• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

واردات دوربین مدار بسته

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
سلام ببینید اینو قیمتایی ک داریم کار میکنیم

حالا کسی میتونه بهم بگه هزینه رفت و برگشت به چین با 2 روز موندن برا یه نفر چقدره؟
با کارت بازرگانی چقد میتونم دوربین بیارم و گمرکش چند درصده؟
میصرفه خودم برام یا ن؟
البته این قیمت باز زیر این قیمت برا ماست ولی با اینحال سود اوردنش فک کنم خیلی بیشتر باشه

فایل های ضمیمه

• Analog Hikvision.pdf
    98.7 KB · نمایش ها: 77
  • Analog Hivision.pdf
    97.8 KB · نمایش ها: 50
  • Analog Scout.pdf
    91 KB · نمایش ها: 15
  • AnalogRevision.pdf
    85 KB · نمایش ها: 8
  • DVR Hikvision.pdf
    82.2 KB · نمایش ها: 21
  • DVR Revision.pdf
    87.2 KB · نمایش ها: 16

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام ببینید اینو قیمتایی ک داریم کار میکنیم

حالا کسی میتونه بهم بگه هزینه رفت و برگشت به چین با 2 روز موندن برا یه نفر چقدره؟
با کارت بازرگانی چقد میتونم دوربین بیارم و گمرکش چند درصده؟
میصرفه خودم برام یا ن؟
البته این قیمت باز زیر این قیمت برا ماست ولی با اینحال سود اوردنش فک کنم خیلی بیشتر باشه

هزینه سفر رو از اژانس ها بگیر هواپیما حدود 2100 باشه ویزا هم حدود 100 تا 150 دلار هزینه اقامت تو هتل 2 ستاره شبی 30 دلار میشه و هزینه خرد و خوراک هم روزی 20 دلاری میشه البته برای تغذیه معمولی هزینه حمل و نقل با مترو برید و بیایید زیاد نمیشه .
با کارت بازرگانی میتونید 100 تا کانتینر دوربین بیارید گمرکی اش 10 درصد هست
خودتون اگه برای تفریح میخواهید برید خوبه ولی برای واردات نیازی نیست طرف چینی اگه حقه باز باشه چه شما برید چه نرید کالای خراب رو بهتون میندازه

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
هزینه سفر رو از اژانس ها بگیر هواپیما حدود 2100 باشه ویزا هم حدود 100 تا 150 دلار هزینه اقامت تو هتل 2 ستاره شبی 30 دلار میشه و هزینه خرد و خوراک هم روزی 20 دلاری میشه البته برای تغذیه معمولی هزینه حمل و نقل با مترو برید و بیایید زیاد نمیشه .
با کارت بازرگانی میتونید 100 تا کانتینر دوربین بیارید گمرکی اش 10 درصد هست
خودتون اگه برای تفریح میخواهید برید خوبه ولی برای واردات نیازی نیست طرف چینی اگه حقه باز باشه چه شما برید چه نرید کالای خراب رو بهتون میندازه

ن اونجا شرکت اشنا میتونیم پیدا کنیم ولی 100تا ک نمیصرفه

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
سلام
دوست عزیز میشه بپرسم چقدر سرمایه دارین که میگید 100 تا کانتینر نمیصرفه؟

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
سلام
دوست عزیز میشه بپرسم چقدر سرمایه دارین که میگید 100 تا کانتینر نمیصرفه؟

اشتباه شد کانتینر رو نخوندم

قیمت دوربین ها خیلی ارزونه وحدودا تا 50 میلیون برا اولین بار فک کنم حداکثرش خرید کنیم

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
اشتباه شد کانتینر رو نخوندم

قیمت دوربین ها خیلی ارزونه وحدودا تا 50 میلیون برا اولین بار فک کنم حداکثرش خرید کنیم

برای حمل و ترخیص اگر نیاز به ترخیص کار داشتید میتونیم کمکتون کنیم . فقط لازمه بارتون رو تحویل انبار ما در شنزن بدید و اینجا خروجی گمرک تحویل بگیرید

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
برای حمل و ترخیص اگر نیاز به ترخیص کار داشتید میتونیم کمکتون کنیم . فقط لازمه بارتون رو تحویل انبار ما در شنزن بدید و اینجا خروجی گمرک تحویل بگیرید

سلام میشه شمارتونو پ خ کنید برامون

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوست عزيز به نطر من دور واردات و گمرک و ترخيصـــــــــــــــــــو.... رو خـط بکش.
الان زمونه اي نيست جنستو بياري گمرک هفت خوان رستمو طي کني تا بتوني ترخيصش کني
بدون گمرک = بدون دردسر و علافي:)
اگه اطلاعات بيشتر خواستي بگو تا راهنماييت کنم
ارادتـــــــــــــــــــــــــــــــ

