• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پورت USB High Speed

usb

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان
مشكلي كه من دارم اينه كه وقتي دوربين ديجيتال يا Mp4 player رو كه روشون نوشته داراي USb Hgh speed هست رو به پورت usb كامپوتر وصل ميكنم با سرعت خيلي پاييني فايلهارو انتقال ميده در صورتي كه وقتي اينكار رو با لپتاپ انجام سرعتش فوق العاده بالا ست .

حالا ميخام بدونم آيا ميشه اين پورتUSb Hgh speed رو به سيستم اضافه كرد يا اينكه مربوط به مادربورد هست ؟

و اگر هست حدودا چه قيمتي داره . به نظرتون بهترين راه براي اينكه بتونم فايلها رو سريع بريزم رو كامپيوتر چي ميتونه باشه ؟

پيشاپيش از لطف دوستان متشكرم .:)

usb

Registered User
لایک‌ها
0
آقا كسي نميدونه اين مشكلو چه جوري ميشه حل كرد؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
مدل مادربوردتون چیه؟ برخی مین بوردها USB 2 دارند و بعضی ندارند. در برخی همون پورتهای پشت مین بورد هست و در برخی با یک کابل اضافی از روی مین بورد میشه بهشون دسترسی داشت. اگر هم که کلا مین بوردتون USB 2 ساپورت نمیکنه، میتونید یک کارت USB 2 بخرید و روی سیستم اضافه کنید. از قیمتش اصلا اطلاعی ندارم ولی نباید بیشتر از ۱۰ هزارتومان باشه.

usb

Registered User
لایک‌ها
0
مدلش intel Celeron 2.4 GHz
p4 B533-X

پس ميشه يك كارت USB 2 ‌خريد و نصب كرد . اگر اين جوري باشه عاليه .

پرهام جان خيلي لطف كردي. ممنونم

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
ولی مادربرد خودتون USB 2 داره. نیاز به کارت ندارید.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام خدمت همه دوستان
مشكلي كه من دارم اينه كه وقتي دوربين ديجيتال يا Mp4 player رو كه روشون نوشته داراي USb Hgh speed هست رو به پورت usb كامپوتر وصل ميكنم با سرعت خيلي پاييني فايلهارو انتقال ميده در صورتي كه وقتي اينكار رو با لپتاپ انجام سرعتش فوق العاده بالا ست .

حالا ميخام بدونم آيا ميشه اين پورتUSb Hgh speed رو به سيستم اضافه كرد يا اينكه مربوط به مادربورد هست ؟

و اگر هست حدودا چه قيمتي داره . به نظرتون بهترين راه براي اينكه بتونم فايلها رو سريع بريزم رو كامپيوتر چي ميتونه باشه ؟

پيشاپيش از لطف دوستان متشكرم .:)
سلام .
ويندوزتون چيه اگه Service Pack 2 نيست حتما اينو نصب كن .

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
سلام .
ويندوزتون چيه اگه Service Pack 2 نيست حتما اينو نصب كن .
کاملا درسته، من اصلا به فکرم نرسید این مورد. همینطور که سعید جان فرمودند USB 2 در ویندوز با سرویس پک ۲ ساپورت میشه.

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من برای دوربین دیجیتال استفاده از IEEE 1394 Firewire بهتره میتوتی کارت pci اونو بگیری و روی کامپیوترت نصب کنی البته به یه کابل رابط هم احتیاج داری که توی پک بعضی از دوربین ها هست ... قیمت کارت هم زیاد نیست

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
کاملا درسته، من اصلا به فکرم نرسید این مورد. همینطور که سعید جان فرمودند USB 2 در ویندوز با سرویس پک ۲ ساپورت میشه.
اون مال سرویس پک 1 هست

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
توی بعضی بايوسا گزينه ايی هست که usb روی چه حالتی کار کنه 1.1 يا 2 .

usb

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دست همتون درد نكنه .

بله اين سيستم usb2 داره فقط بايد اونو از توي بايوس فعال ميكردم و با توجه به اينكه service pack 1 هم روي سيستم نصبه دستور نصب درايورشو از اينجا گرفتم

در هر صورت شايد مشكل خيلي از بچه هاي ديگه ام باشه .
خيلي خيلي لطف كرديد

بالا