• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نویسندگی برای سایت شما - پست های نیمه اختصاصی

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870

نویسندگی بصورت پست های نیمه اختصاصی ، اختصاصی

نویسندگی برای هر نوع وبسایت شما انجام میدهم. برخی از توانمندیها:
- اشنایی کامل با وردپرس و جوملا
- اشنایی نسبی با اکثریت سیستمهای مدیریت محتوا
- اشنایی با VPS

برچسب گذاری صحیح ، آپلود عکس ، تگ سئو ،‌ ویرایش خط اول ، ویرایش متن ، ویرایش تیتر و... رو انجام میدم.(با توجه به خواسته مدیر )

نمونه کار:

سایت خبري ، تفریحی ، خانوادگی ، دانلود فیلم و موسیقی ،

سایت اخبار فناوری اطلاعات و ...

قیمت هر پست: توافقی

آیدی یاهو من :
mohammad0026

لطفا شرایط + سایت + قیمت + نحوه تسویه حساب را ارسال فرمایید.

Last edited:

arezoo68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من می توانم پست اختصاصی آماده کنم، و آن ها را برایتان ارسال می کنم و پست زدنش با خودتان خواهد بود(به طور واضحتر مطالب اختصاصی را می فروشم)... دستمزد هم صفحه ای 700 تومان + به علاوه هزینه منبعی که تهیه کردم(حدودا 3000 تومان خواهد بود-کمتر و بیشتر شدنش بستگی به قیمت روز و نوع منبع دارد) البته این را مد نظر داشته باشید که از هر منبع چندین مطلب میشه بیرون کشید. مطالبی هم که عکس دارند، هر عکس به صورت جداگانه 100 یا 200 تومان محاسبه خواهد شد. در روز هم بالای 10 تا مطلب می تونم بفرستم برایتون. در هر زمینه ای که خواستید.
در صورتی که مایل بودید پ خ کنید. با تشکر

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
من می توانم پست اختصاصی آماده کنم، و آن ها را برایتان ارسال می کنم و پست زدنش با خودتان خواهد بود(به طور واضحتر مطالب اختصاصی را می فروشم)... دستمزد هم صفحه ای 700 تومان + به علاوه هزینه منبعی که تهیه کردم(حدودا 3000 تومان خواهد بود-کمتر و بیشتر شدنش بستگی به قیمت روز و نوع منبع دارد) البته این را مد نظر داشته باشید که از هر منبع چندین مطلب میشه بیرون کشید. مطالبی هم که عکس دارند، هر عکس به صورت جداگانه 100 یا 200 تومان محاسبه خواهد شد. در روز هم بالای 10 تا مطلب می تونم بفرستم برایتون. در هر زمینه ای که خواستید.
در صورتی که مایل بودید پ خ کنید. با تشکر
من خودم نویسنده هستم

talood

Registered User
لایک‌ها
78
دوست عزیز من نیاز به یک نویسنده دارم که حدود 70 تا انیمیشن برام بزاره فقط 3 خط توضیح میخواد البته شروع همکاری مناسب هست قیمت چند

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
دوست عزیز من نیاز به یک نویسنده دارم که حدود 70 تا انیمیشن برام بزاره فقط 3 خط توضیح میخواد البته شروع همکاری مناسب هست قیمت چند
سلام
پ.خ دادم خدمتتون.

hamednajaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و احترام

هزینه گذاشتن پست + دانلود آهنگ + آپلود آن در سرور چند می گین؟

لطفا پ.خ بزنین

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
سلام نمونه منبع پست براتون پخ کردم باید واترمارک (اسم سایت که خودم با فرمت PSD براتون میفرستم) بزارید روی عکسش و با تگ و تیک زدن موضوعات لازم بزارید توی سایت
تمامی منابع رو خودم میفرستم براتون الان شروع کار هستش یه جوری منصفانه قیمت بدید چون اگر توافق کنیم همکار ثابت میشید کارم موقتی نیست.

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
سلام نمونه منبع پست براتون پخ کردم باید واترمارک (اسم سایت که خودم با فرمت PSD براتون میفرستم) بزارید روی عکسش و با تگ و تیک زدن موضوعات لازم بزارید توی سایت
تمامی منابع رو خودم میفرستم براتون الان شروع کار هستش یه جوری منصفانه قیمت بدید چون اگر توافق کنیم همکار ثابت میشید کارم موقتی نیست.
با تشکر از شما

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
در حال حاضر با آقای talood دارم همکاری میکنم.
هنوز هم نویسندگی قبول میکنم.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سلام، قیمتی که مد نظرتون هست برای هر پست چقدره؟ با عکس،تگ و مطلب کامل (البته کپی پیست) یه [پ.خ] به ما بدین... کلا میخوام یه 4 تا وبلاگو خالی کنین تو وبلاگ من... میزان مطالب اونهام خیلی خیلی زیاده... تخفیف هم در نظر بگیرید... مرسی...

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
سلام، قیمتی که مد نظرتون هست برای هر پست چقدره؟ با عکس،تگ و مطلب کامل (البته کپی پیست) یه [پ.خ] به ما بدین... کلا میخوام یه 4 تا وبلاگو خالی کنین تو وبلاگ من... میزان مطالب اونهام خیلی خیلی زیاده... تخفیف هم در نظر بگیرید... مرسی...
با سلام
پ.خ دادم خدمتتون.

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
بدجور نیاز به نویسنده ای مثل تو دارم
هر جور پست میزنی ( اختصاصی ، نیمه اختصاصی ..... ) قیمت همه رو ب پخ

m_ah19

Registered User
لایک‌ها
23

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
بدجور نیاز به نویسنده ای مثل تو دارم
هر جور پست میزنی ( اختصاصی ، نیمه اختصاصی ..... ) قیمت همه رو ب پخ
با سلام
پ.خ دادم خدمتتون
سلام برای وب سایت در زمینه فناوری اطلاعات روزانه 4 مطلب البته کپی نباشه قیمت رو پ خ کن ، ممنون
پ.خ دادم دوست عزیز

بالا