برگزیده های پرشین تولز

وب سایتی مانند فیلیمو

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان

یه سوالی برام پیش اومد اون هم اینکه اگر کسی قصد راه اندازی یک وب سایت مانند فیلیمو داشته باشه چه مقدار سرمایه باید در نظر گرفت , مجوز های لازم به کنار با چه هزینه هایی برای این کار باید سر و کله زد ؟ آیا تیم های دوبله برای دوبله ی فیلم و سریال های مد نظر ما همکاری میکنن ؟

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
به شدت اشباع ، نظارتی ، دردسردار و بی ارزش بود
با اومدن رقبای جدی و قانونی در کنار معایب بالا ، داشتن سرمایه سنگین هم بهش اضافه شده !

به نظرم با زیر 10 تومن اصلا سمتش نرید با فرض اینکه بتونید مجوزها رو تهیه بکنید
دوبلر و مترجم زیاده . بحث مالیش مطرحه ! شما پولِ خوب بده چرا کار نکنن
ugly_cafe.gif

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
به شدت اشباع ، نظارتی ، دردسردار و بی ارزش بود
با اومدن رقبای جدی و قانونی در کنار معایب بالا ، داشتن سرمایه سنگین هم بهش اضافه شده !

به نظرم با زیر 10 تومن اصلا سمتش نرید با فرض اینکه بتونید مجوزها رو تهیه بکنید
دوبلر و مترجم زیاده . بحث مالیش مطرحه ! شما پولِ خوب بده چرا کار نکنن
ugly_cafe.gif
از لحاظ مجوز و ... که مشکلی نیست ;) (البته فیلم های غیر مجاز و بدون سانسور هم قرار نمیدیم که کسی بخواد گیری بده)
تنها مشکل بنده هزینه های جانبی هستش
رقیب جدی که فقط نماوا و فیلیمو هستن , اون ها به کنار اگر آدم بتونه ماهی 10 هزار عضو هم بگیره و هر عضو 15 هزار تومن هم حق اشتراک بده میشه ماهی 150 میلیون تومان (تازه با 10 هزار نفر عضو که اگر تبلیغات قوی هم بشه این تعداد میتونه بیشتر و بیشتر بشه)

جایی خوندم فیلیمو 400 هزار عضو داره و هر عضو اگر ماهی 10 تومن هم بده میشه 4 میلیارد تومن درآمد ماهیانه (تازه حق اشتراک ماهیانه رو 25 گذاشته)
حالا ما دنبال 400 هزار نفر نیستیم اما باز 10 تا 20 هزار نفر رو اگر بشه جمع کرد همون هم خوبه , درست میگم ؟

هزینه ی دوبله شما میدونی به چه شکله ؟ یعنی باید فیلم رو ازشون خرید به صورت آماده شده ؟ باید برم سراغ استودیو های دوبله درسته ؟
نقدینگی ما هم چیزی نزدیک به 150 تا 200 میلیون تومان هستش .

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
بحث هزینه نیست، بحث مجوزهای لازم از وزرارت ارشاد، صدا و سیما، سازمان سینمایی و امور سمعی-بصری، حق قرارداد با دفاتر پخش و «ساترا» هست که جسارتا به شما نمیدن. چون مانند بسیاری از مجوزهای دیگه این مملکت ارتباطی به لیاقت یا حتی پول نداره. نیازمند شرایط دیگه ای هست. مجوز سامانه های نمایش مثل فیلیمو و نماوا ربطی به مجوزی که سایت های دانلود قانونی میگیرند نداره. یه پروسه غیر قابل باور داره که اگر مراحلش رو بدونید درجا این ایده رو میبوسید میگذارید کنار.

به شیوه های فرعی امکان راه اندازی بدون حق مالکیت انتشار آثار ایرانی از جمله فیلم، سریال، آثار شبکه نمایش خانگی و محصولات مجازی و به صورت مجزا وجود داره اما موفق نخواهد بود. سایت های بدون مجوز که از دوبلورهای با تجربه برای آثار خارجی استفاده میکنند درآمد خوبی دارند. در واقع داشتند، ولی همون ها هم محدود شدند.

