برگزیده های پرشین تولز

پرداخت در محل ممنوع! با پست همکاری نکنید! ضرر میکنید

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
داداش دقیقا همینه ممنون از این توضیحات عالی و بجا
من خودم فروشنده هستم یه کاسب نقد باید بخره و نقد بفروشه تا سود کنه
من یک هفته پولم اینور اونور بشه ضرر میدم چه برسه به یک ماه
برای یک فروشنده خواب پول و خواب جنسش خیلی مهمه

samir2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطالب مفیدی بود اما چند مورد است از قلم انداختید .
فروشگاه داران در همه نوع قشر هستند برخی فروشگاه داران هستند که جنسی که می فروشند لازم است تا سریعتر پولش نقد شود تا بتوانند سایر اقلام کم خود را پوشش بدن اما این فروشندگان بهتر است از سیستم خرید پستی استفاده نکنند که این هم بسته به نگرش مشتری فرد دارد .
اما استفاده از سیستم خرید پستی یک شرط دارد که اگر فروشگاهی می خواهد از این سیستم استفاده نماید بایستی هزینه ای را اضافه بر سازمان به عنوان سرمایه در گردش نگهدارد تا بتواند از این سیستم استفاده نمایند . لذا من به عنوان فروشنده ماهیانه مبلغ 500 تومان سرمایه در گردش دارم که به عنوان خرید اینترنتی استفاده می کنم و براش یک ماه پروسه زمانی در نظر گرفتم تا تسویه شود . اینجوری 50 درصد مشتریان من بیشتر شده هر چند خرید های نقدی من بیبشتره
در این سیستم ضرر است ولی نزدیک 50 به 50 روی مشتریان اثر دارد چون خیلی از مشتریان هستند که اعتمادی به خرید نقدی ندارند و دوست دارند خرید پستی کنند حتی اگربه نفع فروشنده نباشد . لذا فروشندگان بین آتیش و آب هستند حال بخواهید یا نخواهید سیستم بازار ایران این سایت که بایستی با هر سازش رقصید و دم نزد چون وضیعت بازار و خرید مثل سابق نیست و هزینه ها واقعا بالا رفته و مشتریان هم در واریز هزینه نقدی خیلی محتاط هستند .
یکی از روش های من برد با تهدید است در تبدیل خرید پستی به نقدی این است که به مشتری زنگ می زنم و تهدید می کنم که این بسته براش ارسال نمی شود چون با شرکت سرویس دهنده و اداره پست مشکل داریم لذا به سیستم خرید پستی ترتیب اثر نمی دیم در عوض اگر خواستین ااین محصول را تهیه کنید می توانید هزینه بسته را منهای هزینه پستی واریز نقدی کنید تا برای شما ارسال شود . این رویه 80 درصد اثر دارد و شما می توانید خرید های پستی را نقدی کنید بدون دردسر

بی نام...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تو این زمینه تجربه ای ندارم یعنی در زمینه فروشندگی با حرفای شمام موافقم ولی در صورتی که به فروشنده اعتماد داشته باشم
من خرید اینترنتی چندبار انجام دادم. یکبار محصول اصلا دستم نرسید!! هر چقدم باهاشون تماس گرفتم کسی پاسخو نبود چون خرشون از پل رد شده. چون مبلغ خیلی زیادی نبود من بیخیالش شدم. ولی شما فکر کنید اگر در روز فقط سر ده نفر خریدار مثل من کلاه بره این رقم های پایین در ماه تبدیل به چه رقم های خیلی کلانی خواهد شد.
ولی با این حال اگه بازم نیاز ضروری به محصولی داشته باشم مجبور میشم بصورت آنلاین پرداختمو انجام بدم. با امید به اینکه مشکلات قبلی برام پیش نیاد. چاره ای نیست.

samir2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا خرید شما در مورد چه محصولی بود ؟
ولی همیشه فروشگاه های معتبر از نوع سایت و نوع خدماتی که می دهند مشخصه در ضمن نماد اعتماد هر فروشگاه هم می تونه کمک کنه می تونید از سایت خود نماد فروشگاه های معتبر را پیدا کرده و خرید کنید .

