• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هــمـکاری در فــروش سحیران - پورسانت ویــژه سایتهای ایرانی - (مدت محدود)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
چنانچه دارای سایت یا وبلاگ هستید می توانید با معرفی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی به بازدیدکنندگان وب سایت خود، از سود فروش آنها بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار مناسبی کسب نمایید.

affi.gif

پورسانت هر فاکتور فروش: 5 درصد می باشد.
حداقل سقف برداشت پورسانت: 50هزار تومان.
تسویه حساب: آخر هر ماه.

عضویت شما در سیستم پس از تاییدیه مدیریت ، فعال و از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

لینک عضویت در سیستم همکاری در فروش

Last edited:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
پورسانت ها به قدری پایین هست که حتی ...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
دوستان تست کنن خبر بدن !!! خوب بود ما هم بیایم

Dr.Hamid

Registered User
لایک‌ها
73
سیستم و محصولات در سطح خیلی خوبی هستند. من خودم از محصولات خیلی خوشم اومد.
ولی تنها ایراد نسبت پورسانت ها هست. مثلا فرق نداره یک پالتو 100 تومنی بفروشی یا یک گردنبند 20 تومنی به هر حال 2 تومن پورسانت هست.
سایتی مثلا با روزانه 15 یا 20 هزار آی پی بسته به نوع محصول و موضوع سایت میانگین 3 تا 10 تا محصول از همکاری در فروش، فروش داره. و توی این
سیستم ها پورسانت از هزار تومن هست تا 20 هزار تومن. و درامد به مراتب خیلی بهتره.
اگر میشد روی پورسانت ها کار کنید خیلی بهتر میشد.
امیدوارم موفق باشید.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
سیستم و محصولات در سطح خیلی خوبی هستند. من خودم از محصولات خیلی خوشم اومد.
ولی تنها ایراد نسبت پورسانت ها هست. مثلا فرق نداره یک پالتو 100 تومنی بفروشی یا یک گردنبند 20 تومنی به هر حال 2 تومن پورسانت هست.
سایتی مثلا با روزانه 15 یا 20 هزار آی پی بسته به نوع محصول و موضوع سایت میانگین 3 تا 10 تا محصول از همکاری در فروش، فروش داره. و توی این
سیستم ها پورسانت از هزار تومن هست تا 20 هزار تومن. و درامد به مراتب خیلی بهتره.
اگر میشد روی پورسانت ها کار کنید خیلی بهتر میشد.
امیدوارم موفق باشید.

وقتی یک بازاریاب هنوز امتحانشو پس نداده از نظر بازدهی برای پورسانت گیری ما نمی تونیم از اول بهش پورسانت بسیار بالا بدیم که. (در تمام مشاغل همینه)
ما 5 تا پلان داریم از X1 تا x10. و چون قراره همکاری پیوسته باشه ابتدا بررسی میکنیم در عرض مثلا 10 روز تا فلان همکار بازاریابی چقدر فروش داشته. اگر خوب باشه خوب قطعا ارتقاء پلان میدیم
چون سود همکار سود ماست و رابطه مستقیم با فروش فروشگاه داره.

درضمن ما ساعت FAKE رولکس به ملت قرار نیست بفروشیم که از قیمت 65 هزار تومن ش به بازاریاب 8 هزار تومن پورسانت بدیم. کالاها مشخصه چه کیفیتی دارند
و لذا سود فروش ما مشخصه. پس پورسانت بازاریاب هم سقف مشخصی داره.
اینقدر جنس بی کیفیت و ماهواره ای در سیستم های همکاری در فروش ارائه شده با پورسانت های غیرمنطقی با انصرافی های بالا که وبمسمترها عادت کردند به دریافت
پورسانت بالا..... اما چند درصد از اون سیستم ها براشون سوددهی واقعی داشته؟ چند درصد جنس خوب به ملت دادند؟ من قرار نیست راه غلط اونها رو برم.

درضمن ما برگشتی و انصرافی نداریم. و برای هر کالا چه 10هزار تومن چه 200 هزار تومن، پورسانت ثابتی به بازاریاب میدیم نه درصدی. چون سوده درصدی یک کالای 10هزار تومنی واقعا کمه.

حقیقت ماجرا همین چند خطی بود که در بالا گفتم. و اجباری برای همکاری با همه ندارم. بازاریاب باید اول برادری شو ثابت کنه با فروش بالا، بعد ادعای دریافت پورسانت بالاتری داشته باشه. رابطه ی دوطرفه تجاری و سودمند همینه.

