• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نیاز به برنامه نویس مسلط به ffmpeg

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
با سلام
من یه سایت وردپرسی دارم که یه افزونه jwplayer واسش نوشتم و به خوبی کار میکنه
یه سری مشکلات دارم که میخام با استفاده از برنامه نویسی کارمو راحت تر کنم
مشکلات اینا هستن
  1. برای هر ویدئو باید به صورت دستی تصویر شاخص (تصویر قبل از اجرا شدن ویدئو رو پلیر) استفاده کنم که با استفاده از ffmpeg میتونید یه عکس از فریم ۳۰ ویدئو بگیرید
  2. برای هر ویدئو مجبورم کیفیت های ۷۲۰ و ۴۸۰ رو به صورت دستی کانورت کنم و قرار بدم که شما میتونید با استفاده از ffmpeg اونو درست کنید
  3. برای هر ویدئو مجبورم یه thumbnail از ویدئو با استفاده از یه نرم افزار ایجاد کنم و دستی قرار بدم که باز هم با استفاده از ffmpeg میتونید این کارو انجام بدید
  4. ویدئوها توی سرور قرار دارن و آدرسشون با وردپرس متفاوته و هر بار مجبورم برم توی سرور ویدئو مربوطه رو آپلود کنم و بعد آدرسشو بگیرم بیارم توی وردپرس قرار بدم، میخام کاری کنید که ویدئوهارو وقی مستقیما از طریق وردپرس آپلود میکنم ذخیره بشن توی سرور مربوطه خودم و همونجا هم همزمان کانورت بشن به ۲ کیفیت مجزا
تمامی کارهای بالا با ffmpeg قابل انجامه و تمامی کدها و مستنداتش در نت موجوده و شما فقط باید با اصولش آشنا باشید تا بتونید انجامش بدید
من تنها کاری که تونستم انجام بدم اینه که یه سری فیلد با استفاده از افزونه دلخواه (ACF) درست کردم و این فیلد ها رو (عکس،کیفیت و thumbnail) به صورت دستی وارد میکنم برای هر پست که خیلی کار وقت گیری هست، میخام که شما با استفاده از ffmpeg و دانش کد نویسیتون این کارو برام اتوماتیک کنید

لطف کنید هزینه درخواستی رو اینجا یا در پ.خ اعلام کنید
ممنون.

بالا