برگزیده های پرشین تولز

هر گونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد مدیران دارید اینجا ذکر کنید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من یه گلگی از مدیران این بخش دارم.
قریب به 3 سال هستش که عضو این فروم هستم.تو این مدت بیشتر خواننده بوده ام تا نویسنده و معمولا تا نیاز نباشه پست نمیدم. به قوانین این فروم هم که مشابه تمام فرومها هستش , اشنا هستم.
از وقتی هم که فروم فیلتر شده باز هم به هر نحوی بوده خودم رو به فروم رسونده ام تا از مباحثش استفاده کنم.
گرچه زبان انگلیسی من اونقدر کافی هست که بتونم از فرومهای دیگه برای رفع نیازهام,مثلا در مورد پاکت پیسی, استفاده کنم ,مثل فروم xda-developers یا ppcwarez یا.......ولی باز هم برای علاقه ای که به این فروم دارم ,میام اینجا.
.ولی متاسفانه چند وقتی هستش که این فروم بزرگ و بسیار مفید ,بخاطر مساله ی فیلترینگ شدیدا افت کرده و بازدید کننده های جدید کمتری داره و اعضا اون هم در هر بخش محدود شده اند .
متاسفانه در بعضی ترد ها شاهد تبدیل شدن ترد به اتاق چت تعداد محدودی از کاربران قدیمی هستم و احساس میکنم این جمعیت اندک موجود در هر بخش ,حصاری دور خودشون کشیده اند و اجازه ی ورود رو هم به کس دیگه ای نمیدند.مثلا اگر کاربر جدیدی یا کسی مثل من که قدیمی هستم ولی کمتر در مباحث پست داده ام و کمتر دیگران مرا میشناسند,سئوالی بپرسد.یا جوابی دریافت نمیکند یا مثلا یه مدیر میاد و میگه سرچ کن تا پیدا کنی یا پستش پاک میشه چون فرضا جای اون پست اونجا نبوده.و مخلص کلام با بی اعتنایی روبرو میشود.
......
توی تاپیک معرفی نرم افزار یه نرم افزار battery status معرفی شد که نسخه بتا بوده و بعد از چند روز بعد از نصب غیر فعال میشه.من امدم یه پست دادم که اقا این نرم افزار این عیب رو داره .مدیر عزیزی بدون اینکه علت حذف پستم رو برام تو پیغام خصوصی بفرسته (که معمولا این قضیه در فروم های دیگه باب هست)و یا اون رو به جای دیگه ای منتقل کنه , کل پست من رو پاکش کرده.این کار اخه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اگه از جمع ده بیست نفری خودتون که باهم جور شده اید,یکیتون یه پستی مثل من میداد همین کار رو با اون میکردید؟؟؟؟؟؟؟
جدا متاسفم.
من چند وقت پیش ,کارم لنگ بود ,یه تاپیک زدم ,که اقا یه جونمردی پیدا بشه ,بیاد و سالمترین رام رو برای ویزارد به ما معرفی کنه از بین این همه رام wm6 ساخته شده برای این سری. تو انتخاب بهترین رام گیج شده بودم.اون موقع کا جم داشتم.>:wacko:;):f34r:اما افسوس. دریغ از یه پاسخ.هنوز تاپیکش هست.

اقایون .اگه فرومتون خصوصی شده ودر انحصار چند نفر در هر بخش هستش .بیایید و بگید که من دیگه وقتم رو تلف نکنم با فیلتر شکن بیام اینجا.بشینید و ده بیست نفری برای خودتون چت کنید و گل وبلبل بفرستید.همین وضعیت رو من در بخش عکاسی هم مشاهده کردم و در سایر بخشها.
جدا متاسفم که از اون pt شاداب و فعال و پر رونق دیگه خبری نیست.از دانیال و فرانکشتاین عزیز بیشتر از اینا انتظار داشتم.ممکنه این عزیزان بنده رو نشناسند ولی من به خوبی با اونا اشنا هستم.ماشا ا.. میانگین رنج سنی و افراد تحصیلکرده و باسواد هم در این فروم بالاست.ولی متاسفانه من دیگه از این فروم سر خورده شدم.به همین دلایلی که گفتم و همین طور چند مساله دیگه در مورد فروم.
موفق باشید

قربان حسین به پست شما پاسخ داد اما اجازه بدهید نظر شخصی خودم را هم با شما در میان بگذارم:
حقیقت این ست که ، اعلام دلیل حذف شدن پست کاربر توسط مدیر ، یک وظیفه هست ، نه یک اختیار . ولی چه کنیم که به دلیل پر رفت و آمد بودن فروم ، گاها موقعی که دست تنها بودم ، مجبور به پاک کردن 10-15 پست از جاهای مختلف می شدم که تصدیق می فرمایید ، برای مدیری که تمام وقت ش به اینجا اختصاص ندارد ، کاری نزدیک به غیر ممکن ست که برای همه توضیحات بفرستد . امروز نیز ، هزار و یک گرفتاری ، باعث عدول شخص من ، از ارایه دلیل محکمه پسند برای حذف پست شما می شود که از این بابت از شما پوزش می خواهم ، به این دلیل مطلب را اول بار اینجا می نویسم که ، معمولا ً از کاربران تازه وارد ، حتی انتظار اینکه پیگیر پست سئوالی که مطرح کرده اند نیز نمی رود ، معمولا درصد کمی دوباره برای دریافت پاسخ مراجعه دارند ، و بارها شده که تذکر بنده اصلا توسط فرد دریافت نشده. اما معمولا اگر به موقعیت های خاص ، مانند کاربران شناخته تر باشد ، معمولا تلاش می کنم که دلیل قانع کننده ارایه کنم. گرچه فکر می کنم در طول این دو سال مدیریت ام ، بیش از 1000 میل اخطار و توضیح فرستاده ام.
اما همه این حرف ها از قصور من و دیگر مدیران کم نمی کند ، و در عین حال ، از کوتاهی کاربرانی که بدون توجه به قوانین فروم ، اقدام به ارایه پست در محل نامناسب می کنند سبک نمی کند.
با این حال ، از صمیم قلب امیدوارم که بتوانیم فضایی صمیمانه ،نه برای یک محفل و انجمن خصوصی بلکه برای بزرگترین اجتماع دوست داران پاکت پی سی ایرانی فراهم اوریم ، برای این منظور ، انتقاد شما را به دیده منت گذاشته ام و از شما و دیگران هم تقاضا دارم که با رعایت قوانین ساده فروم ، به کارا شدن فروم کمک نمایند ، فراموش نکنید ، نظم نسبی که در فروم مشاهده می شود ، نتیجه جرح و تعدیل روزانه مدیران ست ، پس عمل مدیران همیشه هم منفی نیست:p