و اینکه جسارتا با سرمایه شما امکان راه اندازی پلتفرم اولیه و استارت به شکل حرفه ای و انتشار چند محصول برای شروع هم شاید وجود نداشته باشه، چه برسه به ادامه کار. همون چند فیلم اندکی هم که بتونید با این سرمایه دوبله کنید به سرعت تو کانال ها و سایت های دیگه لینکش پخش میشه. در کل تصور رقابت با فیلیمو و نماوا مثل تصور رقابت یک فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس با دیجی کالاست.

و سوال همیشگی: شما چه امکاناتی رو قراره به من نوعی بدید که من رو مجاب کنه به جای اکانت فیلیمو و نماوا و... از شما بیام اکانت بخرم؟ چرا باید خودم رو از ده ها هزار محصول اون سایت ها محروم کنم و در سایتی تازه تاسیس اشتراک بگیرم؟ آیا حق امتیاز انحصاری فیلم های ایرانی اکران آنلاین رو دارید؟ آیا امکان خرید حقوق پخش فیلم های خارجی پیش از انتشار رو دارید؟ آیا آرشیو فوق العاده متمایزی از بقیه دارید که آیتم های ویژه (جای دیگه ای پیدا نشه) در اون به وفور پیدا میشه؟ اینها سوالاتی هست که برای شروع باید پرسیده بشه.

پس راه حل چیه؟ آیا هیچ شانسی وجود نداره؟ چرا وجود داره ولی نیازمند خلاقیت هست. مثلا مدتی پیش سایتی به طور تخصصی همین سرویس رو پیاده کرد فقط برای فیلم های کوتاه و سایتی دیگه به طور تخصصی فقط فیلم های مستند و سامانه ای هم برای تئاترهای تصویربرداری شده فراهم شد. یعنی 3 محتوای جذاب که فیلیمو و نماوا کمتر روشون سرمایه گذاری کرده بودند. چون هر سه سایت میدونستن امکان رقابت در حالت عادی براشون فراهم نیست مبنا رو بر عرضه چیزی که قبلا وجود نداشته یا کم بوده گذاشتند. پس شما باید ببینید چه امکانات خاصی رو میخواید ارائه بدید یا اصلا میتونید ارائه بدید که مشتری بیاد سمت سایت شما.

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هزینه طراحی سایت تا 40 میلیون، زیرساخت ها و هزینه سرور تا 100 میلیون/.
مجوز هم که با خودتون!

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
از لحاظ مجوز و ... که مشکلی نیست ;) (البته فیلم های غیر مجاز و بدون سانسور هم قرار نمیدیم که کسی بخواد گیری بده)
تنها مشکل بنده هزینه های جانبی هستش
رقیب جدی که فقط نماوا و فیلیمو هستن , اون ها به کنار اگر آدم بتونه ماهی 10 هزار عضو هم بگیره و هر عضو 15 هزار تومن هم حق اشتراک بده میشه ماهی 150 میلیون تومان (تازه با 10 هزار نفر عضو که اگر تبلیغات قوی هم بشه این تعداد میتونه بیشتر و بیشتر بشه)

جایی خوندم فیلیمو 400 هزار عضو داره و هر عضو اگر ماهی 10 تومن هم بده میشه 4 میلیارد تومن درآمد ماهیانه (تازه حق اشتراک ماهیانه رو 25 گذاشته)
حالا ما دنبال 400 هزار نفر نیستیم اما باز 10 تا 20 هزار نفر رو اگر بشه جمع کرد همون هم خوبه , درست میگم ؟

هزینه ی دوبله شما میدونی به چه شکله ؟ یعنی باید فیلم رو ازشون خرید به صورت آماده شده ؟ باید برم سراغ استودیو های دوبله درسته ؟
نقدینگی ما هم چیزی نزدیک به 150 تا 200 میلیون تومان هستش .
ضرب و تقسیم درآمد که کاری نداره
منم میگم شما 20 هزار عضو بگیر ماهی 20 تومن بیر میشه ماهی 400 تومن
خوب چطوری میتونی بهش برسی؟

ببین من آدم منطقی ای هستم . نه امید الکی میدم نه نا امید میکنم . صحبتامو با دقت بخون ، پشتش تجربست و میخوام جلوی هدر رفتن سرمایتون رو بگیرم وگرنه تصمیم با خودتونه:

به نظر خودت فیلیمو و نماوا اجازه میدن کسی به راحتی رشد بکنه و درآمدشون کم بشه ؟
بعد شما میخوای با 150 تا 200 تومن که به اندازه درآمد 1 هفته فیلیمو و نماواهستش دقیقا کار اونا رو انجام بدی ؟!

