برگزیده های پرشین تولز

نیازمند همکار در راه اندازی سایت مشابه کوینکس

Hunt.Coders

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان بنده یک سیستمی رو تقریبا 6 ماه روش کار کردم که تازه امروز به مرحله ای رسیده که فاز اول اون اجرایی شده یعنی سایتی مشابه کوینکس و بایننس با قابلیت هایی مشابه و البته در بعضی موارد بیشتر و در بعضی موارد کمتر (که به ترتیب فاز بندی همه اضافه میشه کم و کاستی ها)
دوستانی که قصد سرمایه گذاری تو یه کار بزرگ رو دارن تا انتها بخونن پروژه اماده راه اندازی مشابه بایننس
بازار هدف : خارج از ایران

توضیحات عمومی :
اسکریپت مورد نظر یک صرافی با امکانات حرفه ای و چند زبانه هستش که قابلیت های زیادی داره :
1- در حال حاضر بیش از 150 کیف پول رو پشتیبانی می کنه : یعنی کاربر که عضو سایت میشه می تونه فعلا 150 ارز دیجیتال کیف پول اون رو اختصاصی داشته باشه ایمن و کامل و بدون نقص
2- پشتیبانی از تمام ارزهای ERC20 TRC20 TRC10 BEP یعنی می تونه تا نزدیک به هزار کیف پول حرفه ای همین الان موجود رو به سیستم اضافه کرد با کمترین زمان یعنی نیاز باشه تمام توکن های بستر اتریوم و ترون و بلاک چین بایننس رو می تونیم اضافه کنیم
3- دریافت لحظه ای موجودی کیف پول ها
4- انتقال لحظه ای موجودی کیف پول ها به هر کیف پول در هر نرم افزار و وب سایت دیگه اتوماتیک
5- دریافت رمز ارز از تمام کیف پول ها
یعنی تمام کاربران بعد از عضویت صد ها کیف پول رو می تونن داشته باشن و باهاش کار کنن یکی از قابلیت های اصلی سایت ارائه کیف پول به کاربران هستش اون هم کیف پول های متنوع
6- قابلیت KYC یعنی همون تایید هویت حرفه ای دریافت مدارک و پاسپورت و سلفی و اطلاعات شخصی و ارتقا پلن که شامل رفع محدودیت برداشت و واریز ها میشه
7- قابلیت تنظیم میزان کمیسیون برای هر رمز ارز (مدیر سیستم می تونه تعریف کنه رمز ارز دلخواه اون در دو سبک تیکر و میکر چند درصد کمیسیون از کاربر گرفته بشه دقت کنید هر رمز ارز مجزی نه کل سیستم یعنی محاسبه این بخش حرفه ای و برای هر ارز جدا میشه)
8- به غیر از یک رمز ارز اون هم EOS هیچ رمز ارز دیگه ای تگ یا ممو برای واریز نیاز نداره همه مستقیم نود بر بستر وبسرویس حرفه ای
9- قابلیت خرید و فروش اتوماتیک ارز با خود سایت یعنی کاربر اتوماتیک از خود سایت می تونه بخره و بفروشه همون قابلیت MARKET
10- قابلیت معاملات p2p یعنی کاربران سایت می تونن موجودی رمز ارزهای خودشون رو افزایش بدن و با همدیگه معامله کنن مشابه سایت فارسی اون میشه نوبیتکس (البته نوبیتکس از نظر امکانات یک صدم این سیستم هم نیست عرض کردم این اسکریپت امروز 150 کیف پول پشتیبانی می کنه و زمان استارت می تونه ده برابر بشه همه کیف پول ها بر بستر شبکه هستند نه داخلی سایت و هر کاربر یه کیف پول اختصاصی داره)
11- قابلیت معامله به صورت لیمیت یعنی کاربر یک درخواست ثبت می کنه برای خرید یا فروش با مبلغ مشخص که اگر ارز موردنظری که توی کیف پول داره به مبلغ مشخصی رسید مقدار مشخص شده توسط اون به فروش گذاشته بشه
12- قابلیت اکسچنج ارزها : کاربر می تونه ارزهای خودشو با واحد های ارزی دیگه تبدیل کنه اون هم اتوماتیک صد ها رمز ارز رو به همدیگه تبدیل کنه
13- معاملات فیوچرز در حال کدنویسی هستش بعد از تکمیل این بخش سایت هیچ فرقی با بایننس نخواهد داشت .
14- توکن خود سایت هم کدنویسی شده هستش که زمان استارت معرفی به بازار میشه
15- قابلیت کیف پول ارزی مستر کارت ویزات کارت هم وجود داره کاربرا می تونن با این کارت های اعتباری افزایش دلاری بدن و کیف پول دلاری رو زیاد کنن رمز ارز بخرن یعنی با ارزهای فیات خرید کنن حتما نیاز نیست ارز داشته باشن تا معامله کنن.
از اونجایی که این سیستم قرار نیست تو ایران راه اندازی بشه پس درگاه داخلی نذاشتم اما حدودا 6 ماه دیگه مجزی از درگاه فارسی قراره بخاطر کیفیت سرویس دهی به 15 کشور مد نظر از تمام اون کشور ها درگاه مستقیم برای واحد فیات ارزی گرفته بشه طرح و نحوه دریافت هم مشخص هستش و ایران هم جزو اونها میشه .
به نظر من بازار ایران کوچیک هستش و نباید اسکریپت رو به بازار ایران محدود کرد مخصوصا با قوانین ناقص در بخش رمز ارزها پس سامانه خارجی راه اندازی میشه و کاملا قابل رقابت ما از کاربرامون 0.10 درصد تنها کمیسیون می گیریم در حد هیچی ولی در تعداد یوزر بالا میشه میلیون دلار در ماه البته کسایی که این کاره هستن می دونن.
16- قابلیت افزایش و انتقال موجودی
17-قابلیت مشاهده لیست انتقالات ارزها
18-قابلیت ثبت درخواست برداشت
19-قابلیت پشتیبانی
20-قابلیت ورود دو مرحله ای 2FA بانرم افزار مخصوص
21- قابلیت انجام درخواست های برداشت علاوه بر رمز دوم کد پیامکی و ایمیلی البته صورت نیاز توسط کاربر فعال میشه
22- دارای وبسرویس
23-دریافت لحظه ای قیمت ارزهای دیجیتال (قیمت فعلی قبلی تغیرات در روز بالاترین و کمترین قیمت روز و درصد تغییرات و ..)
24- نمودار حرفه ای ترید ویو برای هر بخش از معاملات
25- معاملات به شدت ساده و به شدت حرفه ای از نظر ظاهر در بخش ها شبیه کوینکس و بایننس اما از نظر کارکرد به شدت ساده یکی از دلایلی که این سیستم محبوب میشه سادگی کار با اون برای افراد تازه کار هستش
در مجموع اونهایی که حرفه ای هستن می دونن تو ایران مشابه این سیستم وجود نداره تو خارج از ایران هم می دونن هزینه این سیستم ده ها هزار دلار هستش یعنی میلیاردها تومن هزینه راه اندازی هستش خودم شخصا به عنوان برنامه نویس 6 ماه زمان گذاشتم 6 ماه روزی حداقل 18 ساعت کار بی وقفه مجزی از همه اینها حدودا 10 هزار دلار هزینه هم کردم به صورت نقدی .

