برگزیده های پرشین تولز

نیاز به شرکت حرفه ای برای پروژه ای تضمینی

0037

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

من یه پروژه برنامه نویسی دارم که از نظر کد نویسی فکر نمیکنم چیز زیاد سختی باشه ولی از اونجایی که کل ماهیت سیستم با انتقال پول و خرید و فروش رابطه مستقیم داره نیاز دارم که امنیت پروژه رو تیم برنامه نویسی تضمین کنه چون در صورت کوچکترین اشتباهی ممکنه 5-6 میلیون در همین ابتدا به صورت مستقیم متضرر بشم ،
نیاز به انعقاد قرارداد هست برای اینکار و خیلی بدنبال شرکتهایی هستم که توانایی انجام چنین پروژه های رو داشته باشن و یه تیم برنامه نویسی نباشه که 2 سال دیگه از هم بپاشه و حداقل میزان اعتبار قابل قبولی داشته باشه برای ادامه ی کار

از دوستان هرکس چنین شرکت یا تیم برنامه نویسی رو سراغ داره که در پروندش انجام پروژه هایی بزرگ داشته باشه لطفاً دریغ نفرمایید ، برای اینکه تبلیغات هم نشه میتونید در صورت لزوم از پیغام خصوصی استفاده کنید

0037

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

من یه پروژه برنامه نویسی دارم که از نظر کد نویسی فکر نمیکنم چیز زیاد سختی باشه ولی از اونجایی که کل ماهیت سیستم با انتقال پول و خرید و فروش رابطه مستقیم داره نیاز دارم که امنیت پروژه رو تیم برنامه نویسی تضمین کنه چون در صورت کوچکترین اشتباهی ممکنه 5-6 میلیون در همین ابتدا به صورت مستقیم متضرر بشم ،
نیاز به انعقاد قرارداد هست برای اینکار و خیلی بدنبال شرکتهایی هستم که توانایی انجام چنین پروژه های رو داشته باشن و یه تیم برنامه نویسی نباشه که 2 سال دیگه از هم بپاشه و حداقل میزان اعتبار قابل قبولی داشته باشه برای ادامه ی کار

از دوستان هرکس چنین شرکت یا تیم برنامه نویسی رو سراغ داره که در پروندش انجام پروژه هایی بزرگ داشته باشه لطفاً دریغ نفرمایید ، برای اینکه تبلیغات هم نشه میتونید در صورت لزوم از پیغام خصوصی استفاده کنید

کسی نبود یه راهنمایی کنه ؟

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
سلام

تحت وب ؟ یا اپلیکیشن؟!

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
من شرکت نیستم ولی کارهای خوبی در زمینه امنیت دارم در ضمن واسه خودم تو ایران یه تیم امنیت دارم که تو ایران سوم هست
ار جمله اسکریپت های نوشته شده توسط من کارت شارژ و سیستم مالی و فروشگاه و پرداخت اینترنتی

کارهای حرفه ای تر هم دارم دوست عزیز اگر خواستی در خدمت هستم

با تشکر

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131

با من تماس بگیرید تا در مورد پروژتون اطلاعاتی کسب کنم، بعد از آنالیز کار خدمتتون عرض کنم که به چه صورت میتونیم همکاری کنیم!
اطلاعات تماس در امضا موجود هست!
درصورتی که با دفتر شرکت تماس گرفتید بگید با مسعودی کار دارم ، به من وصل میشید!

sir-mammad

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز به سایت نیکا کامپیوتر مراجعه کنید و سفارش خودتون رو بصورت رایگان ثبت کنید
گروه ما سفارشات رو از قبیل طراحی اسکریپت و سیستم های سفارشی بصورت 100% اختصاصی و از پایه برنامه نویسی می کنه که البته امنیتش تا حدودی بالا میره
توضیحات تکمیلی و نیازهاتون رو توی قسمت ثبت سفارش آنلاین ارائه بدید
مطمئنا با ارائه توضیحات گروه ما راضی خواهید شد و میشه گفت ضرر نخواهد داشت
موفق باشید
ثبت سفارش آنلاین ( کلیک کنید )

بالا