یه واژه ای به اسم " انحصار طلبی " یا " مافیا " نه فقط توی ایران بلکه توی هر کشور آزادی وجود داره و جلوی رقابت مشابه رو میگیره . شما هرچقدر هم آشنا و پارتی و رابطه داشته باشی خیالت راحت به مجوز نمیرسی ! اگه مجوز هم بهت بدن ، مطمئن باش توی کمترین زمانی که فکرشو بکنی سایتو میفرستن رو هوا ! یه چیزی برات در میارن که اجازه فعالیت رو از شما بگیره !
وقتی گفتم با سرمایه زیر 10 تومن بهش فکر هم نکنید ، منظورم 10 میلیارد تومن بودش ! فکر کنم شما فکر کردید میگم زیر 10 میلیون تومن !

جدای از قضیه انحصار ، شما باید مشتری جذب بکنی . من اشتراک فیلیمو رو دارم . فیلم بدون سانسور بخوام بگیرم ، از سایت های دانلود فیلم که رایگان هستن استفاده میکنم . واقعا مشکلی بابت فیلم ندارم .
اگه قرار باشه آرشیو فیلم های شما و کیفیتشون دقیقا با فیلیمو برابر باشه ، 5 تا دلیل بیار که من رو مجاب بکنه بیام از سایت شما استفاده بکنم ;)
هزینه اشتراک ماهیانه فیلیمو هم زیاد نیست که بخوای از این طریق مشتری جذب بکنی . 5 تومن تخفیف اشتراک ماهیانه جذابیتی ایجاد نمیکنه . اگه اشتراک فیلیمو ماهی 200 تومن بود و شما ماهی 100 میگرفتی با همون آرشیو ، این میتونست یه دلیل باشه !
تو فیلیمو به محض اومدن فیلم جدید ، سریع روی سایت با کیفیت بالا قرار میگیره . زمانی که حوصله دانلود نداشته باشم و سانسور روی محتوای اون فیلم تاثیر نداشته باشه ، از همون فیلیمو میبینم

شما باید یه سایت سفارش بدی ، 3 نفر هم استخدام بکنی ( 2 ماه بهشون حقوق بدی ) ، 2 ماه هزینه سرور رو بدی ، یه دفتر رهن و اجاره بکنی ( 40 متر ) اون 200 تومن رفته ! یعنی با 200 تومن فقط میتونی 2 ماه ادامه بدی بدون در نظر گرفتن تبلیغات ، هزینه مجوز ، شیرینی ها ، دوبله و زیرنویس و ... ! بعدش چی ؟ کار حرفه ای با مجوز اینطوریه . قرار نیست شما با یکی دیگه بشینید پشت سیستم و فیلم آپلود بکنید . باید نیروی فنی و برنامه نویس داشته باشید برای توسعه سایت . چون ثبت شده و با مجوز هستید یه حسابدار پاره وقت میخواید برای امور مالی قانونی ، نیرومیخوای برای آپلود فیلم ها ، نیرو میخوای برای تبلیغات حرفه ای . کارای خورده ریز هم که چون اوله کاره با خودتون .

