برگزیده های پرشین تولز

همه چی درباره تبلت Wintouch Q75 دوستان کمک کنن بازی های تست شده نرم افزارهای تست شده

ali.0011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازی 5 گیگی رو به دلیل 4 گیگ بودنش حافظه دستگاه نمیتونم بازی کنم راهی نیست رو رم 8 گیگم بریزم
سلام
خوب دیدم این همه خریدار داره
همه متفرقه سوال میکنن و خیلی از سوالات تکراری هست تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا با کمنک دوستان یواش یواش یه سورس جامع بشه برای سوالات دوستان
پست اول هم خودم سعی میکنم مهمترین سوالات رو که رایج هست توش بگنجونم
ohno-smiley02.gif

این اولیش که یه بامرام پی ام کرد برام

آموزش نصب برنامه ها در SD

روش نصب بازی های حجم بالا در sd:
این نرم افزار بهترین و ساده ترین نرم افزار برای انتقال دیتای بازیها به SD خارجی ، نه تنها بازی های گیم لافت بلکه خیلی بازی های دیگه هم هست.
این برنامه رو هم برای انتقال دیتای بازی هایی که الان رو گوشیتون نصبه می تونید استفاده کنید و هم برای بازی هایی که از این به بعد میخواید نصب کنید.
روش کارش بسیار ساده و آسونه ونیازی به دست کاری فایل نصبی بازی یا پَچ کردن اون نداره. تنها چیزی که نیاز دارید اینه که گوشیتون روت شده باشه که تبلت های وین تاچ فک کنم روت هستن مال من که روت هست q75
روش کار :
۱- فایل ضمیمه ( نرم افزار GL to SD ) رو دانلود کنید و در گوشیتون نصب کنید.
۲- بازی مورد نظرتون رو نصب کنید و یک بار بازی رو باز کنید تا پیغام دانلود دیتا رو بده.
۳- بازی رو ببندید و برنامه GL to SD رو باز کنید.
۴- دکمه منو رو بزنید و به قسمت Settings برنامه برید و دو گزینه sdcard/android و sdcard/data رو تیک بزنید.
۴- لیست بازی های گیم لافتی که رو گوشیتون نصبه رو تو برنامه می بینید. بازی ای رو که نصب کردید در کنارش دکمه open رو بزنید.
۵- حالا وارد بازی می شوید و می تونید دیتا رو در حافظه خارجی گوشی دانلود کنید یا خودتون از طریق یه نرم افزار مدیریت فایل ( که برنامه File Manager HD پیشنهاد شده) فایل دیتا رو انتقال بدید.
۶- برای بازی کردن ، وارد برنامه GL to SD بشید و دکمه open در کنار بازی ای که میخواید اجرا کنید رو بزنید تا بازی اجرا بشه.
نکته ۱ : اگه وسط دانلود دیتا ، خواستید دانلود رو قطع کردید و بعدا خواستید ادامشو دانلود کنید ، حتماً از طریق برنامه GL to SD برید و بازی رو با زدن دکمه open
باز کنید.
نکته ۲ :وقتی میخواید گوشی رو از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید ، یا زمانی که میخواید از بازی خارج بشید ، برنامه رو Unmount کنید یا در قسمت Settings برنامه تیک Auto Unmount رو بزنید که خود برنامه Unmount کنه.

نظر بعضی خریداران
فارسی رو کامل و خوب ساپورت می کنه

بنده فیلم های 1080 را اجرا کردم و به راحتی اجرا شد بدون هیچ گونه لگی و با زیر نویس !

emijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه q75 دارم از کجا بدونم مدلش چیه؟
وقتی روشنش میکنم نوشته آندروید میاد دیگه بالا نمیاد و همین جوری میمونه اساتید اگه میشه کمک کنن که چیکارش کنم؟

aminx33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میشه کمکم کنین من بازی Asphalt 7 رو دانلود کردم ولی هنگام اجرا میپره بیرون و دیتا رو هم سر جاش ریختم لطفا کمکم کنین!!!!!

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105
برای روت کردن باید usb debugging وunknown sources را فعال کنید

saeed2041

Registered User
لایک‌ها
26
  1. ابتدا باید تبلت را روت و نرم افزار solid explorer یا root explorer را نصب کنید.
  2. وارد نرم افزار شوید و وارد پوشه ی system —> etc بشوید اگر supersu پیغام داد بر روی grant کلیک کنید.
  3. فایل vold.fstab را با استفاده از text edit باز کنید .( بر روی فایل کلیک کرده و در صفحه ی باز شده بر روی text edit کلیک کنید )
  4. در خط ۱۸ به جای sdcard دوم بنویسید extsd
  5. در خط ۱۹ به جای extsd دوم بنویسید sdcard
  6. فقط متن رو بنویسید و هیچ تغییری در متن به وجود نیاورید و کاراکتر های دیگر را پاک نکنید.
  7. فایل را save کنید و خارج شوید.
  8. تبلت را ریست کنید و لذت ببرید.

Last edited:
بالا