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
دوست عزيز به نطر من دور واردات و گمرک و ترخيصـــــــــــــــــــو.... رو خـط بکش.
الان زمونه اي نيست جنستو بياري گمرک هفت خوان رستمو طي کني تا بتوني ترخيصش کني
بدون گمرک = بدون دردسر و علافي:)
اگه اطلاعات بيشتر خواستي بگو تا راهنماييت کنم
ارادتـــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام اره یه توضیحی بدی ممنون میشم ببینم قضیش چیه

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام اره یه توضیحی بدی ممنون میشم ببینم قضیش چیه

یعنی قاچاق کالا دو حالت داره یا جنسوتون رو با هزار استرس و بدبختی میارید یا جنستون میره و دستتون به هیچ جا بند نیست .

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
یعنی قاچاق کالا دو حالت داره یا جنسوتون رو با هزار استرس و بدبختی میارید یا جنستون میره و دستتون به هیچ جا بند نیست .
دوست عزيز مگه جنس قراره کجا بره ؟ به نظر من استرس اينکه جنست تو گمرک بمونه و سرت هزار بامبول در بيارن خيلــــــــــــــــــــي بيشتر از اينکه جنست رو قاچاق بياري
تو گمرک با يه سري لاش خور طرفي که احساس مي کنن کسي جنس وارد مي کنه از جيب باباشون دزدي کرده تا ميتونن خفتش مي کنن
تازه واسي کسي که ميخواد دايمي جنس قاچاق بياره بشينه دقيق حساب کنه اگه از 3بار، 1بارشم از دست بده باز خيلي خيلي به صرفه تر از راه قانونيشه

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
دوست عزيز مگه جنس قراره کجا بره ؟ به نظر من استرس اينکه جنست تو گمرک بمونه و سرت هزار بامبول در بيارن خيلــــــــــــــــــــي بيشتر از اينکه جنست رو قاچاق بياري
تو گمرک با يه سري لاش خور طرفي که احساس مي کنن کسي جنس وارد مي کنه از جيب باباشون دزدي کرده تا ميتونن خفتش مي کنن
تازه واسي کسي که ميخواد دايمي جنس قاچاق بياره بشينه دقيق حساب کنه اگه از 3بار، 1بارشم از دست بده باز خيلي خيلي به صرفه تر از راه قانونيشه

فکر نمیکنم اینجا جایی باشه که شما این حق رو به خودتون بدید که دیگران رو به روش های غیر قانونی و قاچاق دعوت کنید بعد طرف مشکل براش پیش بیاد بیاد ایجا شروع کنه شکایت کردن . جنس قانونی بیاد هیچ موقع تو گمرک نمیمونه و دلیلی برای موندن تو گمرک نداره . ما کالاهایی که استانداردی نیست رو یکروزه ترخیص میکنیم و تا الان این چیزهایی که شما میفرمایید رو ندیدیم . من نوشته های شما رو ریپورت میکنم ولی امیداورم بن نشید و یادتون باشه اینجا محل آموزش روش های غیر قانونی و خلاف به دیگران نیست دوست عزیز

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
فکر نمیکنم اینجا جایی باشه که شما این حق رو به خودتون بدید که دیگران رو به روش های غیر قانونی و قاچاق دعوت کنید بعد طرف مشکل براش پیش بیاد بیاد ایجا شروع کنه شکایت کردن . جنس قانونی بیاد هیچ موقع تو گمرک نمیمونه و دلیلی برای موندن تو گمرک نداره . ما کالاهایی که استانداردی نیست رو یکروزه ترخیص میکنیم و تا الان این چیزهایی که شما میفرمایید رو ندیدیم . من نوشته های شما رو ریپورت میکنم ولی امیداورم بن نشید و یادتون باشه اینجا محل آموزش روش های غیر قانونی و خلاف به دیگران نیست دوست عزیز
دوست عزيز توهم دنبال سهم خودتي ها :D:D:D
حتما شما بار در حد 20-10$ ترخيص کردي يه روزه :D:D:D:D
شما هم که توصيه مي کني اين جنسو ترخيص مي کني، ضمانت مي کني که سر اين بنده خدا هزار بامبول در نيارن برادران گمرکي
جنس اين بنده خدا که فقط 10 روز طول مي کشه يه جواب آزمايش اتمي بهش بدن ،کالاي الکتريکيه مثلا ... ديگه شما يه روزه ترخيص مي کني اللـــــــــــــــــهو عالم:D
لطفا در زمينه اي که تخصص نداريد حداقل کل کل نکنيد بقيه جريانات فداي سرت دوست من
با ارادتــــــــــــــــــــــــــــــــ