برای فیلم های ایرانی باید هزینه پرداخت بکنید که اجازه پخش بگیرید . اگه تعداد مخاطبین شما کم باشه اصلا ارزش نداره که بخواید این کار رو بکنید !!!
برای فیلم های خارجی هم دوبله و زیرنویسه . در هر صورت برای دوبله و زیر نویس به ازای هر فیلم باید مبلغی رو پرداخت بکنید و فیلم رو دوبله شده دریافت بکنید و یا زیرنویس رو به شما بدن . فیلمی که دوبله شده روی فیلیمو و نماوا هستش ، اون رو نمیتونید استفاده بکنید ! باید دوبله خودتون رو سفارش بدید . به خاطر اینکه مجوز دارید . اما بازم این رو نمیتونم بفهمم که چرا فیلمی رایگانش هست با زیرنویس و یا حتی دوبله ، روی فیلیمو هم هست زیرنویس یا دوبله ، چرا باید مخاطب جذب سایت شما بشه ! تنها حالتش اینه تبلیغات سنگین بکنید ، فراتر از تبلیغات فیلیمو و نماوا ! یعنی تبلیغات تلویزیونی ، بیلبورد ، تبلیغات محیطی و آنلاین اونم توی سایت های درست حسابی که اگه با هزینه های همچین تبلیغاتی آشنا باشید ، باید بدونید زیر ماهی 500 میلیون غیر ممکنه !
به عنوان مثال فیلیمو یه بیلبورد روی اتوبان ستاری جلوی کوروش داره که همیشه اونجا هستش . شما روزی 10 میلیون همین یه بیلبورد رو حساب بکنی ، ماهی 300 میلیون همین یدونه بیلبورد برای فیلیمو آب میخوره . شما باید بیشتر از اونا تبلیغ بکنی که رقم نجومی میشه . واسه همین میگم 10 میلیارد لازم دارید که بتونید حداقل 1 ماه بدون اتکا به درآمد مستقیم ادامه بدید و جایی برای خودتون باز بکنید !

اینارو گفتم که بدونید شاید 10% هزینه های این کسب و کار فقط هزینه دوبله و زیرنویس باشه که فکر شما رو مشغول کرده ولی 90% هزینه های تبلیغات ، سرور ، نیروهای فنی ، توسعه ، هزینه های پنهان و ... هستش !
شما فرض بکن تا 1 سال هیچ درآمدی نداری و فقط باید هزینه ها رو از جیب بدی ( جدای از مجوز ) . این مقدار سرمایه حداقل سرمایه مورد نیاز شماست .

شما همین سرمایه رو روی یه مدل دیگه کسب و کار سرمایه گذاری بکنی احتمال موفقیت خیلی بیشتره و این همه دردسر هم نداره ! اگه دوست داری در زمینه فیلم باشه ، حوزه های دیگه رو واردش بشو نه فیلم و سریال هایی که همه جا هستش و شدیدا اشباع شده . اگه هم صرفا نمیخوای در رابطه با فیلم و سریال باشه ، کسب و کارهای آنلاین و آفلاین زیادی هستش که میتونید واردش بشید . من ماهی 3 تومن به غیر از هزینه های مربوط به خودرو و کسب و کارم خرج میکنم که فقط 20 هزار تومنش سهم فیلیمو هستش !

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
به فرض داشتن مجوز ها و غیره برای اینکار باید ارشیو بسیار قوی داشته باشی
تک تک فیلمهای ایرانی و سریالهای ایرانی که فیلیمو و نماوا میزاره رو خریده از تهیه کننده خیلیاشون ممکنه انحصاری خریده باشه
حالا شما بخوای یک سوم ارشیو فیلمهای فیلیمو رو هم از تهیه کننده بخری مبلغی بالای چند میلیارد میشه
هزینه تبلیغات و غیره به کنار

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
چه سوال عجیبی! . به هر حال بی دلیل نیست که این دوتا بی رقیب موندن . مطمئنا افراد دیگه ای هم مثل شما بودن که پیگر رقابت با فیلیمو-نماوا بودن ولی نتونستن .

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
ضرب و تقسیم درآمد که کاری نداره
منم میگم شما 20 هزار عضو بگیر ماهی 20 تومن بیر میشه ماهی 400 تومن
خوب چطوری میتونی بهش برسی؟

ببین من آدم منطقی ای هستم . نه امید الکی میدم نه نا امید میکنم . صحبتامو با دقت بخون ، پشتش تجربست و میخوام جلوی هدر رفتن سرمایتون رو بگیرم وگرنه تصمیم با خودتونه:

به نظر خودت فیلیمو و نماوا اجازه میدن کسی به راحتی رشد بکنه و درآمدشون کم بشه ؟
بعد شما میخوای با 150 تا 200 تومن که به اندازه درآمد 1 هفته فیلیمو و نماواهستش دقیقا کار اونا رو انجام بدی ؟!