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
خرید اینترنتی هر وقت کردم به ضررم تموم شده و جنس بنجل بهم انداختن. خرید فقط از چند سایت معتبر ایرانی و بازارچه پی تی فقط اطمینان داره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
مزایایی خرید نقدی:
1- پول همیشه دست شما خواهد بود. هر موقع مشتری خرید کرد با کمال احترام بسته را ارسال میکنی . پول کالا دستت هست و میتوانی جایگزین کنی )
2- پول سودت دست خودته و عشق و حال میکنی
3- بسته سریع دست مشتری میرسه
4- مشتری دایم پیدا میکنی
5-سود 5 درصد و یا 10 درصد به شرکت واسطه نمیدهی (سود واسطه های پستی من 50 میلیون در سال است) هیج کاری هم نمیکنند
6- برگشتی کالا هم نداری یعنی سالی 50 میلیون جلو هستی
7-کالات گم نمیشه
8- مشتری که نقدی خرید میکنه یعنی کالا رو 100 درصد میخواهد
9- همه سایتهای بزرگ خرید نقدی دارند و نه پرداخت در محل
10- خرید نقدی موجب سود دهی به شما میشه
11- فروشت کم میشه اما سودت 5 برابره!
12-به رقم 50 میلیون برگشتی سال و 50 میلیون سود واسطه های پستی توجه کنید . یعنی 100 میلیون الکی کار میکنید برای جیب آنها !!!!!!!!:puke:
13- ارزش دادن به وقت و عمرتان
سلام من قصد دارم در آینده نزدیک یه فروشگاه آنلاین بزنم
با توجه به حرفهای شما که به نظرم درست و منطقی میاد اگه بخوام فروش نقدی بذارم ...خریدار که پول رو واریز میکنه از طریق درگاه بانکی اینترنتی فیش واریز به دستش میرسه؟
و اینکه بعد واریز وجه بسته رو چطور به دستش برسونم ؟؟؟ حضورا ببرم اداره پست ؟؟

من هم کلا سیستم پستی رو بستم
چیزی جز اعصاب خوردی نداشت
====================
مثل خر ما کار کنیم - بعد شرکتهای واسط بیان 5 درصد 10 درصد بگیرن که چی بشه
جنسهایی که سود کمی داشتن و جا گیر بودن را از سیستم حذف کردیم
اومدیم حساب کردیم دیدیم بعد از 6 سال کار با شرکتای پرداخت محل
دیدیم فایده نداره و بروکراسی اداریش زیاده
یک دفتر گرفتم و درگاه هم ایجاد کردیم
چون نزدیک 60 درصد مشتریها تهرانی هستند
شهرستانی ها هم انلاین واریز میکنن
از موقعی هم که سیستم پرداخت پستی رو جمع کردیم و دفتر زدیم
درامد و مشتریان بیشتر شده است
کلا سیستم های پستی باید جمع کنن بروند پی کارشون / مفت مفت میخورن که چی بشه / خودمون میخوریم / تخفیف میدیم مشتری بخوره
یعنی هرکی بخواد درگاه داشته باشه باید دفتر بگیره؟ (منظور از دفتر ;دفتر حسابداری هست یا ...؟) ممنون میشم یه توضیحی بدی

mohamadedis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سیستم COD مخصوصا برای سی دی افتضاحه. مواظب باشید

hamidgame

Registered User
لایک‌ها
66
والا بنده هم همین مشکلو با شرکت پست داشتم تا جایی که مجبور شدم فروشگاه رو ببندم , من پارسال این کارو کردم . یکی نبود بگه برادر من , ما بسته رو میفرستیم که پولش بیاد دوباره بسته جدید بفرستیم ولی میرفت دو ماه تا سه ماه دیگه پولش میومد و طی این مدت من مجبور میشدم کلی سفارش هام رو کنسل کنم یعنی سود که نکردم هیچ ضرر هم میکردم . خریدار یک هفته نشده زنگ میزد میگفت بسته رسیده ولی فلان مشکل داشته منم میرفتم تو پنل میدیدم هنوز ارسال شده است و پیغام میدادم میگفتن هر وقت وصول بشه تغییر وضعیت داده میشه . پول بعد دو ماه وصول میشد حالا یک هفته هم الاف شرکت واسطه بودیم که واریز کنه . به قول دوستمون تا پول دست آدم بیاد باس از هفت خان رستم بگذره. به طور کلی اصلا قرارداد با پست پیشنهاد نمیشه .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
در صورت خرید نقدی بازم از پست استفاده میشه یعنی بازم پست استفاده میبره بیشتر از حقش :(

mohammad8814

Registered User
لایک‌ها
16
در صورت خرید نقدی بازم از پست استفاده میشه یعنی بازم پست استفاده میبره بیشتر از حقش :(
بله بازم از پست استفاده ميشه ولي هزينه ارسال نصف ميشه يعني من بسته سفارشي رو فقط با 2500 تومن مي فرستم و پيشتاز 4500 درحالي كه تو خريد پستي بايد دوبله مشتري پول بده پس هم به نفع مشتريه هم به نفع من فروشنده

search-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیستم COD مخصوصا برای سی دی افتضاحه. مواظب باشید

