برگزیده های پرشین تولز

يك مشكلِ خيلي بزرگ ، همه عكس هام پاك شده..تروحدا كمككككك

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان
اولا شرمنده اگه تو بحثتون فضولي ميكنم
خب دوستان فكركنم اين ويروسي كه ميگين اسمش New Folder هست يه ورمه
و فايلهاي JPG رو آلوده نميكنه و فقط اونهارو پاك يا دليت ميكنه
واينكه يه آنتي ويروس به نام ...Avast
هست كه اين ورم رو ميشناسه و پاك ميكنه
====
حالا واسه برگردوندن عكسهاي پاك شده تون اگه از نرم افزار Recovery My Files استفاده كنيد شايد عكسهاتون رو

برگردونه چون اين مشكل واسه من پيش اومد و همه عكسهاي رو حافظه موبايلم رو كه ميخواستم
رو كامپيوتر بريزم پاك كرد و با اون نرم افزار حاقل هفتاددرصدشون برگشت
اميدوارم گفته هام مفيدواقع شه

با آرزوي موفقيت واسه شما

سلام دوستِ عزيز ممنون كه راهنماييم كرديد ، ميشه اسم آنتي ويروس رو كامل بفرمائيد؟ تشكر

به نقل از mostafanew :
رسته. منم نرم افزار Recovery My Files رو بهش دادم امتحان كنه.
اصلا ربطي به ويرويس New Folder نداره. حتما يكي عكساشو delete كرده يا اتفاقي دستش خورده حذف شد اين ويرويس انقد خطرناك نيست كه فايل delete كنه. مگر اينكه سربه سرش بذاري
مرسي از اينكه هميشه شما بهم لطف داريد كمكم مي كنيد، امكان نداره اتفاقي دستم خورده باشه و پاك كرده باشه ...كامپيوترم تا وقتي آنتي ويروس نداشت و NEw Folder راحت :D خرابكاريش رو مي كرد هيچ عكسي پاك نميشد..به محض اسكن كردن ديدم بــههههلهههه چه گندي بالا اومده :(

به نقل از peyman13618 :
يكي از دوستاي منم همين مشكل رو پيدا كرد با ويروسي شدن. با پاندا ويروس كشي كرد بعد با recovery my files تونست اكثر عكس ها رو برگردونه. فولدر ها هم مخفي كرده بود با حجم 37كيلوبايت.
آقا سلام...ممنون از اينكه كمكم كرديد ، راستش هنوز عكسهام رو نتونستم برگردونم!!!
اما روشي كه فرموديد رو امتحان مي كنم حتما چشم ،
بله دقيقااااااا همينطوريه ايوللللل دقيقاااااااااا :p همه فولدر ها مخفي و با حجم 37 كيلوبايت كه از توي اينترنت آپشن فايلها رو نمايش ميدم ميبينم كه فرمتِ فولدرهايي كه روشون كليك كردم شده Aplication و سيستمي شدند..
اون دوستتون چي كار كرد؟ تونست همه ي اين مشكلات رو حل كنه؟ چطوري؟ اگه ميشه توضيح بديد ممنون ميشم :)

به نقل از mostafanew :
اين دوستمون فايلهاش رو با موفقيت برگردونده و حالا ما رو فراموش كرده! من لينك دانلود رو بهش دادم. ديگه خبري ازش نيست. عجب! حتي يكي تشكر هم نكرد.
بله آقا مصطفي اگه اشتباه نكنم لينك دانلود رو بهم دادند و خيلي براي من زحمت كشيدند و لطف كردند جدي عرض مي كنم ، در ضمن من مشكلم هنوز حل نشده و كافيه شما زير پات رو نيگاه كني ميبيني ما هنوز هستيم و نرفتيم و هنوز مزاحمِ شما و بقيه ي دوستان هستيم...من نميدونم با چه زبوني تشكر كنم ... اما دوستان من هنوز عكسهام برنگشته ، روز به روز به مشكلاتِ سيستمم داره اضافه تر ميشه....خيلي اعصابم خرابه...اطلاعاتِ خودم به درك بايد خيلي از عكسهاي برادرم كه عكاسه رو برگردونم...جونِ هركسي كه دوستش داريد به دادم برسيد...به خدا منم روزي هستش جبرانِ زحماتتون رو بكنم به هر نحوي كه بتونم
تا الان هركسي بهم لطف كرده سپاسگذارشم!
تشكر
آي دي ياهوي من : Mortezanu
ممنون ميشم كمكم كنيد همچنان:blush:

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
با Recovery My Files راحت فايلها رو برمي گردونه
smilingsmiley.gif

بالا