یه واژه ای به اسم " انحصار طلبی " یا " مافیا " نه فقط توی ایران بلکه توی هر کشور آزادی وجود داره و جلوی رقابت مشابه رو میگیره . شما هرچقدر هم آشنا و پارتی و رابطه داشته باشی خیالت راحت به مجوز نمیرسی ! اگه مجوز هم بهت بدن ، مطمئن باش توی کمترین زمانی که فکرشو بکنی سایتو میفرستن رو هوا ! یه چیزی برات در میارن که اجازه فعالیت رو از شما بگیره !
وقتی گفتم با سرمایه زیر 10 تومن بهش فکر هم نکنید ، منظورم 10 میلیارد تومن بودش ! فکر کنم شما فکر کردید میگم زیر 10 میلیون تومن !

جدای از قضیه انحصار ، شما باید مشتری جذب بکنی . من اشتراک فیلیمو رو دارم . فیلم بدون سانسور بخوام بگیرم ، از سایت های دانلود فیلم که رایگان هستن استفاده میکنم . واقعا مشکلی بابت فیلم ندارم .
اگه قرار باشه آرشیو فیلم های شما و کیفیتشون دقیقا با فیلیمو برابر باشه ، 5 تا دلیل بیار که من رو مجاب بکنه بیام از سایت شما استفاده بکنم ;)
هزینه اشتراک ماهیانه فیلیمو هم زیاد نیست که بخوای از این طریق مشتری جذب بکنی . 5 تومن تخفیف اشتراک ماهیانه جذابیتی ایجاد نمیکنه . اگه اشتراک فیلیمو ماهی 200 تومن بود و شما ماهی 100 میگرفتی با همون آرشیو ، این میتونست یه دلیل باشه !
تو فیلیمو به محض اومدن فیلم جدید ، سریع روی سایت با کیفیت بالا قرار میگیره . زمانی که حوصله دانلود نداشته باشم و سانسور روی محتوای اون فیلم تاثیر نداشته باشه ، از همون فیلیمو میبینم

شما باید یه سایت سفارش بدی ، 3 نفر هم استخدام بکنی ( 2 ماه بهشون حقوق بدی ) ، 2 ماه هزینه سرور رو بدی ، یه دفتر رهن و اجاره بکنی ( 40 متر ) اون 200 تومن رفته ! یعنی با 200 تومن فقط میتونی 2 ماه ادامه بدی بدون در نظر گرفتن تبلیغات ، هزینه مجوز ، شیرینی ها ، دوبله و زیرنویس و ... ! بعدش چی ؟ کار حرفه ای با مجوز اینطوریه . قرار نیست شما با یکی دیگه بشینید پشت سیستم و فیلم آپلود بکنید . باید نیروی فنی و برنامه نویس داشته باشید برای توسعه سایت . چون ثبت شده و با مجوز هستید یه حسابدار پاره وقت میخواید برای امور مالی قانونی ، نیرومیخوای برای آپلود فیلم ها ، نیرو میخوای برای تبلیغات حرفه ای . کارای خورده ریز هم که چون اوله کاره با خودتون .

برای فیلم های ایرانی باید هزینه پرداخت بکنید که اجازه پخش بگیرید . اگه تعداد مخاطبین شما کم باشه اصلا ارزش نداره که بخواید این کار رو بکنید !!!
برای فیلم های خارجی هم دوبله و زیرنویسه . در هر صورت برای دوبله و زیر نویس به ازای هر فیلم باید مبلغی رو پرداخت بکنید و فیلم رو دوبله شده دریافت بکنید و یا زیرنویس رو به شما بدن . فیلمی که دوبله شده روی فیلیمو و نماوا هستش ، اون رو نمیتونید استفاده بکنید ! باید دوبله خودتون رو سفارش بدید . به خاطر اینکه مجوز دارید . اما بازم این رو نمیتونم بفهمم که چرا فیلمی رایگانش هست با زیرنویس و یا حتی دوبله ، روی فیلیمو هم هست زیرنویس یا دوبله ، چرا باید مخاطب جذب سایت شما بشه ! تنها حالتش اینه تبلیغات سنگین بکنید ، فراتر از تبلیغات فیلیمو و نماوا ! یعنی تبلیغات تلویزیونی ، بیلبورد ، تبلیغات محیطی و آنلاین اونم توی سایت های درست حسابی که اگه با هزینه های همچین تبلیغاتی آشنا باشید ، باید بدونید زیر ماهی 500 میلیون غیر ممکنه !
به عنوان مثال فیلیمو یه بیلبورد روی اتوبان ستاری جلوی کوروش داره که همیشه اونجا هستش . شما روزی 10 میلیون همین یه بیلبورد رو حساب بکنی ، ماهی 300 میلیون همین یدونه بیلبورد برای فیلیمو آب میخوره . شما باید بیشتر از اونا تبلیغ بکنی که رقم نجومی میشه . واسه همین میگم 10 میلیارد لازم دارید که بتونید حداقل 1 ماه بدون اتکا به درآمد مستقیم ادامه بدید و جایی برای خودتون باز بکنید !

