برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد برای واردات و صادرات

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان ما کارت بازرگانی برای صادرات و واردات رو گرفتیم
لطف کنید پیشنهاد های خودتون رو بدید که چه جنسی رو وارد کنیم مناسبه ؟ اطلاعاتی اگر دارید در میون بذارید
یکسری از دوستان لاستیک گفتن وارد کنیم نظر شما چیه ؟

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
محدودیتی نیست بزرگوار
سرمایه تزریق میشه با توجه به درصد سود محصول وارداتی
خیلی شرکت های چینی هستند که سفارش عمده میگیرن و با برند و طراحی شما محصول رو بهتون تحویل میدن.
به عنوان مثال تو ابزارآلات شرکت ادون اینکارو میکنه و خیلی از برندهای دیگه که میبینید همین ادون هست.
تو سایت علی بابا خیلی هاشون رو میتونید چک کنید.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بیشتر توضیح میدید لطفا ؟
کلاسهای آموزش صادرات ، صادر کنندگان و استفاده از تجاربشون و بقیه موارد مورد نیاز همگی توی اتاق بازرگانی استان شما هست .

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
برای صادرات نظرم روی محصولات بومی و محلی ایران هست. چنانچه با کسب مجوز بهداشت و… در کشور مقصد مشکلی ندارین، خوراکی ها میتونه بازار خوبی داشته باشه. توی چندین سالی که بیرون ایران بودم، خیلی از ایرانی هایی که تازه مهاجرت کرده بودن، از همین روش کسب و کار خوبی برای خودشون راه اندازی کرده بودن و چندین سال هم برای شناخته شدن محصولاتشون زمان صرف کرده بودن.
چنانچه تمایلی به کار کردن در زمینه مواد غذایی ندارین، گزینه های جالب دیگه ای هم توی قسمت تولیدات بومی و محلی هست که میتونید روش کار کنید.

ALI.KAKA22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام عرض ادب جسارتا در حال حاضر با توجه به کمبود لاستیک در بازار که چند ماهیست بخاطر احتکار شرکت های تولید کننده گریبانگیر بازاره، وارادت لاستیک یکی از بصرفه ترین هاست با توجه به کیفیت بسیار پایین لاستیک های ایرانی،و اینکه من تو نمایندگی و انبار لاستیک شاغل هستم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سلام عرض ادب جسارتا در حال حاضر با توجه به کمبود لاستیک در بازار که چند ماهیست بخاطر احتکار شرکت های تولید کننده گریبانگیر بازاره، وارادت لاستیک یکی از بصرفه ترین هاست با توجه به کیفیت بسیار پایین لاستیک های ایرانی،و اینکه من تو نمایندگی و انبار لاستیک شاغل هستم
درود
تشکر از پیشنهاد خوبتون
بررسی هامون تا اینجا به وارد کردن لاستیک بوده

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
من هم چند وقت پیش یه همچین چیزی رو شرکت ازم خواست. یه مطالعه ای رو از این سایته خریدم، فکر کنم فایلشم داشته باشم هنوز. لینکش اینا بود، یکی برای فرصتهای وارداتی و یکی برای فرصتهای صادراتی بود

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
اگه کارت بازرگانی داری. میتونم از ایران براتون محصولات کشاورزی تامین و بسته بندی کنم براتون

بالا