره .

احساس من این هست که پروتکتور روی صفحه از اون که در پشت گوشی نصب میشه از کیفیت بالاتری برخوردار هست .

سر جمع از کیفیتشان راضی هستم و فکر میکنم بعد از زگ میتونه انتخاب دوم باشه :)

از آقای یزدانی هم بابت ارسال ممنونم .

سندش هم تاپیکیست که آدرسشو در متن آگهی گذاشتم.
باز هم میگم اشکالی نداره بر چسب رو بد انداختید، یک عکس از برچسب اسمایلی که روی device خود گذاشتید و میگید که خط افتاده روش برای من ارسال کنید، تماس بگیرید تا یک عدد دیگر ارسال بشه براتون و ایندفعه طبق کاتالوگ عمل کنید و صحیح نصبش کنید.
موفق باشید

Last edited:

mpeg2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای پشت گلکسی تب هم هست چیزی

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خرید به چه صورته؟

gift_card

Registered User
لایک‌ها
0
خرید به چه صورته؟

سلام، برچسب هر چندتا که میخواهید سفارش میدهید اگر بخواهید تا با پست پیشتاز ارسال شود هزینه ارسال رایگان میشود. اگر بخواهید با پیک ارسال بشود هزینه پیک با شماست بعد از واریز وجه و تکمیل سفارشتان مثل سایر سفارش های دیگر کاربران برای شما ارسال میشود.

با تشکر

Last edited:

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
دوست عزیز شما محافظ روی بر چسب رو برنداشتید از روی گوشی . بهتون گفتم که برچسب رو بد انداحتید و چون بهتون گفته بودم که برچسبها 30 روز گارانتی دارند، گفتم اشکالی نداره زنگ بزنید تا براتون یک عدد دیگه بفرستیم تا درست نصبش کنید. ولی اصلا تماسی نگرفتید!
در ضمن شما هم برای گلکسی اس و هم تبلت گالکسی ، اگر جنس کار بد بود که روی اون هم باید خط میفتاد؟ :)
من همینجا تا بحال به خیلیا فروختم به جناب بهزاد هم برای آیفون 4 فروختم اینارو ببینید:

سندش هم تاپیکیست که آدرسشو در متن آگهی گذاشتم.
باز هم میگم اشکالی نداره بر چسب رو بد انداختید، یک عکس از برچسب اسمایلی که روی device خود گذاشتید و میگید که خط افتاده روش برای من ارسال کنید، تماس بگیرید تا یک عدد دیگر ارسال بشه براتون و ایندفعه طبق کاتالوگ عمل کنید و صحیح نصبش کنید.
موفق باشید

سلام

منم از این محافظ ها دارم ولی تا یه ماه اول خیلی خوب بود
بعد 1 ماه روش پر خط و خش شده !
انقدر که نمیشه ال سی دی رو دید :(
ید جوری زد تو ذوقم

gift_card

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

منم از این محافظ ها دارم ولی تا یه ماه اول خیلی خوب بود
بعد 1 ماه روش پر خط و خش شده !
انقدر که نمیشه ال سی دی رو دید :(
ید جوری زد تو ذوقم

برچسب تقلبی بهتون دادن، اون اسمایلی که شما دارید با smile professional فرق داره.
لطفا با سند و مدرک با عکسی از نمایشگر گوشیتون به من و سایر کاربر ها خط و خش ها را نشان دهید.
یا احتمالا اگر اسمایل اصلی خریدید برچسب محافظ روی برچسب اصلی را جدا نکردید یا از طرف مناسب نچسباندید. بهرحال برچسب های بنده تضمین شده هستند و تا 30 روز گارانتی هستند .
شما از کدام مغازه پایتخت خریدید بگید تا بررسی کنیم واقعا دارن اسمایل میفروشند یا چیز دیگه ای.

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
برچسب تقلبی بهتون دادن، اون اسمایلی که شما دارید با smile professional فرق داره.
لطفا با سند و مدرک با عکسی از نمایشگر گوشیتون به من و سایر کاربر ها خط و خش ها را نشان دهید.
یا احتمالا اگر اسمایل اصلی خریدید برچسب محافظ روی برچسب اصلی را جدا نکردید یا از طرف مناسب نچسباندید. بهرحال برچسب های بنده تضمین شده هستند و تا 30 روز گارانتی هستند .
شما از کدام مغازه پایتخت خریدید بگید تا بررسی کنیم واقعا دارن اسمایل میفروشند یا چیز دیگه ای.

از در که تشریف میبرین تو ! پله هارو برین بالا دست چپ اولین و بزرگترین مغازه ی موبایل فروشیه کل پاییتخت !

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
موجودی چی دارید؟

بالا