اینارو گفتم که بدونید شاید 10% هزینه های این کسب و کار فقط هزینه دوبله و زیرنویس باشه که فکر شما رو مشغول کرده ولی 90% هزینه های تبلیغات ، سرور ، نیروهای فنی ، توسعه ، هزینه های پنهان و ... هستش !
شما فرض بکن تا 1 سال هیچ درآمدی نداری و فقط باید هزینه ها رو از جیب بدی ( جدای از مجوز ) . این مقدار سرمایه حداقل سرمایه مورد نیاز شماست .

شما همین سرمایه رو روی یه مدل دیگه کسب و کار سرمایه گذاری بکنی احتمال موفقیت خیلی بیشتره و این همه دردسر هم نداره ! اگه دوست داری در زمینه فیلم باشه ، حوزه های دیگه رو واردش بشو نه فیلم و سریال هایی که همه جا هستش و شدیدا اشباع شده . اگه هم صرفا نمیخوای در رابطه با فیلم و سریال باشه ، کسب و کارهای آنلاین و آفلاین زیادی هستش که میتونید واردش بشید . من ماهی 3 تومن به غیر از هزینه های مربوط به خودرو و کسب و کارم خرج میکنم که فقط 20 هزار تومنش سهم فیلیمو هستش !
به فرض داشتن مجوز ها و غیره برای اینکار باید ارشیو بسیار قوی داشته باشی
تک تک فیلمهای ایرانی و سریالهای ایرانی که فیلیمو و نماوا میزاره رو خریده از تهیه کننده خیلیاشون ممکنه انحصاری خریده باشه
حالا شما بخوای یک سوم ارشیو فیلمهای فیلیمو رو هم از تهیه کننده بخری مبلغی بالای چند میلیارد میشه
هزینه تبلیغات و غیره به کنار
چه سوال عجیبی! . به هر حال بی دلیل نیست که این دوتا بی رقیب موندن . مطمئنا افراد دیگه ای هم مثل شما بودن که پیگر رقابت با فیلیمو-نماوا بودن ولی نتونستن .

حرف شما دوستان کاملا درسته , ولی ما قصدمون رقابت با فیلیمو و .... نیست , حتی برای شروع به حق پخش فیلم های ایرانی هم فکر نکردیم و راستش هم تصمیمی نداریم برای این کار (در ابتدا) , ما قصد داریم با فیلم و سریال های خارجی مدنظرمون بتونیم برای خودمون بیایم بالا (نه حالا در حد 400 هزار کاربر) یکی از شما دوستان فرمودین فیلیمو آرشیو کاملی داره و ... , من از 10 سالگی توی فیلم و سریال بزرگ شدم و باید بگم که آرشیو این دو وب سایت خیلی هم کامل نیست (بد هم نیست ولی میتونست خیلی بهتر باشه , نماوا که اصلا درمقابل فیلیمو عددی نیست اما پابرجا مونده) خیلی سریال ها و مستند ها و مسابقات جالب خارجی هست که هیچکدوم در این وب سایت پیدا نمیشه , ماشالله تو ایران هم که حق کپی رایت فیلم و برنامه های خارجی هیچ ارزشی نداره و میشه قرار داد .

