برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن پسوورد یاهو مسنجر

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از djromty :
فقط در صورتي ميشه كه طرف ياهو مسنجر رو نبسته باشه كه اين چه فايده داره اينو كه از هر كي بپرسي ميدونه ولي اگر ياهو مسنجر بسته بشه يك بار ديگه ران بشه فقط اي دي اون مي مونه !

مسيرش هم تو رجيستري اينه !

HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/YAHOO/PAGER

مقدار Save Password رو از 0 به 1 تغير ميدي

:wacko:
سلام پسر خوب
یه جای دیگه هم داره
HKEY_USERS\S-1-5-21-1614895754-261903793-682003330-1003\Software\yahoo\pager\profiles
بعضی مواقع خاص این (HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager ) شاخه هیچی توش دیده نمیشه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Pac_ginobat :
سلام پسر خوب
یه جای دیگه هم داره
HKEY_USERS\S-1-5-21-1614895754-261903793-682003330-1003\Software\yahoo\pager\profiles
بعضی مواقع خاص این (HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager ) شاخه هیچی توش دیده نمیشه
اين مسيري كه شما ميدي براي هر كامپيوتر و هر user يه چيز متفاوت هست. در حقيقت اون عددها SID كابري هستن كه وارد ويندوز شده و كامپيوترهاي كه چند تا user دارن چند تا از اين شاخه ها دارن و بايد همه رو چك كرد تا فهميد كدوم الان وارد ويندوز شده.

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
امین جون و دفی جون
ما خیلی مخلصیم

مهدی
اینو که شما میگی قبول دارم ولی مطمئن نبودم

بدبختی شاخه هاش هم اسمش درستو حسابی نیست ، حداقل با کروکی کشیدن بگمشون

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Pac_ginobat :
امین جون و دفی جون
ما خیلی مخلصیم

مهدی
اینو که شما میگی قبول دارم ولی مطمئن نبودم

بدبختی شاخه هاش هم اسمش درستو حسابی نیست ، حداقل با کروکی کشیدن بگمشون
بايد تو رجيستري گشت و گشت تا به جواب رسيد. كار سختي نيست البته. ;)
ولي ايني كه گفتي به صورت فايل batch تغيير رو در رجيستري ايجاد كنيم خيلي نكته به درد بخوري بود! چون ميشه schedule كرد اون رو و ديگه همه چي حله!
فقط يه سوال! وقتي شما اين مقدار رو از صفر به 1 تغيير ميدين و طرف مسنجر رو نبنده پسوردش رو ميشه در اورد. اين پسورد بايد يه جاي ويندوز ذخيره بشه و احتمالا داخل رجيستري! حالا كسي ميدونه كجا؟ كه بشه بدون استفاده از اون برنامه كه پسوردهاي دايره اي رو ميخونه و حتي از طريق remote بشه پسورد طرف رو در آورد؟!

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mahdi206 :
ولي ايني كه گفتي به صورت فايل batch تغيير رو در رجيستري ايجاد كنيم خيلي نكته به درد بخوري بود! چون ميشه schedule كرد اون رو و ديگه همه چي حله!
فقط يه سوال! وقتي شما اين مقدار رو از صفر به 1 تغيير ميدين و طرف مسنجر رو نبنده پسوردش رو ميشه در اورد. اين پسورد بايد يه جاي ويندوز ذخيره بشه و احتمالا داخل رجيستري! حالا كسي ميدونه كجا؟ كه بشه بدون استفاده از اون برنامه كه پسوردهاي دايره اي رو ميخونه و حتي از طريق remote بشه پسورد طرف رو در آورد؟!
آره در این مورد که میگی فایل بتچ خیلی خوبه!
من خیلی وقته که از این فایلا استفاده میکنم
خیلی به درد بخور هستن!
اما در مورد قسمت سیو پسورد فایل بتچش عمل نمیکنه اونم به خاطر اسم دیوردش هست ( Save password ) چون یه فاصله بین اسمش هست توی فایل بتچ عمل نمیکنه

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mahdi206 :
پسورد رو میشه!
ولی همون طوری که گفتم! وقتی که سیو پسورد رو فعال کردی ، صفحه ساین این یاهو رو میبندی دوباره میاری یوزر و پسورد رو میبینی, اون وقت باید با استفاده از اون برنامه گیرش بیاری
این طور که شمامیگی هم میشه خودت یه دفه امتحان کن ! وقتی کن با یاهو اومدی بالا! همون موقعی که داری میچتی!
Ctrl+o رو بزن صفحه ساین این میاد بالا
در مورد اینکه کجا سیو میشه این پسورد ! اینو نمیدونم , خیلی هم ور رفتم ولی چیزی هم نفهمیدم

بالا