برگزیده های پرشین تولز

همکاری در یک ایده کار

seyed ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من یکی از آشناهامون عمده ار چین جنس میاره ، این سری فلش مموری به تعداد بالا آورده برای فروش ، من تو اینترنت سرج کردم و دیدم میشه فلش مموری رو روش طرح زد و به عنوان هدیه تبلیغاتی فروخت
اگر مایل به همکاری دراین ایده هستین من میتونم ازاین آشنامون قیمت خوب بگیرم و شما به کسب وکارها و جاهایی که توانایی فروش دارین بفروشین و سود خودتونو بردارین
اگر تمایل داشتین بهم خبر بدین

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام دوستان
من یکی از آشناهامون عمده ار چین جنس میاره ، این سری فلش مموری به تعداد بالا آورده برای فروش ، من تو اینترنت سرج کردم و دیدم میشه فلش مموری رو روش طرح زد و به عنوان هدیه تبلیغاتی فروخت
اگر مایل به همکاری دراین ایده هستین من میتونم ازاین آشنامون قیمت خوب بگیرم و شما به کسب وکارها و جاهایی که توانایی فروش دارین بفروشین و سود خودتونو بردارین
اگر تمایل داشتین بهم خبر بدین
دوست عزیز برای خرید از چین با دلار خرید میکنن؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
وقتی اسم چین میاد حس خوبی نداره
تضمین اصالت کالا مهمه
جنس بفروشی پشت سرت فحش بدن به چه درد میخوره؟
اگه خواستی کلمات مربوط به فلش مموری توری گوگل میارم بالا، ولی من الان سایتی واسه این کار ندارم. فقط سئو

seyed ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقتی اسم چین میاد حس خوبی نداره
تضمین اصالت کالا مهمه
جنس بفروشی پشت سرت فحش بدن به چه درد میخوره؟
اگه خواستی کلمات مربوط به فلش مموری توری گوگل میارم بالا، ولی من الان سایتی واسه این کار ندارم. فقط سئو
درسته چین یه کم اوضاع کیفیتش داغونه واین این بنده خدا داره با گارانتی تعویض میده. شما بفروش اگر موردی شد بیار برات تعویض میکنه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
از فلش های شیرین 30 درصدش خرابه.

بالا