فرمودین که این دو وب سایت نمیزارن کسی باهاشون رقابت کنه و ... این حرف 100% و کاملا درسته اما به چه شرط ؟ به شرطی که یه آدم معمولی مجوز گرفته باشه (که به یک فرد معمولی امکان نداره همچین مجوزی داده بشه) , قبول کنید زیر و بم مجوز به این بستگی داره که چه کسی مجوز رو بگیره . آره خود بنده اگه برم بگیرم دو روزه سایت بسته میشه به یه بهونه ای , اما اگر یکی از آقازاده های عزیز بره دنبال مجوز , همه میدونیم که برای این ها کار نشد نداره (باید وصل باشی تا بزارن خوب پول در بیاری)

دفتر کار داریم (تهران - زعفرانیه) , پرسنل داریم , برای تبلیغات با چندین چهره ی محبوب اینستاگرام هماهنگ کردیم و از الان اوکی رو گرفتیم برای همکاری (البته تبلیغات گسترده تر خواهد بود)

الان تنها مشکل ما پیدا کردن یک تیم دوبله ی حرفه ای هستش و همینطور برآورد هزینه ی دوبله ی فیلم و سریال و مستند و ....
حتی نمیدونم چه استودیویی برای دوبله و .... خوبه . در گوگل 3 تا استودیوی دوبله پیدا کردم که باید تماس بگیرم ببینم اصلا چی میگن : همکاری میکنن , هزینه ها به چه شکله و ...

من تنها مشکلم تیم دوبله ی حرفه ای هستش و هزینه ی دوبله و ...

mahdi41872

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام

طراحی سایت و اپیلیکیشن مشابه فیلیمو پذیرفته می شود .

جهت دریافت دمو ، نمونه اجرا شده توسط ما و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلگرام : https://t.me/webazin1 | https://t.me/webazin

شماره های تماس : 09109909006 – 7

ثابت : 03136261556 – 7

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام دوستان

یه سوالی برام پیش اومد اون هم اینکه اگر کسی قصد راه اندازی یک وب سایت مانند فیلیمو داشته باشه چه مقدار سرمایه باید در نظر گرفت , مجوز های لازم به کنار با چه هزینه هایی برای این کار باید سر و کله زد ؟ آیا تیم های دوبله برای دوبله ی فیلم و سریال های مد نظر ما همکاری میکنن ؟

فکر رقابت با فیلیمو به کلی از سرت بکن بیرون رفیق !
سعی کنی رو خلاء ها کار کنی

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
به نظرم اگه قصد شروع دارید هزینه آنچنانی روی تبلیغات نکنید (چون بودجه‌اتون محدوده) در عوض بیشتر روی بازدید گرفتن از گوگل کار کنید.
به عنوان مثال فیلم‌های تاپی که قراره در آینده اکران بشند و فکر می‌کنید که میزان سرچ بالایی داشته باشند (مثلاً ماموریت غیرممکن 7) رو از چندین ماه قبل شروع کنید به سئو کردن تا حداقل در زمان اکران در صفحه‌ی اول باشید.
به مرور سراغ کلمه‌های سخت‌تر و پر رقابت‌تر مثل "دانلود فیلم" هم برید، اگه بتونید این کلمه رو بگیرید 50 درصد راه رو رفتید. من سایت فیلم ندارم ولی تخمین میزنم این کلمه بیشتر از 100 هزار در روز ایمپرشن داشته باشه، با CTR چهل درصد، روزانه نزدیک به 40 هزار آیپی خواهید داشت که قطعاً نسبت به سایر روش‌ها خیلی خیلی به صرفه‌تره.
حداقل یک سالی هم به صورت رایگان کار کنید تا کاربر وفادار به دست بیارید.
همچنین وبسایت به تنهایی کافی نیست، به نظرم سرمایه گذاری بیشتر روی اپ اندرویدی و IOS بکنید.
در ضمن بدونید که تنها رقیب شما نماوا و فیلمو نیستند، رقیب‌های تازه نفسی برای این بازار داره پیدا میشه.

در کل آرزوی موفقیت براتون دارم و امیدوارم که روزی تاپیک موفقیتتون رو بخونم.

• Like
Reactions: hsn

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوست عزیز بیش از 1500 تا فیلم و سریال سانسور اختصاصی شده که زحمت تیم خودمونه
از شانسه خوبه شما قصد فروش داریم و میتونید بدون تگ ازمون بخرید و شمارو کلی جلو میندازه
اگر خواستید پ خ بدید

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
دوستانی که سبدهای پرقدرت سهام می خواهند می توانند به کانال سهامدار ایرانی در تلگرام مراجعه کنند

بالا