Last edited:

Dr.Hamid

Registered User
لایک‌ها
73
وقتی یک بازاریاب هنوز امتحانشو پس نداده از نظر بازدهی برای پورسانت گیری ما نمی تونیم از اول بهش پورسانت بسیار بالا بدیم که. (در تمام مشاغل همینه)
ما 5 تا پلان داریم از X1 تا x10. و چون قراره همکاری پیوسته باشه ابتدا بررسی میکنیم در عرض مثلا 10 روز تا فلان همکار بازاریابی چقدر فروش داشته. اگر خوب باشه خوب قطعا ارتقاء پلان میدیم
چون سود همکار سود ماست و رابطه مستقیم با فروش فروشگاه داره.

درضمن ما ساعت FAKE رولکس به ملت قرار نیست بفروشیم که از قیمت 65 هزار تومن ش به بازاریاب 8 هزار تومن پورسانت بدیم. کالاها مشخصه چه کیفیتی دارند
و لذا سود فروش ما مشخصه. پس پورسانت بازاریاب هم سقف مشخصی داره.
اینقدر جنس بی کیفیت و ماهواره ای در سیستم های همکاری در فروش ارائه شده با پورسانت های غیرمنطقی با انصرافی های بالا که وبمسمترها عادت کردند به دریافت
پورسانت بالا..... اما چند درصد از اون سیستم ها براشون سوددهی واقعی داشته؟ چند درصد جنس خوب به ملت دادند؟ من قرار نیست راه غلط اونها رو برم.

درضمن ما برگشتی و انصرافی نداریم. و برای هر کالا چه 10هزار تومن چه 200 هزار تومن، پورسانت ثابتی به بازاریاب میدیم نه درصدی. چون سوده درصدی یک کالای 10هزار تومنی واقعا کمه.

حقیقت ماجرا همین چند خطی بود که در بالا گفتم. و اجباری برای همکاری با همه ندارم. بازاریاب باید اول برادری شو ثابت کنه با فروش بالا، بعد ادعای دریافت پورسانت بالاتری داشته باشه. رابطه ی دوطرفه تجاری و سودمند همینه.
این موضوع رو بیان کردم چون فقط فکر من نیست همه همین سوال پیش میاد براشون. گفتم بپرسم که واضح بشه. امیدوارم موفق باشید.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
پورسانت ها به قدری پایین هست که حتی ...

اگر به قول دوستمون سایتی روزی 3 تا 10 تا فروش داشته باشه، درصد پورسانتش رو من دوبرابر میکنم و حتی 50% از سوده خوده فروش بهش تعلق میگیره. به شرطی که این ظرفیت رو نشون بده داره سایتش. ما 10 تا پلان داریم که هر بازاریاب میتونه درصورت فروش بالا، هفته به هفته ارتقاء پیدا کنه. پس مشکلی از این بابت وجود نداره که جلوی سود و پیشرفت بازاریاب گرفته بشه و محدودیتی قائل بشیم.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
کلیه اکانت های جدید تایید شدند.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
ساعت زنانه ماری ندارید؟
من یه تبلیغ از یکی از همکاری در فروش ها گذاشتم الان هفته 4-5 سفارش ثبت میشه.ولی موجود نداره.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
اکانت شما تایید شد. میتونید کدهای مربوطه رو جهت نمایش در سایتتون بردارید.

یادآوری مجدد چند نکته مهم:

1. به کالای با ارزش کمتر از 50 دلار طبق قوانین گمرک جمهوری اسلامی ایران، گمرکی تعلق نمیگیرد.

2. درصورت شمول گمرک، پرداخت هزینه آن به عهده خریدار است.

3. میانگین زمان ارسال کالا از کشور مبداء تا تحویل آن به ایران 15 تا 25 روز می باشد.

4. فروشگاه سحیران از زمان خرید کالا بنام شما تا زمان تحویل، پیگیر خرید شماست.

5. مسوولیت نوع جنس، رنگ و سایز به عهده خریدار می باشد و فروشگاه سحیران تنها فروشنده ی کالای تولیدکنندگان خارجی است.

یعنی اجناس از چین ارسال میشه؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
یادآوری مجدد چند نکته مهم:
1. به کالای با ارزش کمتر از 50 دلار طبق قوانین گمرک جمهوری اسلامی ایران، گمرکی تعلق نمیگیرد.

2. درصورت شمول گمرک، پرداخت هزینه آن به عهده خریدار است.

3. میانگین زمان ارسال کالا از کشور مبداء تا تحویل آن به ایران 15 تا 25 روز می باشد.

4. فروشگاه سحیران از زمان خرید کالا بنام شما تا زمان تحویل، پیگیر خرید شماست.

5. مسوولیت نوع جنس، رنگ و سایز به عهده خریدار می باشد و فروشگاه سحیران تنها فروشنده ی کالای تولیدکنندگان خارجی است.

یعنی اجناس از چین ارسال میشه؟

بله. اولین جمله ی سایت صفحه اول همینه

بالا