واقعا هم همینجور هستش
من نزدیک 5 سال با cod پست کار کردم
با شرکت "فرستنده" 2 سال شروع کردم ، "پارس پیک" 1 سال و بعد 2 سال "هموار"
در آخر با کلی برگشتی و مفقود شدن بسته و بازشدن 80% بسته ها و ...
اینقدر داستان ها واسم پیش اومد که نگو

آخر هم هیچی به هیچی
450.000 از هموار طلب داشتم و 180.000 از فرستنده، بعد 2 سال آخر هم پولم رو بهم ندادن
چرا؟ 15 تا از بسته هام گم شده بود. در طی 1 سال
کجا بود معلوم نبود!!!!!!! نه دست مشتری بود نه برگشت خورده بود

من همه بسته هام رو با پست میفرستادم و روی دربشون مهر میزدم و امضا میکردم و روی دربش منگنه میدم.
جال اینجا بود که میرفت دست مشتری هیچ کدوم این ها رو نداشت و روی دربش چسب کتابی خورده بود
این یعنی چی؟؟؟؟؟
حتی بار ها شده بود کالا رو میفرستادم 8 روز بعد میرسید ، بعد ها متوجه شدم مامور پست بسته ها میبرده برای خودش کپی میزده بعد چند روز میداده به مشتری و یا برگشت میزده!!!!
کالا بی خیال پست و cod شدم
فروشم بدون cod زوی 5 تا 8 تا بود. بعد cod فعال کردم شدش روزی 40 تا 70 سفارش
اما پولش ماه به ماه 3 ماه یه بار ، کلا بی خیال میشدی از پولت
برگشتی هایی داشتم که مشتری 10 بار زنگ میزد قسم میخورد منتظر بسته ام هنوز نرسیده ، اما پست نمیبرد به مقصد نمیداد و منتظر بود مشتری بره ازش بگیره بعد برگشت میخورد. اون هم بعد از 3 روز ، طوری که تو قرارداد ها زده 7 تا 15 روز
خلاصه الان دیگه دور cod رو خط کشیدم
کلا دور اداره پست رو خط کشیدم و فقط با تیپاکس و چاپار و پیک موتوری کار میکنم
پرداخت آنلاین تحویل بین 6 تا 24 ساعته

مشتری کم شده اما سود بیشتر شده،دلهوره و بلا تکلیفی پرداخت هم ندارم.
خلاص

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
در حال حاضر که خود پست بدون شرکت واسطه ای داره قرار داد میبنده سالانه پنجاه هزار تومن بدون دریافت کارمزد برای هر فروش و همینطور تسویه نهایتا 7 روزه . بنده برای محصولات فروشگاه اینترنتی نمیخاستم . برای فروش عمده برخی محصولات شرکت میخاستم گه گفتن اگر مبالغ فروش بالاتر از سه چهار تومن باشه میتونیم سه روزه برات نقدش کنیم. اما فقط با شرکت های ثبت شده میبندن.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مشکل اینه که مردم ترجیح میدن درب منزل پرداخت کنن. تعداد پرداخت های آنلاین خیلی کمه

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
در حال حاضر که خود پست بدون شرکت واسطه ای داره قرار داد میبنده سالانه پنجاه هزار تومن بدون دریافت کارمزد برای هر فروش و همینطور تسویه نهایتا 7 روزه . بنده برای محصولات فروشگاه اینترنتی نمیخاستم . برای فروش عمده برخی محصولات شرکت میخاستم گه گفتن اگر مبالغ فروش بالاتر از سه چهار تومن باشه میتونیم سه روزه برات نقدش کنیم. اما فقط با شرکت های ثبت شده میبندن.
شرایط این ای بازار چه گونه است؟ اکثرا راضیا ؟؟
یک توضیح مختصری لطف میکنید؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
شرایط این ای بازار چه گونه است؟ اکثرا راضیا ؟؟
یک توضیح مختصری لطف میکنید؟
والا اینکه اکثرا راضی هستن یا نه رو نمیدونم چون من با باقی در تماس نیستم اما خوب خوبیاش اینه مثل این شرکت های COD روی هر جنسی سود نمیگیرن و یه مبلغ ناچیزی رو اشتراک میگیرن . همینطور معتبر تر از شرکت های خصوصیه بی شک. اما خوب تسویه شون چنگی به دل نمیزنه . به ما چون عمده فروش بودیم قول 4 روز رو داده بودن اما گاهی به دو هفته هم رسیده بود .

بالا