سیاوش جان ، دست مریزاد ، تشکر از پست به موقع شما ، موجب دلگرمی فراوان ست
شاد باشید

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
قربان حسین به پست شما پاسخ داد اما اجازه بدهید نظر شخصی خودم را هم با شما در میان بگذارم:
حقیقت این ست که ، اعلام دلیل حذف شدن پست کاربر توسط مدیر ، یک وظیفه هست ، نه یک اختیار . ولی چه کنیم که به دلیل پر رفت و آمد بودن فروم ، گاها موقعی که دست تنها بودم ، مجبور به پاک کردن 10-15 پست از جاهای مختلف می شدم که تصدیق می فرمایید ، برای مدیری که تمام وقت ش به اینجا اختصاص ندارد ، کاری نزدیک به غیر ممکن ست که برای همه توضیحات بفرستد . امروز نیز ، هزار و یک گرفتاری ، باعث عدول شخص من ، از ارایه دلیل محکمه پسند برای حذف پست شما می شود که از این بابت از شما پوزش می خواهم ، به این دلیل مطلب را اول بار اینجا می نویسم که ، معمولا ً از کاربران تازه وارد ، حتی انتظار اینکه پیگیر پست سئوالی که مطرح کرده اند نیز نمی رود ، معمولا درصد کمی دوباره برای دریافت پاسخ مراجعه دارند ، و بارها شده که تذکر بنده اصلا توسط فرد دریافت نشده. اما معمولا اگر به موقعیت های خاص ، مانند کاربران شناخته تر باشد ، معمولا تلاش می کنم که دلیل قانع کننده ارایه کنم. گرچه فکر می کنم در طول این دو سال مدیریت ام ، بیش از 1000 میل اخطار و توضیح فرستاده ام.
اما همه این حرف ها از قصور من و دیگر مدیران کم نمی کند ، و در عین حال ، از کوتاهی کاربرانی که بدون توجه به قوانین فروم ، اقدام به ارایه پست در محل نامناسب می کنند سبک نمی کند.
با این حال ، از صمیم قلب امیدوارم که بتوانیم فضایی صمیمانه ،نه برای یک محفل و انجمن خصوصی بلکه برای بزرگترین اجتماع دوست داران پاکت پی سی ایرانی فراهم اوریم ، برای این منظور ، انتقاد شما را به دیده منت گذاشته ام و از شما و دیگران هم تقاضا دارم که با رعایت قوانین ساده فروم ، به کارا شدن فروم کمک نمایند ، فراموش نکنید ، نظم نسبی که در فروم مشاهده می شود ، نتیجه جرح و تعدیل روزانه مدیران ست ، پس عمل مدیران همیشه هم منفی نیست:p

سیاوش جان ، دست مریزاد ، تشکر از پست به موقع شما ، موجب دلگرمی فراوان ست
شاد باشید
دوست عزیز از پیگیری و پاسخ شما ممنونم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام خدمت دکتر جدید بخش آقا بابک گل:)

همون جور که قول دادم بابک جان من پست شما رو بر گردوندم و تو قسمت سوال در رابطه با نرم افزار یه لینک دادم که بچه ها ببینن سوال شما رو و یا پست رو درست کنند و یا تو قسمت سوال مربوط به نرم افزار جواب بدن

بعد 1-2 روز هم من پست شما رو مجدد پاک میکنم که اونجا نظم خودش رو داشته باشه اینجوری هم شما به جوابتون رسیدید هم نظم اونجا حفظ شده:)

باز ممنون از پیگیریتون بابک جان:)

موفق باشید

امیدوارم که راضی شده باشید:)

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
سلام خدمت دکتر جدید بخش آقا بابک گل:)

همون جور که قول دادم بابک جان من پست شما رو بر گردوندم و تو قسمت سوال در رابطه با نرم افزار یه لینک دادم که بچه ها ببینن سوال شما رو و یا پست رو درست کنند و یا تو قسمت سوال مربوط به نرم افزار جواب بدن

بعد 1-2 روز هم من پست شما رو مجدد پاک میکنم که اونجا نظم خودش رو داشته باشه اینجوری هم شما به جوابتون رسیدید هم نظم اونجا حفظ شده:)

باز ممنون از پیگیریتون بابک جان:)

موفق باشید

امیدوارم که راضی شده باشید:)
مرسی حسین جان,
شرمنده کردید:blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوب،با توجه به ارادت ما به همه پزشکان(قابل توجه دانیال):D(به این میگن پاچه خاری:lol::Dشوخی کردم)،اصل پست دکتر بابک هم به بخش سوال و جواب منتقل شد.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
من انتقاد دارم و اونم اینه که از وقتی HU باز شده اینجا رسما مرده !

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
هرکی آزاد هر جا خواست فعالیت کنه محمد جان

بالا