برگزیده های پرشین تولز

پیامک اربعین حسینی ۹۲

Try

Registered User
لایک‌ها
466
[h=3]پیامک اربعین حسینی ۹۲[/h]
پیامک اربعین حسینی ۹۲ : ضمن عرض تسلیت به مناسبت رسیدن چهلمین روز درگذشت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اس ام اس هایی زیبا جمع آوری کرده ایم پیامک اربعین حسینی ۹۲ بخوانید و برای دیگران ارسال نمایید. [h=2]

پیامک اربعین حسینی ۹۲
[/h]
.​
.​
.​
معرفت پیش تو قد خم میکند..سجده به سالار عالم میکند!…یا ابلفضل*​
.​
.​
.​
پنداشته اند که ما ز خاموشانیم همرنگ جماعت فراموشانیم ما آرزوی کرب و بلا را داریم با یاد حسینمان کفن پوشانیم​
.​
.​
.​
چراغ مدینه امشب شده خاموش صدیقه کبرا گردیده سیه پوش زهرای مظلومه از دیده گریان است بهر چون شمع سوزان است.​
.​
.​
.​
امام حسن عسکری (علیه السلام) : از نشانه های مومن، خواندن زیارت اربعین در روز اربعین است. فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد!!!​
.​
.​
.​
تو طعم خیزران و سنگ ها و خواهرت طعم فراق و غربت و غم را چشیده است آبی به کف گرفته و رو سوی علقمه با آه می رود سکینه و خجلت کشیده است این دختر شماست که خواستند کنیزیش …. لکنت گرفته است و صدایش بریده است نیزه نشین شد حضرت سقا و اهل بیت زخم زبان زهر کس و ناکس شنیده است فرا رسیدن اربعین امام حسین(ع) رو به همه عاشقان ابا عبدالله (ع) تسلیت میگم​
.​
.​
.​
صــد اربـعـیـن پـیـاده دلــم تـنـگ کـربـلاست . . . ایـن راه عـشـق پـیـچ و خــمـش پــر زمــاجـراسـت . . . یــا ابــا عـبـدالله . . .​
.​
.​
.​
[h=2]پیامک اربعین حسینی ۹۲[/h]
.​
.​
.​
و چـــه زود … اربـعـیـنـت هــم در راه اسـت …. انــگـار دیــروز بـود مـیـگـفـتـنـد مــحــرم آمــد … نــمـیـدانــم عــمـر مـن زود مـیـگـذرد یــا عـشـق تــو مـدهــوشــم کــرده کــه نـفـهـمـیـدم چـه شـد …. یــا حسین (ع)​
.​
.​
.​
اربــعـیـن نـمــی آیــم… یـعـنـی نـمـی تــوانــم بـیـایــم… دسـتـم را از هـمـیـن جــا روی ضـریـحـتـان مــی گــذارم… الــسـلام عـلـیـک یــا ابــا عـبـدالله الـحـسـیـن . . .​
.​
.​
.​
“مـــا را سـری است بـــا تــو…” کــه مـعـنـایـش ایــن شـده اسـت / یـعـنـی بــخـواه! زنـــدگــی ام نـیـز مــال تــوست ….
حـسیــن اربــــــابم ….​
.​
.​
.​
گــفـتـنـد : ضـــــمایر را نــام بـبـر گـفـت : مـن ، مـن ، مـن …. گـفـتــند : پــس بـقـیـه چــه شــدنـــد؟؟ گـفـت : هـمـه رفـتـه انــد زیــارت اربــاب و مــن جــا مـــانــده ام . . . یــ ــ حــسـیــن ــ ــا . . .​
.​
.​
.​
مرید پیر مغانم ز من مرنج ای شیخ / جرا که وعده تو کردی و او بجا آورد فقط جای پیر مغان و شیخ و وعده ، “امام حسین (ع)” و حضرت ابراهیم و قربانی کردن فرزند رو بزارید. السلام علیک یا اباعبدالله​
.​
.​
.​
اربعین است و دل از سوگ شهیدان خون است
هر که را می‌نگرم غمزده و محزون است
زینب از شام بلا آمده یا آنکه رباب
کز غم اصغر بی‌شیر، دلش پرخون اس​
.​
.​
.​
باز دلم خون شد و چشمم گریست / آنکه درین روز چون من نیست کیست؟
باز دگر باره رسید اربعین / جوش زند خون حسین از زمین …​
.​
.​
.​
سفر کردم به دنبال سر تو / سپر بودم برای دختر تو چهل منزل کتک خوردم برادر / به جرم این که بودم خواهر تو​
.​
.​
.​
چهل روزه که بوی گل نیومد / صدای چهچه بلبل نیومد چهل روزه چهل منزل اسیرم / غم چل ساله گویی کرده پیرم​
.​
.​
.​

bankisi

Registered User
لایک‌ها
33
یادش بخیر
اربعین پای پیاده سفر کرب و بلا
تا عمر دارم یادم نمیره
هنوز مزه اش زیر زبونمه

بالا