نیاز به حداکثر 1 نفر دارم که بتونه :
1- 5 هزار دلار در ابتدا کار نقدی کمک کنه تمام کمک نقدی بابت پرداخت هزینه های جاری هستش.
2- بتونه یک تیم پشتیبانی رو اماده کنه حداقل 3 نفر که بتونن در 3 شیف و 24 ساعت به مشتریا سایت پشتیبانی بدنن.
توضیحات اضافه تر هم ارائه نمیشه دمو ارائه میشه به صورت تصویر در صورتی که کاربر خواست شراکت کنه شرایط هم مشخص می کنیم.

فروش اسکریپت هم که انجام نمیشه و بازم می گم اختصاصی هستش و مشابه نخواهد داشت پس لطفا نگردید که نیست توی بازار اسکریپتی که این همه کیف پول رمز ارز و فیات روپشتیبانی بکنه قابلیت اتواع معامله market limit stop limit p2p و ... رو داشته باشه البته این سیستم رو شاید بشه با 70 هزار دلار راه اندازی کرد. دوستانی که فکر می کنن می تونن بلد هستن با انواع بلاکچین ها کار کنن هم با مبالغ در حد چند میلیون از این سبک سیستم راه اندازی می کنن حتما بهتر استارت رو بزنن و موفق شدن تکه ای کارکرد سیستمشون رو به من نشون بدن . اینو گفتم که بدونید کار با شبکه بلاکچین اونهم اینهمه شبکه رمز ارز مختلف بسیار سخت هستش وو پشتیبانی از این همه شیوع معاملات بسیار دشوار تر .گاهی یک شرط کوچیک در فراخوانی می تونه تبدیل به یک باگ بسیار بزرگ بشه پس بدونید این سیستم بسیار بسیار سخت نوشته شده .
فقط دوستانی که می تونن مشارکت کنن حتما درخواست بدن یعنی می تونن هزینه کنن می تونن کار کنن و می تونن اعتماد کنن در غیر این صورت هیچ اجباری نیست و کسی اینجا به زور کاری انجام نمیده همونطور که گفتم دمو میدم قابلیت ها رو ببینید
1- در ابتدا دمو تصویر از تمام بخش ها : مورد تایید بود همکاری خواستید انجام بدید می ریم رو دیدن ظاهر
2- دیدن و تست قابلیت اصلی همون کیف پول و بخش های دیگه هستش
3- میشه شروع همکاری
فقط دوستانی که توانایی مالی دارن پیام بدن لطفا و اینکه من گفتم 5 هزار دلار جایی دیدید بیشتر هزینه شد پس حتما توانایی داشته باشید البته به غیر از هزینه تبلیغات اگه بیشتر بشه در بقیه بخش ها امکان نداره جز اینکه بخواهیم تبلیغات رو گسترده تر انجام بدیم.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان بنده یک سیستمی رو تقریبا 6 ماه روش کار کردم که تازه امروز به مرحله ای رسیده که فاز اول اون اجرایی شده یعنی سایتی مشابه کوینکس و بایننس با قابلیت هایی مشابه و البته در بعضی موارد بیشتر و در بعضی موارد کمتر (که به ترتیب فاز بندی همه اضافه میشه کم و کاستی ها)
دوستانی که قصد سرمایه گذاری تو یه کار بزرگ رو دارن تا انتها بخونن پروژه اماده راه اندازی مشابه بایننس....
سلام دوست عزیز
ممنون میشم شماره تماس و دمو تصویر از تمام بخش ها ارسال بفرمایید

Hunt.Coders

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز توضیحات اولیه ارسال شده خدمتتون.

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر گرامی
لطفا پیام خصوصی تان را چک کنید
سپاس

بالا