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
بچه ها موقع واردات وسایل استادیو به مشکل برخوردیم با گمرک یبار 800 برابر وسایل اهنگسازی گمرک میخوره خخ تو دوربین مدار بسته رو نمیدونم واقعا چ کنیم
الان مثلا بابت وسایل استادیو ینفرو ترکیه پیدا کردم جنس میاره کیش تحویل میده بدون دردسر و با قیمت خیلی خب

ولی دوربین رو هنوز به نتیجه ای نرسیدم
با این حال ریسکش کمتره گمرکی و خب هر چی گمرک بگیره همون قدر رو قیمت کالا میره ولی خب اینطوری قیمت با بازار باید سنجیده بشه با اینحال ممنون از همتون بابت پیشنهادهاتون

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
دوست عزيز توهم دنبال سهم خودتي ها :D:D:D
حتما شما بار در حد 20-10$ ترخيص کردي يه روزه :D:D:D:D
شما هم که توصيه مي کني اين جنسو ترخيص مي کني، ضمانت مي کني که سر اين بنده خدا هزار بامبول در نيارن برادران گمرکي
جنس اين بنده خدا که فقط 10 روز طول مي کشه يه جواب آزمايش اتمي بهش بدن ،کالاي الکتريکيه مثلا ... ديگه شما يه روزه ترخيص مي کني اللـــــــــــــــــهو عالم:D
لطفا در زمينه اي که تخصص نداريد حداقل کل کل نکنيد بقيه جريانات فداي سرت دوست من
با ارادتــــــــــــــــــــــــــــــــ

dvr - و دوربین استاندارد نمیخواد و یکروزه ترخیص میشه . اینکه ما چطور کار میکنیم قرار نیست به شما توضیح بدم ولی میتونید تشریف بیارید از نزدیک ببنید هم در تهران و هم در شنزن دفتر داریم . حساب یوانی فعال هم داریم هر مقدار خواستید 1 ساعته به هر جای چین حواله میزنیم از اونجا هم یوان داشتنید واریز میکنید اینجا ریال میگیرید . نرخ کانتینر و هواپیمایی برای صادارت و واردات رو زیر نرخ بهتون میدیم . معمولا بهتره ادم ها اگه از چیزی اطلاع ندارن درباره اون مسله صحبت نکنن . من کل صحبتم با شما هست که طبق قوانین فروم قرار نیست شما بیایید اینجا و مردم رو تشویق به کارهای غیر قانونی کنید . مطمعنا افرادی که اینجا سوالاتشون رو میپرسن اطلاعات خیلی زیادی در رابطه با واردات ندارن و قرار نیست هر کی از راه برسه و بهشون راه هایی رو توصیه کنه که اخرش معلوم هست چی میشه .

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
dvr - و دوربین استاندارد نمیخواد و یکروزه ترخیص میشه . اینکه ما چطور کار میکنیم قرار نیست به شما توضیح بدم ولی میتونید تشریف بیارید از . مطمعنا افرادی که اینجا سوالاتشون رو میپرسن اطلاعات خیلی زیادی در رابطه با واردات ندارن و قرار نیست هر کی از راه برسه و بهشون راه هایی رو توصیه کنه که اخرش معلوم هست چی میشه .
دوست عزيز با عرض احتـــــــــــــــــــرام
خدمت شما بايد عرض کنم بنده نه قاچاقچيم نه جايي تبيلغ مي کنم که دوستان جنس قاچاق بيارن و نه از قاچاق آوردن جنس دوستان چيزي عايده من ميشه / شما تو يه زمينه تخصص داريد و بنده تو يه زمينه ديگه ، دوستاني که ميان اينجا سوال مي کنن مطمئنا انتظار دارند که تا حدودي با کليه راه ها براي انجام کارشون آشنا بشن / از اينا بگذريم ولي زياد کار جالبي نيست شما بيايد تهديد کنيد که فلان ميشيد و بن ميشيد و از اين جريانات چون بنده به قصد راهنمايي پاسخ دادم و جنابعالي به قصد تبليغ براي خودتون ، چون من اولين نفري نيستم تو اين انجمن از واژه ي ق ا چ ا ق استفاده مي کنم / دور از جان شما ( يه وقت سوء تفاهم نشه اصلا منظورم شما نيست ) ولي تو منطقه ما به اين جور آدما لقب بسيار جالبي دادند که واقعا برازنده شونه
به هر حال با آرزوي موفقيت براي شما تو هر زمينه اي که هستيد
ارادتــــــــــــــــــــــــــــ

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
دوست عزیز قیمت دوربین اونجا چقدره و اینجا چقدر؟

اختلاف خیلیه.................. حدودا هر دوربین 3الی 4 برابر اختلاف قیمته

دقیق نمیشه گفت
ولی لیست قیمتا رو دارم اگ بشه فردا به سیستمم دسترسی داشتم قیمتها رو میزارم

بالا